2:4
3:2
2:2
- : -
branky (asistence): 10:22 Zdeněk Malich (Vít Máček), 17:02 Zdeněk Malich (Vít Máček), 29:58 Adam Tauš (Vít Máček), 33:29 Jiří Halama (Vít Máček), 37:38 Zdeněk Malich (Jiří Halama), 43:20 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 46:28 Matěj Lang (Adam Tauš)
branky (asistence): 01:39 Jan Fiedor (Daniel Matloch), 03:30 Adam Klimeš (Dominik Křístek), 09:40 Denis Tomančák (Adam Klimeš), 18:25 Adam Feber (Dominik Křístek), 24:05 Daniel Bitzánek (David Funiok), 25:20 Filip Deák (Martin Juščík), 45:45 Adam Feber (Adam Klimeš), 48:14 Daniel Bitzánek

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Torpedo Havířov 7:8
11. Zdeněk Malich, 18. Zdeněk Malich, 30. Adam Tauš, 34. Jiří Halama, 38. Zdeněk Malich, 44. Jiří Halama, 47. Matěj Lang - 2. Jan Fiedor, 4. Adam Klimeš, 10. Denis Tomančák, 19. Adam Feber, 25. Daniel Bitzánek, 26. Filip Deák, 46. Adam Feber, 49. Daniel Bitzánek; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 23 - David Funiok 20; po třetinách: 2:4, 3:2, 2:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: Hattrick 8 - Havířov 10
59:59
Komentář trenéra domácích, pana Jana Niznera: Postupem času jsme se v utkání začali zvedat, zaspali jsme první třetinu, nebýt jí, tak jsme vyhráli.
59:11
Taktická bitva pokračuje, timeout si berou i hosté.
59:10
Timeout Florbal Torpedo Havířov
59:08
Faul na Malicha, Hattrick hraje v rohu na půlce soupeře.
58:01
Domácí hrají bez golmana, zkouší srovnat v šesti!
57:57
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:00
Počet střel je stále rovnocenný z pohledu obou soupeřů.
56:34
Emocí je více a více, sudí jsou však na obě strany nekompromisní a situaci krotí.
55:18
Také Hemerka jde do zápasu naplno, hraje se v poměrně rychlém tempu.
54:20
Rozhodčí okřikuje hráče, kteří se do sebe zapletli v souboji, emoce na obou stranách.
53:41
Kubíček si připisuje další kvalitní zákrok.
53:19
Střela domácích, strážce hostující klece ale neohrozila.
53:04
Počet střel ve třetí třetině je zatím vyrovnaný.
52:15
Klimeš bojuje v rohu na půlce soupeře, je z toho faul na hostujícího hráče.
51:50
Oba týmy hrají v plném počtu.
50:48
Přiostřuje se, sudí vylučují na obou stranách, hrát se bude 4 na 4.
49:48
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
49:48
Vyloučen hráč Filip Deák družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
49:16
Hostující fanoušek povzbuzuje Havířov razovitě.
48:14
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek bez asistence (7:8).
46:40
Tauš poprvé netrefil, ale Lang zavěsil naprosto výtečně. Moc pohledný vyrovnávací gól dorostence Hattricku!
46:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang, asistoval Adam Tauš (7:7).
46:10
Zápas opravdu v tempu!
45:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (6:7).
44:15
Hemerka vybojoval faul na půlce soupeře.
43:40
Kapitán Halama vyrovnává! Třetí třetina bude asi pěkná divočina!
43:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (6:6).
39:57
Vynikající zákrok Kubíčka, Havířov zahrozil v oslabení.
39:40
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
39:10
Sudí drží ruku nad hlavou, Hattrick bude hrát přesilovku!
38:46
Na hře domácích je nyní vidět velké odhodlání ovládnout duel.
37:40
Malich s Halamou využívají přesilovku! Tak to bude ještě zajímavý špíl!
37:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Halama (5:6).
36:04
Maleček doráží, golman hostí si připisuje zásah.
35:52
Domácí Halama byl faulován a Hattrick si tak vyzkouší přesilovku.
35:50
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:17
Hra domácích nabírá na tempu, utkání začíná být dramatické.
33:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Vít Máček (4:6).
33:19
Hattrick tentokrát střílí v druhém dějství o hodně více než soupeř.
31:28
Lang bojuje, míček tentokrát nezískal.
29:59
Adam Tauš přetavil svoji snahu v branku! Vymetl a je z toho gól.
29:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Tauš, asistoval Vít Máček (3:6).
29:50
Znovu Kubíček v akci, další skvělý zákrok.
28:51
Zákrok domácího gólmana Kubíčka.
28:17
Tauš opět na balonu, dnes je ho opravdu všude plno.
26:50
Tauš střílí.
26:01
Drobná rozmíška před brankou Havířova končí standartkou Hattricku.
25:48
Na Hattrick se i přes bojovný výkon lepí smůla.
25:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák, asistoval Martin Juščík (2:6).
24:40
Malich a Maleček si vypracovali střelu.
24:05
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval David Funiok (2:5).
23:33
Klimeš na Tauše, ten střílí, golman Havířova vyráží.
21:47
Lang a Tauš napadají do rozehrávky hostí.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: Hattrick 6 - Havířov 15
19:27
Malich bojuje na svém standardním postu - před brankou - a odvádí dobrou práci.
18:25
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (2:4).
18:12
Havířov rozehrává v rohu.
17:03
Máček posílá "Sukerovku", jak se takové střele v klubu říká, Malich lehce tečuje a domácí dávají kontaktní branku v oslabení!
17:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (2:3).
16:50
Havířov přestřeluje.
16:22
Tauš se po návratu z trestné vrací do zápasu opět v plné aktivitě.
15:43
Musil po svém vyloučení na trestné produkuje velké množství nepublikovatelných výrazů, jeho vyloučení ho nejspíše vážně štve.
15:41
Vyloučen hráč Jan Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
14:01
Tauš si nyní posedí na trestné, bude doufat, že celé dvě minuty.
13:55
Vyloučen hráč Adam Tauš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
13:02
Musil se nyní předvedl několika obrannými zákroky před Kubíčkem, kterého před hostujícím útočníkem nyní brání doslova vlastním tělem, hráči hostí se to ale nelíbí.
12:32
Hra se nyní přelévá nahoru a dolů.
10:23
Máček poslal na Malicha křižnou přihrávku, Malich proměňuje.
10:22
09:40
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Adam Klimeš (0:3).
08:44
Lang se dostává do další střely.
08:20
Opět Tauš v akci, dnes maká opravdu jako ďábel.
07:47
Hemerka posílá na Tauše, ten ovšem nezpracoval.
07:12
Tauš střílí od půlky, a dorážce Lang, branka z toho ovšem není.
05:11
Klimeš ničí další šanci hostí.
04:41
Kužela, Maleček a Halama kombinují, bohužel jen na vlastní půlce.
04:02
Krutá rána pro domácí, v oslabení dostávají už druhou branku utkání.
03:30
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Dominik Křístek (0:2).
03:14
Domácí Maleček vyhazuje, dlouhý balon sbírá Kužela a šetří čas.
02:17
První branku v utkání vsítil Havířov, Hattrick navíc hraje oslabení.
02:16
Vyloučen hráč Šimon Král družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
01:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Daniel Matloch (0:1).
01:05
Tauš získává balonek a bojuje.
00:32
Z úvodního buly se dostává na balonek Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Denis Tomančák, Adam Klimeš, Jan Fiedor, Adam Feber
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček