0:3
3:4
3:5
- : -
branky (asistence): 28:48 Jakub Malý (Lukáš Hruza), 32:54 Ondřej Maťko (Jakub Malý), 33:47 Radoslav Budaj (Jan Hrdlička), 53:00 Ondřej Maťko (Lukáš Hruza), 53:52 Radoslav Budaj (Ondřej Pšenička), 54:24 Ondřej Maťko (Jakub Malý)
branky (asistence): 06:54 Jaroslav Bečvář (Jindřich Grosse), 17:46 Hynek Nikolič (Martin Zoul), 18:21 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 23:43 Jindřich Grosse (Lukáš Mock), 27:57 Jaroslav Bečvář, 32:03 Marek Fryček (Hynek Nikolič), 32:40 Jaroslav Bečvář (Lukáš Mock), 47:52 Leoš Nergl (Jaroslav Bečvář), 48:58 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 49:28 Martin Zoul (Marek Fryček), 49:54 Jaroslav Bečvář (Lukáš Mock), 59:14 Hynek Nikolič (Lukáš Mock)

ASK Lovosice - LFP A - Florbal Ústí B 6:12
29. Jakub Malý, 33. Ondřej Maťko, 34. Radoslav Budaj, 54. Ondřej Maťko, 54. Radoslav Budaj, 55. Ondřej Maťko - 7. Jaroslav Bečvář, 18. Hynek Nikolič, 19. Jindřich Grosse, 24. Jindřich Grosse, 28. Jaroslav Bečvář, 33. Marek Fryček, 33. Jaroslav Bečvář, 48. Leoš Nergl, 49. Jindřich Grosse, 50. Martin Zoul, 50. Jaroslav Bečvář, 60. Hynek Nikolič; rozhodčí: David Scholz - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:5; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Beránek 18 - Tomáš Hlava 30; po třetinách: 0:3, 3:4, 3:5;
60:00
59:59
Nejlepší hráči: Domácí č.84; Hosté č.2.
59:59
Komentář: trenér domácí: Přeji všem krásné prožití Vánoc a děkujeme za nadílku.
59:59
Střely: Domácí - 15; Hosté - 11
59:59
Komentář: vedoucí Hosté: Děkujeme soupeři za zápas a divákům, co se přijeli podívat z domova. Šťastné svátky všem.
59:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Lukáš Mock (6:12).
57:28
Vyloučen hráč Pavel Vodenka družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za bránění ve hře.
56:34
Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
54:30
Domácí pět minut před koncem utkání pomalu stahují velký náskok hostů.
54:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Maťko, asistoval Jakub Malý (6:11).
53:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Ondřej Pšenička (5:11).
53:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Maťko, asistoval Lukáš Hruza (4:11).
50:09
Vyloučen hráč Tomáš Hlava družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
49:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Lukáš Mock (3:11).
49:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Martin Zoul, asistoval Marek Fryček (3:10).
48:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (3:9).
48:20
Hosté mají zvládnutou přesilovou hru, a tak využili oslabení domácího týmu a vstřelili svou osmou branku.
47:52
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jaroslav Bečvář (3:8).
46:50
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Jaroslav Bečvář.
46:50
Vyloučen hráč Štěpán Pardubický družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí - 11; Hosté - 10.
37:39
Domácí se zatím marně snaží dohnat čtyřbodový náskok hostů.
33:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Jan Hrdlička (3:7).
32:54
32:40
32:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Hynek Nikolič (1:6).
28:48
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jakub Malý, asistoval Lukáš Hruza (1:5).
27:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář bez asistence (0:5).
26:46
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:48
Domácím se pořád nedaří vstřelit svou první branku a sebevědomí hosté stále útočí.
23:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Lukáš Mock (0:4).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Domácí - 9; Hosté - 11.
18:59
Hosté prolomili obranu domácích a nemilosrdně útočí na branku.
18:21
17:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Martin Zoul (0:2).
14:45
Vyloučen hráč Lukáš Mock družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra na zemi.
12:22
Hráči domácích nedokázali využít přesilové hry a snížit tak gólový náskok hostů.
10:10
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Jindřich Grosse (0:1).
04:58
Zatím velice vyrovnané utkání s četnými útoky na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Leoš Nergl, Marek Fryček, Hynek Nikolič, Vít Škvára, Martin Zoul
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP A: brankář: Jan Beránek; hráči v poli: Matyáš Sládek, Štěpán Pardubický, Jan Hrdlička, Lukáš Voráček, Miroslav Zůna