2:0
4:3
7:1
- : -
branky (asistence): 14:17 Matyáš Šindler, 17:09 Matyáš Šindler (Michal Sládek), 24:58 Kamil Soják (Vojtěch Krhovják), 27:40 Matyáš Šindler (Michal Sládek), 31:04 Daniel Flašar (Michal Sládek), 33:49 Dominik Kaloč (Michal Sládek), 41:28 Denis Kubiczek (Šimon Kuczera), 43:21 Denis Kubiczek (Šimon Kuczera), 48:58 Jakub Nota (Šimon Kuczera), 50:38 Richard Klimek (Denis Kukla), 53:01 Jakub Mikulok (Šimon Kuczera), 55:33 Kamil Soják (Vojtěch Krhovják), 56:40 Denis Kukla (Ondřej Chovanec)
branky (asistence): 27:04 Matyáš Velc, 33:13 Lukáš Kašpar (Matyáš Velc), 39:45 Lukáš Kašpar (Vojtěch Koudela), 58:27 Vít Heger (Michael Souček)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbC Hradec Králové  13:4
15. Matyáš Šindler, 18. Matyáš Šindler, 25. Kamil Soják, 28. Matyáš Šindler, 32. Daniel Flašar, 34. Dominik Kaloč, 42. Denis Kubiczek, 44. Denis Kubiczek, 49. Jakub Nota, 51. Richard Klimek, 54. Jakub Mikulok, 56. Kamil Soják, 57. Denis Kukla - 28. Matyáš Velc, 34. Lukáš Kašpar, 40. Lukáš Kašpar, 59. Vít Heger; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Matyáš Vávra 24 - Matyáš Ludvík 19; po třetinách: 2:0, 4:3, 7:1;
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jakuba Černého, část 1/2: Za 1. a 2. třetinu musíme tým i přes inkasované branky pochválit. Soupeř si s naší hrou nevěděl rady a pouze trestal naše chyby z brejků. Ovšem co se stalo ve třetí třetině absolutně nechápeme. Na hřišti bylo jen jedno mužstvo.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: 17-8
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jakuba Černého, část 2/2: Mrzí mě, že se nám po skvělém včerejšku zranili 3 hráči a se sestavou jsme museli rotovat. Zápas jsme prohráli ve 3. třetině a soupeři tak výsledek darovali. I tak díky za další poučné utkání.
60:00
Komentář k utkání domácího asistenta trenéra Jana Daniše: Výborný kolektivní výkon, podtržený vstřelenými brankami. Někteří jedinci mile překvapili. Děkujeme divákům! Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastný návrat domů!
60:00
59:55
Sládek sám na gólmana = desítka...
59:34
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Michael Souček (13:4).
58:27
Z velkého brankoviště se gólem prezentuje Heger.
56:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denis Kukla, asistoval Ondřej Chovanec (13:3).
56:40
Utkání se nám proměňuje v exhibici domácího týmu. Další gól po krásné akci přidává Kukla!
55:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Vojtěch Krhovják (12:3).
55:33
Soják svou střelu schoval tak dobře, že ji po celou dobu letu nenašel ani Ludvík. Nakonec ji vytahuje ze své sítě.
53:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Šimon Kuczera (11:3).
53:01
Povedenou akci zakončuje Mikulok do levého horního rohu a připisuje si tak první gól v juniorském kádru Ostravy.
52:24
Timeout FbC Hradec Králové
50:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Klimek, asistoval Denis Kukla (10:3).
50:38
Klimek nepohrdl přihrávkou od Kukly zpoza brány a střelou pod tělo brankáře přidává desátou branku Ostravy.
48:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Šimon Kuczera (9:3).
48:58
Nota dostal od Kuczery přesnou přihrávku na hranici malého brankoviště, odkud se mu, sice nadvakrát ale přeci, podařilo dotlačit míček do branky.
48:39
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
46:20
Zacinkala nám tyč po dorážce Sojáka.
45:42
Soják se pod tlakem rozhodl pro střelu. Končí lehce nad břevnem.
43:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Šimon Kuczera (8:3).
43:21
Kubiczek ač z half-voleje tak neskutečně vymetá pravý horní roh!!!!
