4:5
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 04:58 Adam Balatka (Martin Čermák), 28:27 Jan Jaroš (Ondřej Šorm), 36:17 Tomáš Martin Matušů (Jan Jaroš), 39:00 Vítek Pospíšil (Matěj Ševčík), 40:13 Jan Jaroš, 53:37 Ondřej Šorm (Vítek Pospíšil), 56:10 Matěj Ševčík, 58:54 Vítek Pospíšil (Martin Čermák)
branky (asistence): 21:42 Marek Veselý (Vilém Kavan), 26:21 Martin Remeš (Petr Tlapa), 26:50 Marek Veselý (Filip Tlapa), 37:20 Marek Veselý (Daniel Riley), 39:34 Marek Veselý (Lukáš Kovařík), 45:20 Daniel Riley (Marek Veselý), 48:16 Daniel Richtr (Lukáš Veber), 51:20 Ivan Pergler (Petr Tlapa), 53:01 Lukáš Kovařík (Martin Remeš), 58:04 Ondřej Hurt (Daniel Riley)

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:10
5. Adam Balatka, 29. Jan Jaroš, 37. Tomáš Martin Matušů, 40. Vítek Pospíšil, 41. Jan Jaroš, 54. Ondřej Šorm, 57. Matěj Ševčík, 59. Vítek Pospíšil - 22. Marek Veselý, 27. Martin Remeš, 27. Marek Veselý, 38. Marek Veselý, 40. Marek Veselý, 46. Daniel Riley, 49. Daniel Richtr, 52. Ivan Pergler, 54. Lukáš Kovařík, 59. Ondřej Hurt; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 7:5; využití: 1:2; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Král 33 - Patrik Zítka 28; po třetinách: 1:0, 3:5, 4:5;
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Ondřej Šorm , Sparta: Veselý Marek
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 13 , Sparta: 14
60:00
Komentář trenéra hostů(Berka Jaroslav): Takový zápas nezápas, florbal neflorbal. Zbytečně jsme z toho vždy během zápasu dělali drama, nedařilo se nám dnes hrát pole našich představ. Pozitivem je počet vstřelených branek za dvě třetiny.
60:00
Komentář trenéra domácích(Jakub Ježek): Zápas, který jsme neodehráli vůbec špatně. Bohužel soupěř byl o dvě branky lepší. Mrzí mne množství zbytečných faulů a následných přesilových her, ve kterých je Sparta velmi silná. Děkuji soupeři za zápas
60:00
Střely celkem: Liberec: 36 , Sparta: 43
60:00
59:38
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
59:01
Liberec to zkouší šesti.
58:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vítek Pospíšil, asistoval Martin Čermák (8:10).
58:49
Liberec se snaží a Sparta drží.
58:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Riley (7:10).
58:04
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:35
Liberec pálí jednu střelu za druhou a snaží se dohnat dvougólové manko.
56:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (7:9).
56:02
Král chytá a rychle rozehrává.
55:20
Liberec vlastní po dlouhé době míček na delší dobu a snaží se kombinovat.
53:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Vítek Pospíšil (6:9).
53:01
Timeout FBC Liberec
53:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Martin Remeš (5:9).
51:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Petr Tlapa (5:8).
50:51
Ballatyho střela do rukou Zítky.
50:00
Riley střílí Král chytá.
49:22
Hosté drží míček na svých hokejkách a domácím ho půjčují jen zřídka.
48:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Lukáš Veber (5:7).
48:16
Spatra odskakuje na dvoubrankový rozdíl.
47:30
Hosté mají chvilku přesilovku.
46:21
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
46:21
Už se nehraje hra 5 na 5, ale vidíme tu hru 4 na 4.
45:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Marek Veselý (5:6).
45:09
Vyloučen hráč Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
45:09
Bude se hrát 4:4.
44:20
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
43:15
Sparta dokázala zahrozit ve čtyřech.
42:40
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
41:27
Král vychyl Kolářovu střelu.
40:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Jaroš z trestného střílení (5:5).
39:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Kovařík (4:5).
39:02
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
39:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vítek Pospíšil, asistoval Matěj Ševčík (4:4).
38:24
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
37:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Riley (3:4).
36:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Jan Jaroš (3:3).
35:17
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
35:17
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
34:26
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.