0:0
2:1
6:0
- : -
branky (asistence): 27:51 Adam Šmíd, 36:06 Petr Černý (Lukáš Prix), 42:46 Vojtěch Vlasák (Lukáš Slabý), 43:38 Vojtěch Kaluža (Adam Šmíd), 47:17 Petr Černý (Adam Šmíd), 49:00 Petr Černý (Adam Šmíd), 51:33 David Žáček, 57:44 Lukáš Prix (Adam Šmíd)
branky (asistence): 36:56 Vít Máček (Zdeněk Malich)

Sokol Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:1
28. Adam Šmíd, 37. Petr Černý, 43. Vojtěch Vlasák, 44. Vojtěch Kaluža, 48. Petr Černý, 50. Petr Černý, 52. David Žáček, 58. Lukáš Prix - 37. Vít Máček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Haleš 25 - Matěj Abraham 19; po třetinách: 0:0, 2:1, 6:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání - domácí: hráč č. 93 Petr Černý, hosté: hráč č. 37 Vít Máček.
60:00
Střely ve 3. třetině - 12:8
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Dvě třetiny jsme se trápili a nebyli se schopni dostat k nějakým nebezpečným situacím. Díky přesilovkám a produktivitě ve třetí třetině jsme ale utkání nakonec vyhráli celkem velkým rozdílem. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Niznera: Vzhledem k aktuálnímu stavu první dvě třetiny z naší strany dobrý zápas. Naši hru ovlivnilo nesprávně nařízené trestné střílení. Výkon rozhodčích ve zbytku utkání byl hodně nepřesný. Děkujeme soupeři, gratulujeme k zasloužené výhře.
60:00
59:22
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (8:1).
57:44
Pardubice využívají přesilovku a dostávají se již do 5 brankového vedení.
56:57
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
55:11
Prixovu střelu zblokoval Maleček stojící před brankou.
54:50
Halema střílí těsně nad branku domácích.
53:28
Hra je pozastavena po zranění Šmída. Ten ale nakonec sám odchází střídat, přičemž se bolestivě drží za stehno.
51:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (7:1).
50:45
Halemovu střelu Haleš vyrazil maskou.
50:23
Šmídova střela z první letí mimo hřiště.
50:02
Vyloučen hráč Jakub Válek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
49:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (6:1).
47:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (5:1).
46:45
Prix strefuje pouze venkovní krajní síť.
45:33
Černému střela nesedla a míček končí za mantinely.
44:53
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
44:20
Halešův chvatný zákrok likviduje Melichovu střelu.
43:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Adam Šmíd (4:1).
42:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Lukáš Slabý (3:1).
42:40
Novákova střela nebyla pro Abrahama velkým ohrožením.
41:12
Žáček se kličkou dostal do výhodné pozice pro střelu, ale nakonec branku přestřelil.
36:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Zdeněk Malich (2:1).
36:47
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Prix (2:0).
36:06
Mnoho se toho stihlo udat před brankou hostí. Hráči hostí odletěla florbalka, Prix dostal sekeru do nohy. Nakonec však padá gól pro Pardubice.
32:18
Domácí rozehrávají v rohu za brankou hostí.
31:12
Mackovu střelu Abraham likviduje nohou.
30:15
Čermák se tak moc zběsile rozběhl za míčkem, až z toho spadl.
28:45
Malich střílí mimo.
27:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (1:0).
27:10
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:38
Macek poslal přesnou přihrávku na Černého a již jsme skoro viděli míček v brance hostí, ale Abraham předvedl rychlý výborný zákrok.
23:30
Branka domácích byla nyní ve velké ohrožení, kdy se Hemerka dostal sám až k Halešovi. Ten jeho zakončení ale zlikvidoval.
20:30
Šmíd výborně nabil Černému před branku, ale Černý míček nestrefil.
19:45
Malich se dvakrát pokusil zakončit, ale ani jednou brankou netrefil.
18:30
Běží poslední 2 minuty 1. třetiny.
17:20
Šmíd byl nepěkně zfaulován za brankou hostí a končí na zemi. Sudí nařizují volný úder.
16:40
Macek strefuje tyč!
14:00
Válek se zavěsil do Nováka tak, až z toho skončili oba dva na zemi.
10:55
Novák poslal přihrávku přímo před branku hostí, ale tam ji odlovil protihráč a hra se rázem přesouvá na druhou stranu hřiště.
09:50
Petržela trefil skákavou přihrávku z první a míček končí za mantinely.
09:30
Weineltovu střelu Abraham chytá.
08:54
Domácí rozehrávají ve své útočné polovině.
05:40
Po Kalužově chybě na půlce hřiště se Hudeček dostal do samostatného výběhu, ale místo branky strefil přímo Haleše a ten míček chytil.
04:00
Hudečkovu střelu Haleš chytá.
03:40
Mackova střela po nahrávce od Kaluži letí mimo.
02:50
Máček se dostal do zakončení, ale jeho střela nebyla příliš prudká, tak s ní Haleš neměl problém.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček, Jakub Maleček
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Adam Šmíd, Marek Macek, Petr Černý, Lukáš Prix