41:28
41:28
Kuczera našel Kubiczka na středu. Ten střelu umístil z otočky pravé Ludvíkově tyčce.
40:34
Sládek znovu poslal pěknou křižnou příhru na Šindlera. Střela, kterou druhý zmiňovaný poslal na branku však skončila na stehně hradeckého hráče.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: 8-11
40:00
39:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Vojtěch Koudela (6:3).
39:45
Zmatek na hřišti vyřešil gólem Kašpar.
38:39
Střela Vláška po zemi vypadala nenápadně, ale zastavila se nakonec až pod nohou domácího brankáře.
37:14
Sládek se pokusil o střelu. Míček na bránu neproletěl, neboť hostující hráči dokázali míček z tečovat mimo dosah své branky.
36:18
Kašpar se dostal k dorážce. Jeho pokus se štěstím likviduje Kutěj.
33:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Michal Sládek (6:2).
33:49
Kaloč krásně dvacet nad led nedává šanci Ludvíkovi.
33:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Matyáš Velc (5:2).
33:13
Přihrávka před branku a Kašpar dává naději svému týmu.
32:10
Diváku po skromnu, ale dávají o sobě vědět! Tedy převážně ti, co přišli fandit ostravskému týmu.
31:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Michal Sládek (5:1).
31:04
Krásnou křižnou přihrávku vyslal Sládek na Flašara a ten ještě povedenější střelou do levého horního rohu navyšuje náskok svého týmu na rozdíl 4 branek.
27:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Michal Sládek (4:1).
27:40
Brilantně vyřešili přečíslení dva na jednoho hráči Ostravy a Matyáš Šindler si připisuje další gól a kompletuje tak HATTRICK!
27:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc bez asistence (3:1).
27:04
Tak se nakonec hostujícím borcům podařilo překonat ostravskou obranu.
26:43
Veškeré pokusy Hradce jsou zatím blokovány ostravskými hráči.
25:12
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
24:58
24:58
Ludvík hledal míček po odražené střele Sojáka. Našel ho až ve své brance.
23:15
Střela Mikšovského nekončí za zády Kutěje.
21:32
Kutěj se natahoval pro míček. Naneštěstí ho přeskočil a uvolnil tak celou branku. Naštěstí se ke skákajícímu míčku ale žádný z hradeckých nedostal, takže skóre se nemění a Kutěj si může oddychnout.
20:36
Šindler nahazoval na střed. Flašar backhandem pouze do Ludvíka.
20:00
20:00
Hosté vstřelili gól, ale až po ukončení první třetiny. Skóre tak zůstává 2:0.
16:29
Souček M. se vytočil ke střele. Kutěj ač s problémy si s touto střelou poradil.
16:08
Domácí přežili oslabení více než dobře a mohou se vrhnout do hry pět na pět.
14:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler bez asistence (1:0).
14:17
Kapitán Ostravy se utrhl v oslabení a přesnou střelou na vzdálenější tyč nedal Ludvíkovi šanci!
13:58
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
13:29
Odložené vyloučení. Výhoda pro Hradec.
11:29
Míček poněkud neklidně poskakoval napříč celým hřištěm, až proskákal k jednomu z hradeckých hráčů. Kutěj byl naštěstí pro Ostravu dobře postavený, aby střele od tohoto hráče dokázal zamezit k propadu do branky.
09:40
Pohledná kombinace domácích končí v Ludvíkově náručí.
08:26
Ludvík chytá do svých rukou střelu Sojáka.
05:32
Jeřábek se dostal ke střele ze středu hřiště.
04:21
Kašpar zakončoval backhandem nepřesně.
03:29
Šejvl mířil do odkryté branky. Kutěj se stihl přesunout.
02:30
Velc prověřil pozornost Kutěje.
00:35
Flašar z půlky vypustil projektil, který letěl bohužel pro Ostravu do rohu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Matyáš Ludvík; hráči v poli: Lukáš Kašpar, Adam Matěj, Matyáš Velc, Dalibor Vlášek, Ondřej Erbs
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matyáš Vávra; hráči v poli: Michal Sládek, Dominik Kaloč, Daniel Flašar, Lukáš Homola, Matyáš Šindler