4:2
5:2
1:8
- : -
branky (asistence): 07:02 Jiří Mutínský (Jan Lang), 09:08 Lukáš Kovařík (Ondřej Hurt), 14:32 Jiří Mutínský (Adam Drastich), 18:36 Jiří Mutínský (Filip Čermák), 20:07 Ondřej Hurt (Daniel Riley), 21:58 Martin Remeš (Jiří Horák), 25:20 Ivan Pergler, 31:51 Ondřej Hurt (Vilém Kavan), 35:07 Ivan Pergler (Jiří Horák), 49:08 Vilém Kavan (Ondřej Hurt)
branky (asistence): 04:31 Jan Diviš (Jan Vacenovský), 11:37 Michal Strnad (Martin Řezáč), 26:58 Michal Strnad (Daniel Eremiáš), 39:30 Jan Vacenovský (Jan Diviš), 43:01 Daniel Eremiáš (Jiří Lebeda), 46:11 Martin Řezáč, 49:51 Jiří Lebeda (Martin Řezáč), 53:51 Martin Řezáč (Michal Strnad), 55:40 Daniel Maxa (Šimon Doubek), 55:46 Jiří Lebeda (Michal Strnad), 58:00 Daniel Eremiáš (Martin Řezáč), 58:48 Jan Vacenovský (Daniel Maxa)

ACEMA Sparta Praha UNYP - VŠO FLORBAL CHODOV 10:12
8. Jiří Mutínský, 10. Lukáš Kovařík, 15. Jiří Mutínský, 19. Jiří Mutínský, 21. Ondřej Hurt, 22. Martin Remeš, 26. Ivan Pergler, 32. Ondřej Hurt, 36. Ivan Pergler, 50. Vilém Kavan - 5. Jan Diviš, 12. Michal Strnad, 27. Michal Strnad, 40. Jan Vacenovský, 44. Daniel Eremiáš, 47. Martin Řezáč, 50. Jiří Lebeda, 54. Martin Řezáč, 56. Daniel Maxa, 56. Jiří Lebeda, 59. Daniel Eremiáš, 59. Jan Vacenovský; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Filip Čermák 25, Patrik Zítka 3 - František Trojan 5, Marek Pospíšil 9; po třetinách: 4:2, 5:2, 1:8;
60:04
Komentář trenéra domácích (Jaroslav Berka): V první části zápasu jsme hráli dobře, dávali jednoduché góly a dokázali se prosazovat i ve hře 1 na 1. Od půlky utkání začal Chodov tlačit. Nejprve jsme mu odolávali i s pomocí tyček a nakonec nás zejména silově přetlačili. Pozitivem je hodně vstřelených branek a negativem je to, že nedokážeme ve 2 utkáních po sobě za víkend udržet naši hru na požadované úrovni.
60:03
Komentář trenéra hostů (David Podhráský): Tyhle zápasy pro kardiaky může nabídnout pouze juniorská liga. Musím před kluky smeknout za výkon ve 3. třetině, ale nesmíme zapomínat, že tomu předcházelo minimálně 20 minut, kdy byl náš výkon ostudný. Jedeme pracovat, abychom se podobných výpadků v budoucnu vyvarovali. Díky domácím za hezké odpoledne a večer.
60:02
Nejlepšími hráči utkání se stávají Ondřej Hurt (ACEMA Sparta Praha UNYP) a Michal Strnad (VŠO FLORBAL CHODOV).
60:01
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha UNYP - 24, VŠO FLORBAL CHDOOV - 40.
60:00
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP - 6, VŠO FLORBAL CHODOV - 15.
60:00
59:59
Nadějně rozehraný zápas ztrácí špatným výkonem ve 3. třetině.
58:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Daniel Maxa (10:12).
58:48
A Chodov přidává další gól.
58:00
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (10:11).
58:00
Kavan právě daroval Chodovu gól. Krosovou přihrávku z rohu na střed vychytal Řezáč, který přesnou přihrávkou našel Eremiáše. Ten Chodovu vrací vedení v utkání, které ztratil v 8. minutě utkání.
55:46
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Michal Strnad (10:10).
55:46
Tomu se říká obrat! Chodov přidává 10. branku a je vyrovnáno!
55:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Šimon Doubek (10:9).
