2:4
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 09:05 Gabriela Vávrová (Tereza Důrová), 11:22 Tereza Důrová (Karolína Křivánková), 25:46 Martina Dvořáková, 31:24 Karolína Křivánková (Tereza Důrová), 33:10 Anna Kolínová (Jana Šonková), 34:49 Monika Hrnečková (Denisa Příhodová), 56:41 Barbora Kratochvílová (Zdeňka Janoušková)
branky (asistence): 00:51 Jana Vránková (Táňa Bínová), 03:29 Gabriela Vávrová (vlastní branka), 03:38 Eliška Juhaňáková, 14:08 Adéla Kubátová (Eliška Juhaňáková), 36:16 Jana Vránková (Adéla Kubátová), 49:49 Andrea Dostálová (Veronika Šraierová)

1. FbK Tábor - Banes Florbal Soběslav 7:6
10. Gabriela Vávrová, 12. Tereza Důrová, 26. Martina Dvořáková, 32. Karolína Křivánková, 34. Anna Kolínová, 35. Monika Hrnečková, 57. Barbora Kratochvílová - 1. Jana Vránková, 4. Gabriela Vávrová, 4. Eliška Juhaňáková, 15. Adéla Kubátová, 37. Jana Vránková, 50. Andrea Dostálová; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 15 - Jana Pavlíková 35; po třetinách: 2:4, 4:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme za zápas . Dnes se nám nedařilo.
60:00
Komentář trenéra domácích: Podařilo se nám dovršit obrat po neúspěšném vstupu do zápasu. A podařilo se nám vybojovat vítězství. Děkuji holkám za nasazení a bojovnost .
56:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Barbora Kratochvílová, asistoval Zdeňka Janoušková (7:6).
56:41
Využitá přesilovka v podání Barbory Kratochvílové
55:20
Domácí hráčky mají výhodu přesilové hry
55:17
Vyloučen hráč Hana Kostečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Veronika Šraierová (6:6).
36:16
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jana Vránková, asistoval Adéla Kubátová (6:5).
34:49
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Denisa Příhodová (6:4).
33:40
Po vyrovnaném začátku druhé třetiny získávají domácí hráčky převahu a otáčejí vývoj utkání
33:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Anna Kolínová, asistoval Jana Šonková (5:4).
31:24
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Karolína Křivánková, asistoval Tereza Důrová (4:4).
25:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Martina Dvořáková bez asistence (3:4).
25:46
Dvořáková přečetla rozehrávku hostí a povedenou střelou k levé tyči upravuje skóre zápasu
22:36
Vyloučen hráč Lenka Křiklánová družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:38
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Jana Šonková.
14:38
Vyloučen hráč Jana Vránková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
14:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Eliška Juhaňáková (2:4).
14:08
Střela ze středu hřiště končí v levém dolním rohu domácí branky.
11:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tereza Důrová, asistoval Karolína Křivánková (2:3).
11:22
Na přihrávku z rohu si perfektně seběhla Důrová a umístěnou střelou snižuje na 2:3
09:05
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Gabriela Vávrová, asistoval Tereza Důrová (1:3).
09:05
Technická střela backhandem z půlky hřiště končí v bráně hostů
03:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková bez asistence (0:3).
03:29
Vlastní branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Gabriela Vávrová (0:2).
00:51
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jana Vránková, asistoval Táňa Bínová (0:1).
00:51
Nenápadná střela hráčky č. 77 propadla až za záda domácí brankářky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Adéla Kubátová, Eliška Juhaňáková, Radka Přibylová, Andrea Dostálová, Veronika Šraierová
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Martina Dvořáková, Zdeňka Janoušková, Monika Hrnečková, Denisa Příhodová, Jana Šonková