3:2
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 12:15 Jakub Hromada (Jakub Boček), 17:40 Tomáš Čáslava, 19:31 Štěpán Čejka (Filip Rulíšek), 21:42 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), 35:00 Jakub Hromada (Dominik Janda), 38:40 Filip Rulíšek, 54:18 Štěpán Čejka (Filip Rulíšek), 55:11 Štěpán Čejka (Jakub Hromada)
branky (asistence): 08:41 Aleš Poloprutský (Václav Vavruška), 09:59 Dominik Beneš (Miroslav Fořt), 31:23 Marcel Göndör (Adam Pucarević), 49:43 Marcel Göndör (Miroslav Fořt), 52:32 Miroslav Fořt (Ondřej Kawulok)

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 8:5
13. Jakub Hromada, 18. Tomáš Čáslava, 20. Štěpán Čejka, 22. Filip Rulíšek, 36. Jakub Hromada, 39. Filip Rulíšek, 55. Štěpán Čejka, 56. Štěpán Čejka - 9. Aleš Poloprutský, 10. Dominik Beneš, 32. Marcel Göndör, 50. Marcel Göndör, 53. Miroslav Fořt; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 25 - Karel Čáp 24; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Zalubila : Až na začátek první a třetí třetiny od nás velmi povedené utkání. Soupeř hrál velmi dobře, ale my se dnes opřeli o dobrou přesilovku a oslabení. Jsme za předvedený výkon spokojeni a děkujeme soupeři za hezký zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Marka Vojty : Soupeř nás předčil v rychlosti a celkově fyzické vyspělosti, proto dnes zvítězil. Dnes jsme si našli znovu velký prostor ke zlepšení v základních dovednost, ale věřím, že na tom s naším mladým týmem zapracujeme. Děkuji soupeři za dobrou hru.
55:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Jakub Hromada (8:5).
55:11
Po krásné akci zvyšuje na rozdíl tří branek opět Čejka! 8:5!
54:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Filip Rulíšek (7:5).
54:18
Po asistenci Rulíška se okolo obrány otáčí Čejka a zvyšuje na 7:5!
52:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Ondřej Kawulok (6:5).
52:32
Hosté snižují na rozdíl jedné branky.
50:40
Standartní situace pro BA!
49:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marcel Göndör, asistoval Miroslav Fořt (6:4).
47:10
Kuba Boček v úniku, ale brankář Čáp vyráží mimo!
46:16
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:26
Domácí brankář vyráží mimo bránu! Stav stále 6:3.
38:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (6:3).
38:40
Rulíšek na polovině soupeře obral hráče o balónek a přesnou střelou zvyšuje na 6:3!
36:05
Střelu Ústí blokuje Verner.
35:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Dominik Janda (5:3).
35:00
Přesilovku využívá Hromada! 5:3 pro domácí.
33:48
Vyloučen hráč Marcel Göndör družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
33:48
Hromada se zkoušel otočit, ale byl faulován. Početní výhoda pro BA!
32:46
Hráč Ústí poslal domácího Váňu za mantinel. Podle rozhodčího čistě.
31:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marcel Göndör, asistoval Adam Pucarević (4:3).
31:23
Domácí gólman nejdříve vychytal hráče Ústí. Po vyražení končí balónek v Ba brance. Ústí snižuje na 4:3.
31:10
BA drží balónek na polovině soupeře.
26:46
Vyloučen hráč Tomáš Veselý družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra hlavou.
24:24
Střela domácího Hromady zblokována mimo.
22:42
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (4:2).
19:31
Po nahrávce Rulíška otáčí skóre Štěpán Čejka! 3:2!
17:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava bez asistence (2:2).
17:40
Skóre srovnává Tomáš Čáslava!
13:11
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
12:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (1:2).
12:15
Po krásné nahrávce dává gól v oslabení Jakub Hromada! 1:2!
12:08
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
09:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (0:2).
09:59
Střela Beneše končí v bráně. Black Angels prohrávají 0:2.
08:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Václav Vavruška (0:1).
08:41
Střela hostů končí v brance domácích. 0:1.
08:08
Střela hostů zblokována.
06:05
Váňa sám proti brankáři neuspěl. Stav stále 0:0.
05:15
Střela hostů nad.
04:10
Rulíšek hledal na středu Hromadu, ale nahrávka zblokována.
02:21
Váňa při napadání fauloval.
01:50
Ústí drží balónek na své polovině.
01:15
Domácího Čejku ke střele nepustil brankář Čáp.
00:56
Bouček přes obranu Ústí neprošel.
00:30
Florbal Ústí na balónku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Jakub Boček, Matěj Boček, Filip Neklan, Adam Bouček, Jaroslav Verner