55:40
Opět dobře sehraná standardní situace Chodova. Maxa se krásnou střelou od pravého mantinelu trefuje ke vzdálenější tyčce.
53:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Michal Strnad (10:8).
53:51
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
53:51
Naopak Chodovu se standardní situace vyplatila. První střelu zblokovali hráči v brankovišti. Na dorážku ale nedosáhnul ani Čermák.
53:28
Standardní situace Sparty v nebezpečné vzdálenosti žádnou velkou šanci nepřinesla.
53:17
Divišův pokus pouze do Čermáka.
53:00
Hurt a Riley v šanci. Chodov jejich akci zastavuje.
52:29
Kavan výborně blokuje!
51:42
Divišova tvrdá střela z dálky. Čermák chytá.
51:20
2 pěkné pokusy Chodova. První střelu zblokovala domácí obrana, druhá letěla mimo.
49:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Řezáč (10:7).
49:51
Chodov vzápětí odpovídá.
49:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Ondřej Hurt (10:6).
49:08
A přece se domácí dočkali. 10. branku utkání dává Vilém Kavan.
48:43
V první půlce této třetiny má zatím více ze hry Chodov. Spartě se nedaří udržet míček delší dobu a zatím si domácí nevypracovali žádnou výraznější šanci.
47:20
Pěkný zákrok chodovského Pospíšila.
47:15
Lang v několika posledních minutách předvedl několik kiksů.
46:11
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (9:6).
46:11
Chodov přidává další gól a nenápadně stahuje náskok domácích.
46:05
Drastich se několikrát dostal k míčku. Vždy hledal spoluhráče před bránou, ale obrana Chodova byla vždy pozorná a připravená.
45:30
Kavanova střela zblokována.
44:43
Daněk označkoval břevno.
43:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jiří Lebeda (9:5).
43:01
Další střelou už se Eremiáš prosazuje.
42:44
Eremiáš předvedl pěknou střelu z vytočení, kterou zblokoval jeden z bránících hráčů Sparty.
42:30
Kolář sroloval Doubka na mantinel.
41:34
Strnadova střela domácí bránu neohrozila.
40:10
V úvodu třetiny je na míčku Sparta.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP - 9, VŠO FLORBAL CHODOV - 19.
40:00
39:58
Další střelu Chodova Filip Čermák chytá.
39:30
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Jan Diviš (9:4).
39:30
V závěru třetiny se Chodov přece jen prosazuje. Vacenovský se prosazuje krásnou střelou do horní poloviny brány.
38:31
Langův fatál! Bekendem namazal přímo na hokejku chodovského hráče. Ten šel sám na brankáře, gól se mu ale vstřelit nepodařilo.
37:55
Na druhé straně se skvěle vyznamenal Filip Čermák proti střele Lebedy.
37:45
Standardka Sparty z dobré pozice ohrožení chodovské brány nepřineslo.
37:12
Toto utkání sleduje 51 diváků.
35:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Horák (9:3).
35:07
Pergler se prosazuje podruhé! Střelou ze střední vzdálenosti z levé strany navyšuje náskok Sparty.
33:53
Chodov chce za každou cenu vstřelit gól. K vidění bylo několik slibných pokusů, avšak domácí obrana i brankář odolávají.
33:53
Sparta přečkala i toto oslabení bez inkasovaného gólu.
32:01
Šance pro Chodov! Matěj Čermák si odpočine na trestné lavici.
31:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Vilém Kavan (8:3).
31:51
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
31:51
Další krásná kombinace Sparty! Hurt zvyšuje na 8:3.
31:42
Veselého dělovku z dálky blokuje Sklenář.
31:02
Pergler zakončoval pod tlakem. Jeho střelu po zemi zlikvidoval Pospíšil.
29:43
Daňkův nebezpečný pokus pouze do hráčů před bránou. Následný bekendový pokus Eremiáše končí mimo hřiště.
28:00
Pospíšil chytil míček a poslal do brankové šance Diviše. Toho o míček připravil Veber.
26:58
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Daniel Eremiáš (7:3).
26:58
Strnad se po střele z dálky prosazuje a snižuje náskok Sparty.
26:46
Bekendový pokus Eremiáše blokuje Horák.
25:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler bez asistence (7:2).
25:20
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Pospíšil družstva VŠO FLORBAL CHODOV
25:20
Pergler v samostatném úniku naznačil do prava a poté míček poslal pod padajícího Trojana.
