1:3
0:0
2:0
0:1
branky (asistence): 09:50 Barbora Mašková (Šárka Denková), 44:13 Helena Böhmová, 49:17 Šárka Denková
branky (asistence): 02:18 Dana Husáková (Gabriela Pechrová), 08:37 Adéla Valentová, 14:50 Dana Husáková (Tereza Vudarčíková), 60:23 Adéla Valentová (Gabriela Pechrová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Wizards DDM Praha 10 3:4p
10. Barbora Mašková, 45. Helena Böhmová, 50. Šárka Denková - 3. Dana Husáková, 9. Adéla Valentová, 15. Dana Husáková, 61. Adéla Valentová; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Jakub Iha; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 10 - Kristýna Blažejová 27; po třetinách: 1:3, 0:0, 2:0, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): "Ne vždy platí, že vyhrává ten lepší. My bychom ale dnes asi nevyhráli, ani kdyby soupeřova brána byla fotbalová. S počátkem adventu jsme začali soupeřům nadělovat - bohužel ne góly, ale body. Snad nebudeme stejně štědří i zítra v Soběslavi a rok 2017 zakončíme veseleji než je tomu dnes."
65:00
Komentář trenéra hostí (Michal Kuník): "Z celého zápasu jsme byli 50 minut pod tlakem, naštěstí pro nás nebyl soupeř efektivní, díky čemuž jsme obdrželi pouze tři góly a dokázali udržet náskok z úvodu zápasu. Děkujeme soupeři za utkání."
60:23
60:23
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Gabriela Pechrová (3:4).
60:23
Proměněná přesilovka Wizards znamená, že dva body si odvezou hosté.
59:30
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Adéla Valentová.
59:30
Vyloučen hráč Nikola Staňková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
59:30
A trestné střílení uvidíme také na druhé straně!
58:46
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
57:50
Tak to je velké drama, domácí se po dlouhé části na útočné polovině WIzards znovu zapomněli a hostující hráčka běžela znovu sama na Fialovou, tentokrát mířila nepřesně.
56:10
Plzni se ve třetí části daří dostávat do zakončení, ale brankářka Blažejová chytá skvěle a drží pro hosty remízový stav, vydrží až do konce třetí třetiny?
52:33
Brejková situace na druhé straně, Fialová nájezd Wizardek zvládla a udržela nerozhodný stav.
51:20
Domácí hráčky teď díky rychlým kombinacím třikrát za sebou našly volnou zakončovatelku ve středu pole, ale hostující obrana dnes blokuje na výbornou.
49:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šárka Denková z trestného střílení (3:3).
49:17
Za postavení hostující hráčky v brankovišti pojede Slavia samostatný nájezd.
47:07
Obrovský závar před brankou hostujícího celku, ale domácím se dnes nedaří zakončovat rychle ani přesně, zase z toho gól nebyl i když Slavia dorážela hned dvakrát.
44:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová bez asistence (2:3).
44:13
Po úvodním tlaku domácích to vypadalo na podobný scénář jako ve druhé třetině, ale nakonec končí balónek v síti Wizards po vybojované střele Böhmové, která se odrazila od tyčky do branky - 2:3.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Slavia 5, Wizards 5
40:00
39:59
V závěru třetiny přece jen domácí dotlačily balónek do branky, ale bohužel pro ně už to bylo po siréně a do třetí části se půjde za stavu 3:1 pro Wizards.
37:50
Ani povedená střela Staňkové neskončila za zády Blažejové, která ve druhé třetině zatím moc práce neměla.
31:50
Konečně Slávistky dokázaly procpat střelu až na branku soupeřek, ale brankářka Blažejová byla připravena.
28:01
Povedená přímočará akce domácích, ale znovu finální střelu už do prázdné branky dokázala hostující obrana zblokovat a skóre se tak nemění.
25:20
Na hřišti se nic zásadního neděje, Slavia se stále snaží dostat přes zatím pevný hostující obranný blok.
20:35
Veliké drama hned na úvod třetiny, nejprve běžela po chybě domácí obrany sama na brankářku Zuzana Kodrová, neproměnila a hned na druhé straně mohla skórovat z podobné pozice Šárka Denková, také neúspěšná.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Slavia 9, Wizards 5
20:00
18:00
Domácí hráčky jsou usazené na polovině Wizards, ale nedaří se jim dostat do pořádného zakončení, hostující blok je zatím velmi úspěšný.
14:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Dana Husáková, asistoval Tereza Vudarčíková (1:3).
14:50
Dalekonosná střela hostující Husákové zapadla za záda Fialové a je z toho znovu dvoubrankový rozdíl ve prospěch Wizards.
13:09
Pěkná kombinace domácího celku, ale na levé straně chyběl pravák, zakončující Vaníčková trefila pouze brankářku Blažejovou.
09:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mašková, asistoval Šárka Denková (1:2).
09:50
A prosazují se poprvé také domácí, juniorská lajna svou aktivitou hýřila a byla odměněna vstřelenou brankou.
08:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová bez asistence (0:2).
08:37
Domácí obrana zapomněla na unikající Valentovou a ta ze samostatného úniku uspěla kličkou do bekhendu - 0:2.
06:56
Bekhendová střela Šnebergrové letěla těsně nad branku Wizards, hosté drží jednobrankové vedení.
03:51
Domácí hráčky už se dostávají podle očekávání dopředu a první nebezpečnou střelu vyslala na brankářku Blažejovou Mašková, hostující brankářka ji dokázala vyrazit do rohu.
02:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Dana Husáková, asistoval Gabriela Pechrová (0:1).
02:18
Rychlý protiútok hostujících hráček končí překvapivě gólem, Husáková se z úhlu trefila přesně do rohu slávistické branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Jahn a Jakub Iha.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Kristýna Blažejová; hráči v poli: Karolína Doležalová, Tereza Vudarčíková, Zuzana Kodrová, Adéla Valentová, Gabriela Pechrová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Magdalena Kolářová, Karolína Vostracká, Helena Böhmová, Nikola Staňková, Kateřina Šnebergrová