2:0
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 01:08 Matěj Ševčík (Michael Brabec), 04:38 Martin Beneš (Filip Nový), 16:55 Ondřej Horažďovský (Filip Nový), 24:11 Josef Tomášek, 26:28 Matěj Ševčík, 32:10 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 36:53 Martin Beneš, 37:16 Matěj Vošta (Vít Malý), 41:08 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 44:04 David Rybnikár (Matěj Vošta)
branky (asistence): 15:50 Jan Bezouška (Matěj Stůj), 32:33 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur)

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 10:2
2. Matěj Ševčík, 5. Martin Beneš, 17. Ondřej Horažďovský, 25. Josef Tomášek, 27. Matěj Ševčík, 33. Matěj Vošta, 37. Martin Beneš, 38. Matěj Vošta, 42. Matěj Vošta, 45. David Rybnikár - 16. Jan Bezouška, 33. Tomáš Ureš; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Matouš Eret 24 - Jan Lämlein 16, Adam Jiří Král 15; po třetinách: 3:1, 5:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: S hrou nejsme spokojeni, výkon mohl být lepší. Děkujeme FbC Plzeň za pořádání.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Vokáče: Dnes jednoznačný výkon, navázali jsme na včerejší hru a zaslouženě jsme vyhráli. Velká pochvala patří třetí lajně, která předvedla skvělý výkon. Kladenským přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:20
Solidní blok Wintera završil velmi dobře zvládnutý zápas z domácí strany.
58:01
Na Lokomotivě nám probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:01
Kladenští se přeci jen ještě nevzdávají, tlak jim ale ruší velmi pěkné bloky domácích obránců.
55:15
Vít Malý se překvapivě dokázal rozběhnout a ještě překvapivěji dokázal uběhnout dvěma hráčům hostí. Skvělá práce!
53:20
A udatný bek ve službách SPŠE Plzeň Jan Šůs se nyní opřel do defenzivní práce a přerušil tak slibně se rozvíjející akci Kladna.
52:30
Vesmírně kosmická rána zdatného beka Šůse přeletěla jen těsně nad bránou Adama Jiřího Krále.
51:16
Matěj Ševčík teď hodně nahlas projevil svůj vztek nad tím, jak Josef Tomášek spálil vylouženou šanci.
50:16
Lavička fbc se nyní trochu zlobí, ale tohle faul nebude.
48:20
Matěj Vošta nyní trochu tvrději sestřelil u mantinelu jednoho z hráčů Kladna. Takhle by to tedy nešlo!
47:57
Brankář Matouš Eret se také blýskl pohledným zákrokem a dostává se také do blízkého boje o hráče zápasu za tým Plzně.
44:30
Zápas se po zbytek času bude jen a pouze dohrávat, protože hráči FbC si průběh pohodlně kontrolují.
44:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil David Rybnikár, asistoval Matěj Vošta (10:2).
41:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (9:2).
40:00
40:00
Máme za sebou druhou třetinu zápasu domácího FbC Plzeň proti Kanonýrům z Kladna, plzenští si v klidu hlídají průběh zápasu a jestli kladenští rychle do třetí třetiny něco nezmění, o vítězi máme pravděpodobně již nyní rozhodnuto.Střely ve druhé třetině- 13:8 pro FBC.
40:00
39:33
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:30
Plzeňský forward Matěj Vošta svou parádní střelou pod víko vyhnal Lämleina ven z branky.
37:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Vít Malý (8:2).
37:16
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Jiří Král družstva Kanonýři Kladno
36:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš bez asistence (7:2).
36:17
Hra je ze strany hostí velmi nepřesná, lacině pouští hráče plzeňského fbc do šancí.
35:37
Dnešní utkání sleduje 55 diváků, děkujeme za návštěvu!
34:40
Hosté nyní dokázali dostat balonek do brány, ale rozhodnutí bylo jasné, gól neplatí, útočící hráč stál v brankovišti.
32:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Pfaur (6:2).
32:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (6:1).
29:21
Brankář domácích strikerů Matouš Eret nyní předvedl pohledný zákrok... i když to byla střela z půlky hřiště.
27:00
Winter pouze na hokejku hostujícího obránce.
26:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (5:1).
25:00
Hosté jsou na balónku ale před Ereta se nemůžou dostat.
24:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek bez asistence (4:1).
19:00
Beneš před prázdnou brankou bohužel neskóruje.
17:10
Ševčík střelou po zemi branku neohrozil.
16:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Filip Nový (3:1).
15:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Bezouška, asistoval Matěj Stůj (2:1).
15:50
A i hosté se dočkali míček od mantinelu se odrazil před branku kde stál neobsazený Bezouška a snižuje.