5:1
1:2
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 07:09 Vojtěch Vlasák, 08:38 David Žáček (David Petržela), 11:22 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 16:35 Adam Šmíd, 26:11 Vojtěch Vlasák (Filip Novák), 29:11 Petr Černý (Adam Šmíd), 31:35 Adam Šmíd, 33:34 Rostislav Verner (Filip Novák), 35:52 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 49:05 Tomáš Číhař (David Petržela)
FBS Olomouc
branky (asistence): 38:14 Tomáš Hanák (Vojtěch Blana), 48:49 Jaromír Šenkeřík, 53:10 Tomáš Hanák (Vojtěch Blana)

Sokol Pardubice - FBS Olomouc 10:3
8. Vojtěch Vlasák, 9. David Žáček, 12. Adam Šmíd, 17. Adam Šmíd, 27. Vojtěch Vlasák, 30. Petr Černý, 32. Adam Šmíd, 34. Rostislav Verner, 36. Lukáš Prix, 50. Tomáš Číhař - 39. Tomáš Hanák, 49. Jaromír Šenkeřík, 54. Tomáš Hanák; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Martin Zahálka 27, Martin Haleš 1 - Michal Kráčmar 11, Václav Kovařík 17; po třetinách: 4:0, 5:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Lukáše Rubína - část 2: Pokud ale budeme chytří, tak nás tato hra může posunout, ať už týmově či individuálně, na vyšší úroveň. Díky klukům, že splnili alespoň dílčí a ve 3. části vyhráli. Soupeřům díky a férovost, že nás nešetřili a ukázali jak se hraje moderní aktivní florbal
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Lepší výkon, než včera. Soupeře jsme přehráli ve všech herních činnostech a zaslouženě vyhráli. Ve třetí třetině se už utkání pouze dohrávalo. Díky sympatickému soupeři, který hrál až do konce utkání na 100% a šťastnou cestu domů. Díky všem přítomným divákům.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Lukáše Rubína: Dneska není moc co komentovat. Narazili jsme prostě na soupeře, který byl kvalitativně na mnohem vyspělejší úrovni. Souhlasím tak s Milanem, že nás Pardubice porazily jednoznačně.
53:33
Vyloučen hráč Tomáš Číhař družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
53:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Vojtěch Blana (10:3).
51:17
Čihař je při chuti, jeho střelu zastavila až maska Kovaříka
49:06
Rychlá odpověď Sokola, Čihař dává 10. branku
49:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval David Petržela (10:2).
48:50
Šenkeřík propálil Zahálku mezi nohama
48:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík bez asistence (9:2).
36:57
Zahálkovi zvoní v uších - dobře postavená branka ho nyní uchránila od inkasování
35:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (9:0).
35:52
Diváci skandují: DESET DESET!
35:35
Vyloučen hráč Adam Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
33:34
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval Filip Novák (8:0).
31:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (7:0).
29:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (6:0).
28:53
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
28:30
Signalizované vyloučení Sokol k navýšení skore nevyužil, povede se mu to v přesilovce?
26:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Filip Novák (5:0).
26:11
Vlasák střelou na bližší tyčku nachytal brankáře
23:40
V úvodu třetiny zatím aktivnější Olomouc
22:13
Sokol se ubránil přesilovce hostí a Šmíd rovnou naskočil do úniku, Kračmár však zasáhl pohotově nohou
20:12
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Vojtěch Blana.
20:12
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva Sokol Pardubice
20:12
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
20:12
Olomouc do toho vlétla a vybojovala si trestné střílení, které však hráč #2 Blana neproměnil
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 17 - hosté 8
20:00
18:40
Hra má celou třetinu podobný scénář, domácí diktují tempo hry a Olomouc se občas vydá na útočnou zteč
16:36
Šmíd zachytil rozehrávku a v souboji 1 na 1 si poradil střelou nad rameno, stav utkání je tedy 4:0
16:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (4:0).
15:50
Zahálka dostal naloženo a rozhodčí přerušuje hru
12:45
Z utkání se pomalu stává jednostranná záležitost
11:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (3:0).
10:09
Několikátá velká šance domácích, tentokrát zakončoval Kučera
08:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (2:0).
08:38
Žáček s rozvahou překonal brankáře hostí a zvyšuje na 2:0
07:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák bez asistence (1:0).
06:03
Weineltova dělovka do břevna!
05:55
Šmíd se nyní proháčkoval až před Kračmára, který však skvěle zasáhl.
04:40
Hostům se přesilovka nepovedla podle představ a Sokol se bez problémů ubránil.
02:36
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:22
Olomouc se poprvé dostala ke střele a Zahálka vytáhl první zákrok.
01:02
Žáček poprvé vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Kračmára
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jan Majer, Jaromír Šenkeřík, Jan Minář, Vojtěch Blana, Tomáš Prchla
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera