2:2
2:3
3:1
- : -
branky (asistence): 13:54 Filip Neklan (Štěpán Čejka), 18:02 Dominik Janda (Jakub Váňa), 20:24 Matěj Boček (Jakub Váňa), 38:29 Martin Obuškevič (Filip Rulíšek), 42:54 Filip Rulíšek (Tomáš Straka), 55:50 Štěpán Čejka (Jakub Hromada), 59:01 Filip Rulíšek (Jakub Hromada)
branky (asistence): 08:48 Patrik Šebek (Jonáš Janata), 10:02 Filip Forman (Filip Horák), 26:14 Patrik Šebek (Jakub Buršík), 31:38 Filip Forman (Jakub Buršík), 32:39 Jonáš Janata (Matěj Surák), 47:43 Filip Forman (Patrik Šebek)

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:6
14. Filip Neklan, 19. Dominik Janda, 21. Matěj Boček, 39. Martin Obuškevič, 43. Filip Rulíšek, 56. Štěpán Čejka, 60. Filip Rulíšek - 9. Patrik Šebek, 11. Filip Forman, 27. Patrik Šebek, 32. Filip Forman, 33. Jonáš Janata, 48. Filip Forman; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 81; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 11 - Ondřej Kratěk 27; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes nám Bohemka doslova darovala tři body, které bereme. První dvě třetiny nám chybělo všechno, především disciplína. Naštěstí za hosty chytal náš odchovanec a nám to tam spadlo. Děkujeme divákům za hezkou kulisu ve všední den a těšíme se na severské soupeře.
60:00
Komentář trenéra hostů: V první řadě gratuluji soupeřům k od nás darovanému vítězství. Vyrovnané utkání, které jsme ztratili v samém závěru a ačkoliv ještě zbývalo 58 sekund do konce z našich hokejek už v PP nic nepřišlo, což mě mrzí asi nejvíce. Nutno podotknout že kvůli tzv kluzišti v Čakovicích velmi zvláštní zápas, raději hrát na vytřených TJ Spoje než zde. Po vydařeném utkání s Chodovem dnes rychlý sešup. Děkujeme za pořádání.
60:00
Střely na branku ve třetí části: 15:5. Střely celkem: 34:17.
60:00
59:46
Hosté rozehrávají.
59:23
Kratěk rozehrává a opouští branku. Hosté v šesti!
59:02
Tlak se vyplatil a je tam gól!
59:01
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Hromada (7:6).
58:57
Rulíšek trefuje tyč!
57:55
Hra v závěru je divoká. Střely na obou stranách.
55:51
Čejka byl důrazný a je srovnáno! Jsme zase na začátku.
55:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Jakub Hromada (6:6).
53:19
Čáslava v úniku. Jeho střela však v bráně nekončí, stejně jako dorážka Straky.
52:20
Další útok domácích. Ale gólem nekončí.
49:33
Domácí rozehrávali, ale střela byla zachycena.
47:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Patrik Šebek (5:6).
47:20
V dalším úniku Matěj Boček. Kratěk ale chytá.
46:49
Bohemka rozehrála, ale Štěpán Čejka sebral balonek a utíkal dopředu. Na středu byl však zastaven
46:43
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
44:50
Dnešní utkání sleduje 81 diváků!
42:56
A JE TO TADY! FILIP RULDA RULÍŠEK BEKHENDEM ZAVĚSIL DO VÍKA!
42:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Tomáš Straka (5:5).
42:42
Domácí teď tlačí.
42:15
Domácí golman dostal zásah do hlavy a domácí hráči jsou velice nespokojeni.
41:12
Šance pro domácí!
41:11
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou.
38:30
Přesná přihrávka a naprosto přesná střela k tyčce a už je to jen o gól.
38:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Filip Rulíšek (4:5).
37:41
Teď rozehrávka z rohu u soupeře. Bleci ale nic nevytěžili.
37:23
Bleci kombinují na své polovině.
36:05
Delší dobu se hra přelévá ze strany na stranu.
32:55
Tohle oslabení se opravdu nepovedlo.
32:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Matěj Surák (3:5).
31:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (3:4).
31:14
Domácí teď zažijí perné chvíle.
31:13
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:46
Janda teď poslal hostujícího hráče na vlastní střídačku. Rozhodčí už ale trestá.
30:45
Vyloučen hráč Dominik Janda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:08
Po tvrdším zásahu Čejky skončil hostující hráč až na tribuně.
28:55
Rozehrávali hosté... střela ale byla zblokována.
27:35
Štěpán Čuda teď přestřelil.
26:15
Hosté se probojovali do útoku a po střele Šebka srovnávají.
26:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jakub Buršík (3:3).
24:19
Hosté v plném počtu... přesilovka nebyla využita.
23:34
Burian přestřelil prázdnou branku.
22:20
První přesilovka pro BLACK ANGELS
22:19
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
21:22
Čejka v šanci před brankou hostí, nakonec volil přihrávku, kterou však zachytil soupeř.
20:25
Krásně vyřešený přechod 2 na 1 a Bleci vedou!
20:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Váňa (3:2).
20:01
Bule opět pro Bleky!
20:00
20:00
Domácí v první části více tlačili, ovšem gólový stav je stejný. Uvidíme co přinese druhá třetina.
20:00
Střely po první třetině: 12:3.
20:00
18:58
Hosté teď zatlačili, střela šla ale mimo.
18:03
Domácí srovnávají po trochu sporné situaci v brankovišti.
18:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Jakub Váňa (2:2).
17:37
Krásná střela Buriana bohužel končí mimo branku.
16:33
Další rozehrávka v útočné polovině.
13:55
Po standardce snižuje Neklan!
13:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Štěpán Čejka (1:2).