24:27
Domácí nyní předvedli další krásnou kombinaci. Několika krosovými přihrávkami si rozebrali obranu Chodova. Kovařík ale zakončoval vysoko nad.
22:52
Sparta přežila oslabení bez újmy, naopak se domácím podařilo využít početní nevýhodu ve svůj prospěch.
21:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jiří Horák (6:2).
21:58
Remeš se prosazuje v úniku a Sparta tak zvyšuje skóre.
21:53
Další pokus hostů končí za mantinelem.
21:41
Eremiášova střela končí blokem domácích.
20:52
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:52
Chodov rozehrál standardní situaci chytře. Pergler před rozehráním naběhnul moc blízko k rozehrávajícím hráčům a vysloužil si tak dvouminutový trest,
20:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Riley (5:2).
20:07
Hned v úvodu utkání Sparta přidává další gól! Krásná kombinace končí gólem do odkryté brány.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP - 9, VŠO FLORBAL CHODOV - 6.
20:00
19:40
Hosté nic moc nevymysleli a míček pro sebe získala Sparta.
19:27
Standardní situace pro Chodov v nebezpečné vzdálenosti.
18:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Filip Čermák (4:2).
18:36
Standardka Sparty od levého mantinelu končí gólem v chodovské bráně.
17:10
Z následného protiútoku Pergler míjí bekhendovým pokusem bránu.
17:05
2 na 1 v podání Chodova. Horák přihrávku zblokoval.
16:30
Filip Čermák předvedl krásný zákrok.
16:07
Lang dostal přihrávku na střed, chtěl míček poslat dál, ale moc se mu to nepovedlo.
15:32
Trojan si připisuje další zákrok.
14:59
Pergler pěkně prokličkoval až před Trojana, zakončoval ale mimo bránu.
14:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Adam Drastich (3:2).
14:32
Drastichovu střelu Trojan vyrazil. Chvíli s míčkem žongloval, ale zkrotit se mu ho nepodařilo. Mutínský se k míčku dostal jako první a jednoduchou střelou ho dorazil do brány. Sparta opět vede.
13:19
Hurt prokličkoval s míčkem až za bránu. Jeho přihrávka do předbrankového prostoru byla ale nepřesná.
11:37
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Martin Řezáč (2:2).
11:37
Strnad se prosazuje poprvé v dnešním utkání a srovnává skóre.
11:12
Strnadova dělovka z půlky se dostala až do velkého brankoviště. Tam si dorážející hráči Chodova počínali příliš urputně a rozhodčí pískají rozehrávku pro Spartu.
10:42
Trojan teď musel likvidovat hned 2 šance Sparty.
09:57
Drastich v pěkné šanci. Mutínský ho našel osamoceného před bránou, ale jeho střelu vyrazil brankář Chodova mimo.
09:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Ondřej Hurt (2:1).
09:08
Kovařík se prosazuje střelou ze středu a Sparta se tak poprvé v dnešním utkání ujímá vedení.
08:40
Eremiášovu krosovou přihrávku Řezáč nezpracoval a nedostal se tak do zakončení.
07:23
Standardní situace Chodova žádnou větší šanci nepřinesla.
07:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Lang (1:1).
07:02
Nyní už byl Mutínský v zakončení důraznější a srovnává skóre utkání.
05:33
Nyní se bojuje na středu hřiště u mantinelu.
04:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Jan Vacenovský (0:1).
04:31
Chodov otevírá skóre dnešního utkání. První střelu sparťanská obrana zblokovala, ale při dorážce byl nejpohotovější chodovský Diviš.
03:50
Střelu Diviše blokuje Petr Tlapa mimo bránu.
01:50
Domácí golman Čermák si připisuje první zákrok. Střelu Chodova vyráží maskou.
01:10
Mutínský v obrovské šanci. Dostal přihrávku až před Trojana. Jeho laxní zakončení ale stihnul brankář Chodova na poslední chvíli zlikvidovat.
00:41
Střelu Eremiáše po rozehrání standardní situace, blokuje domácí obrana.
00:05
V úvodu utkání se míčku zmocňují hráči z Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Šimon Doubek, Jakub Sklenář, Daniel Maxa, Jan Diviš, Jan Vacenovský
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Marek Veselý, Daniel Riley, Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan