4:1
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 05:31 Matěj Surák (Matyáš Krebner), 07:18 Filip Forman (Tomáš Pour), 07:52 Jakub Buršík (Matyáš Krebner), 19:20 Filip Horák (Filip Forman), 29:19 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 40:25 Filip Forman (Jakub Buršík)
branky (asistence): 04:54 Jan Černovický, 58:12 Dominik Sláma, 59:38 Oliver Gold (Jan Černovický)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - itelligence Bulldogs Brno 6:3
6. Matěj Surák, 8. Filip Forman, 8. Jakub Buršík, 20. Filip Horák, 30. Daniel Cabejšek, 41. Filip Forman - 5. Jan Černovický, 59. Dominik Sláma, 60. Oliver Gold; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 37 - Jaroslav Šlagor 32; po třetinách: 4:1, 1:0, 1:2;
60:00
Střely na bránu: Hosté :12,Domácí: 12
60:00
Komentář hostů:Podali jsme velmi kvalitní výkon oproti včerejšku jsme byli v pressingu daleko kompaktnější. Postupně jsme se v zápase zlepšovali a získali další cenné zkušenosti. Makáme dále! Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář domácích: Naše hra se téměř celý zápas neodvíjela podle plánu. Mladé napadající velmi Brno hrálo velmi agresivní a jednoduchý florbal, kterým se ve spojení s naší střeleckou impotenci a taktickou nedisciplinovaností drželo celý zápas ve hře. Od nás až na třetí třetinu, kdy se nám alespoň dařilo hrát na balónku, velmi tristní výkon. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:38
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jan Černovický (6:3).
58:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma z trestného střílení (6:2).
56:55
Přesilovku Bohemians nevyužila.
54:33
Timeout itelligence Bulldogs Brno
54:33
Vyloučen hráč Antonín Lavička družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
54:33
Time hostí
53:47
Rychlý protiútok Brna končí neúspěchem.
49:51
"Osobka" Brna je velmi důrazná. Bohemians se podařilo proniknout před bránu, ale bez zakončení.
42:10
Standardní situaci před brankou Brno neproměňuje.
40:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (6:1).
40:00
40:00
Střely na bránu: Domácí 13, Hosté 13
40:00
39:36
Surák z Bohemians v šanci,ale střela míří vysoko nad bránu.
30:48
Hra na hřišti je neuspořádaná, oběma týmům chybí přesná přihrávka.
29:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (5:1).
27:40
Vyloučen hráč Jan Černovický družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
19:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (4:1).
10:19
Hra je zatím neuspořádaná o florbalové akce je zatím nouze.
07:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matyáš Krebner (3:1).
07:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Tomáš Pour (2:1).
05:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák, asistoval Matyáš Krebner (1:1).
04:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický bez asistence (0:1).
02:37
Brno začalo velmi aktivně. Hráči Bohemians jsou zřejmě zaskočeni.
00:55
První prověření brankáře domácího týmu Bohemians, ale ten střelu chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jaroslav Šlagor; hráči v poli: Michal Pešák, Michal Valachovič, Michal Stráský, Jakub Laus, Tomáš Kadavý
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Filip Horák, Tomáš Pour, Jonáš Janata, Filip Forman