4:6
5:3
3:1
- : -
branky (asistence): 03:24 Ondřej Řezník (Tomáš Váňa), 05:04 Marek Mochan (Filip Langer), 12:13 Zbyšek Piták (Marek Pixa), 16:38 Zbyšek Piták (Jonáš Kreysa), 24:54 Ondřej Řezník (Marek Mochan), 27:18 Jan Kerzel (Matěj Havlas), 27:49 Ondřej Řezník (Filip Langer), 28:13 Jonáš Kreysa (Zbyšek Piták), 34:34 Tomáš Váňa (Filip Langer), 42:08 Dalibor Švéda (Petr Husťák), 46:49 Dalibor Švéda (Vít Janda), 47:51 Ronald Gašparík (Marek Mochan)
branky (asistence): 01:26 Matouš Burian (Matěj Boček), 03:38 Matouš Burian (Jakub Boček), 11:55 Štěpán Čejka (Jakub Hromada), 13:16 Tomáš Veselý (Jakub Hromada), 16:10 Marek Mochan (vlastní branka), 19:54 Martin Obuškevič (Tomáš Straka), 22:44 Filip Rulíšek (Jakub Hromada), 29:21 Matouš Burian (Jakub Boček), 38:44 Filip Rulíšek (Tomáš Veselý), 59:52 Andrej Svatoš

PSN Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 12:10
4. Ondřej Řezník, 6. Marek Mochan, 13. Zbyšek Piták, 17. Zbyšek Piták, 25. Ondřej Řezník, 28. Jan Kerzel, 28. Ondřej Řezník, 29. Jonáš Kreysa, 35. Tomáš Váňa, 43. Dalibor Švéda, 47. Dalibor Švéda, 48. Ronald Gašparík - 2. Matouš Burian, 4. Matouš Burian, 12. Štěpán Čejka, 14. Tomáš Veselý, 17. Marek Mochan, 20. Martin Obuškevič, 23. Filip Rulíšek, 30. Matouš Burian, 39. Filip Rulíšek, 60. Andrej Svatoš; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Matěj Zloch 29 - Tomáš Erneé 15, Daniel Pfeifer 23; po třetinách: 4:6, 5:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Jakoubka - Utkání, ve kterém jsme už úplně zapomněli, že základem výkonu je obrana a poctivost na vlastní polovině. Jsme rádi za vítězství, i když bysme si ho s takovým výkonem neměli připisovat. Zítra musíme předvést osobní zodpovědnost a komplexní výkon, abychom mohli pomýšlet na další tři body.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Zalubila - Náš dnešní minutový výpadek ve druhé třetině nás stál dnes body. Sami jste tak dostali domácí do hry a to je škoda. Odehráli jsme dobré utkání ve vysokém tempu a jsme za takový zápas rádi. Děkujeme všem za utkání.
60:00
Střely po třetině 15:15.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Andrej Svatoš bez asistence (12:10).
59:52
Svatoš rychle rozehrál standartku a vstřelil gól.
59:51
Hráči se ještě před koncem zápasu hrotí.
58:39
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
55:28
Veselý natřikrát nedokázal překonat Zlocha.
55:08
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
54:45
Sládeček od půlky těsně minul.
51:40
Boček pálí těsně vedle.
49:40
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
47:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Marek Mochan (12:9).
47:51
Gašparík od půlky mířil přesně k tyčce.
46:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Vít Janda (11:9).
46:49
Švéda využil rychlý brejk.
46:04
Pixa bohužel netrefil Kreysovu dlouhou nahrávku.
45:47
Timeout PSN Tatran Střešovice
45:47
Zloch opět skvěle zasáhnul, tentokrát proti Bočkovi.
44:54
Zloch dobře zasáhnul proti soupeřově střele.
42:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Petr Husťák (10:9).
38:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Tomáš Veselý (9:9).
38:44
Rulíšek si rychle sklepnul míček a poslal ho za záda Zlocha.
36:36
Váňa od mantinelu jen těsně minul.
34:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Filip Langer (9:8).
34:34
Váňa přesně trefil skákající míček a poslal tak Tatran do vedení.
34:27
Burianovu střelu ze středu schytal Gašparík do nohy.
34:01
Janda svou dorážkou jen těsně minul.
32:16
Zloch vymrštil ruku proti Burianově střele a drží tak vyrovnaný stav.
29:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Boček (8:8).
29:21
Další chyba v rozehrávce domácích končí gólem.
28:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Zbyšek Piták (8:7).
28:13
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Pfeifer družstva BLACK ANGELS
28:13
Kreysa proběhl přes střed a jen lehce tečoval míček, který doskákal až za čáru.
27:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Filip Langer (7:7).
27:49
Langer vyslal Řezníka a ten vykoupal Pfeifera.
27:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Kerzel, asistoval Matěj Havlas (6:7).
27:18
Kerzel od půlky vyslal nechytatelný granát.
27:14
Švéda svou střelou trefil jen bránu za mantinelem.
24:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Marek Mochan (5:7).
24:54
Mochan přesně našel Řezníka a ten využil přesilovku domácích.
24:28
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
24:09
Zloch vychytal Čejkův únik.
22:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Hromada (4:7).
22:44
Rulíšek přsně trefil křížnou nahrávku hromady.
22:02
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Tomáš Straka (4:6).
19:54
Neodpustitelnou chybu Vaculíka potrestal Obuškevič.
19:30
Boček ze středu netrefil bránu.
16:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Jonáš Kreysa (4:5).
16:38
Piták na středu plácnul do míčku a je z toho kontaktní branka.
16:10
Vlastní branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Mochan (3:5).