0:6
0:2
- : -
branky (asistence): 15:02 Jana Vránková (Adéla Kubátová)
branky (asistence): 03:31 Miroslava Suková (Michaela Mašková), 06:15 Michaela Mašková (Šárka Denková), 07:04 Nikola Staňková (Magdalena Kolářová), 21:36 Magdalena Kolářová (Karolína Vostracká), 22:14 Miroslava Suková (Julie Volkmannová), 22:29 Nikola Staňková (Kateřina Šnebergrová), 24:39 Gabriela Vaníčková (Šárka Denková), 29:06 Nikola Staňková (Kateřina Šnebergrová), 34:14 Šárka Denková, 46:37 Julie Volkmannová (Gabriela Vaníčková), 50:59 Nikola Staňková (Kateřina Šnebergrová)

Banes Florbal Soběslav - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:11
16. Jana Vránková - 4. Miroslava Suková, 7. Michaela Mašková, 8. Nikola Staňková, 22. Magdalena Kolářová, 23. Miroslava Suková, 23. Nikola Staňková, 25. Gabriela Vaníčková, 30. Nikola Staňková, 35. Šárka Denková, 47. Julie Volkmannová, 51. Nikola Staňková; rozhodčí: Martin Draxler - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jana Pavlíková 47 - Kateřina Fialová 5; po třetinách: 1:3, 0:6, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Bělohlav): Gratuluji soupeři k vítězství. O výsledku rozhodla vyšší kvalita soupeře. Děkuji holkám za výkony.
60:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA PLZEŇ(Vít Procházka): Dnes jsme to měly od začátku ve svých rukách. Jsem rád, že holky v sobě našly chuť kombinovat a střílet branky. Děkujeme soupeři a divákům a přejeme všem hezké svátky.
60:00
58:07
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
50:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Kateřina Šnebergrová (1:11).
46:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:10).
40:00
40:00
Poměr střel po druhé třetině: 2:21, to vypovídá o všem...
40:00
34:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šárka Denková bez asistence (1:9).
30:04
Vyloučen hráč Šárka Matoušková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
29:06
27:15
....tak z toho nevzešlo vůbec nic. Domácí za celou přesilovku nedokázali vystřelit na branku hostí.
25:33
Domácí trenér nasazuje na přesilovku neobvyklou pětku - Bínová,Háková,Dostálová, Kubátová,Šraierová...uvidíme co z toho vyleze
25:15
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
24:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Šárka Denková (1:7).
22:29
22:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Miroslava Suková, asistoval Julie Volkmannová (1:5).
21:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Karolína Vostracká (1:4).
20:00
20:00
Skončila nám první třetina s nepříznivým stavem pro domácí 1:3. Plzeňské hráčky mají převahu v rychlosti i technice. Poměr střel po první třetině je 3:19
20:00
15:02
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jana Vránková, asistoval Adéla Kubátová (1:3).
07:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Magdalena Kolářová (0:3).
06:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Šárka Denková (0:2).
04:28
Háková za brankou hostí, přihrává před bránu Dostálové, ale ta bohužel minula
03:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Miroslava Suková, asistoval Michaela Mašková (0:1).
01:22
Plzeňské hráčky zahájily hru silným nátlakem na domácí branku. Děvčata ze SOběslavi se musí rychle chytit tohoto tempa
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Magdalena Kolářová, Karolína Vostracká, Kateřina Šnebergrová, Helena Böhmová, Nikola Staňková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Amálie Šťastná, Táňa Bínová, Adéla Kubátová, Bára Michalová, Hana Kostečková