2:3
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 06:57 Filip Nový (Ondřej Horažďovský), 08:13 Filip Nový (Ondřej Horažďovský), 09:57 Michael Brabec (Matěj Vošta), 11:22 Matěj Ševčík (Matěj Vošta), 12:52 Josef Tomášek (Vít Malý), 13:53 Matěj Ševčík (Josef Tomášek), 15:59 Ondřej Horažďovský (Vojtěch Kuneš), 29:55 Vojtěch Kuneš (Filip Nový), 38:10 Josef Tomášek (Matěj Ševčík), 41:27 Martin Beneš (Ondřej Horažďovský), 51:24 Matěj Ševčík (Vít Malý)
branky (asistence): 07:51 Michal Nechanický, 09:02 Jakub Holovej, 09:34 Jakub Holovej (Martin Peksa), 10:57 Zbyněk Hlaváček (Jakub Holovej), 37:15 Zbyněk Hlaváček (Jakub Holovej), 40:42 Oldřich Jireček (Marek Kubeš), 52:42 Tomáš Uhlík, 59:38 Oldřich Jireček

FbC Plzeň - Florbal Chomutov 11:8
7. Filip Nový, 9. Filip Nový, 10. Michael Brabec, 12. Matěj Ševčík, 13. Josef Tomášek, 14. Matěj Ševčík, 16. Ondřej Horažďovský, 30. Vojtěch Kuneš, 39. Josef Tomášek, 42. Martin Beneš, 52. Matěj Ševčík - 8. Michal Nechanický, 10. Jakub Holovej, 10. Jakub Holovej, 11. Zbyněk Hlaváček, 38. Zbyněk Hlaváček, 41. Oldřich Jireček, 53. Tomáš Uhlík, 60. Oldřich Jireček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Michal Sikyta 19 - Jan Štěpánek 38; po třetinách: 7:4, 2:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Vokáče: Až na pár výpadků jsme kontrolovali hru. Výhra je zasloužená, soupeře jsme pouštěli do situací po našich osobních chybách. Výhra je pro nás důležitá a doufáme, že na ní zítra proti Kladnu navážeme. Chomutovským přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Soupeř dnes vyhrál zaslouženě. Příčinu porážky známe a v jejím důsledku jsme příliš ztráceli balonky a nebyli disciplinovaní. Neměli bychom se zbavovat odpovědnosti za svůj výkon!
59:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček bez asistence (11:8).
55:41
Tomášek na zemi, ale rychle se zvedá a míček získává FbCPlzeň.
52:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík bez asistence (11:7).
52:42
gooooooooooooooooooool
51:44
Kellerman si kryje míček za svou brankou
51:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Vít Malý (11:6).
49:52
Souboj o míček u branky hostů
48:59
Krásný zákrok brankáře Sikyty
48:09
Hosté obkličují tým domácích, střílí, Sikyta ale střelu nenechává projít a míček se přemisťuje na půlku soupeře.
46:40
Vyloučen hráč Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
46:29
Uhlík svádí boj o míšek s Voštou, Vošta bere, střílí, míček letí mimo
45:16
Na míčku se družstvo Florbal Chomutov, domácí ale balonek berou a sunou na půlku soupeře.
41:35
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
41:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Ondřej Horažďovský (10:6).
41:27
Kuneš střílí na první tyč, střela prošla,FbC Plzeň si připisuje další gól
40:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Marek Kubeš (9:6).
38:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Matěj Ševčík (9:5).
37:37
Ševčík střílí, míček bohužel trefuje tyčku a letí ven z hřiště.
37:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Jakub Holovej (8:5).
36:50
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
33:35
Jan Štěpánek nenápadně podává míček spoluhráči za brankou, ten mířek odvádí na polovinu soupeře
31:39
FbC Plzeň se snaží vyvést balonek na druhou půlku hřiště, Chomutov je ale nenechává.
31:15
Na rozehrávce je tým hostů.
30:55
Na balonku je tým Florbal Chomutov.
30:35
Malý přihrává Voštovi, střílí, gól ale nepadl.
29:55
Timeout Florbal Chomutov
29:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Filip Nový (8:4).
29:55
Družstvo Florbal Chomutov si vzalo oddechový čas.
29:34
Plzeň už má ve 2. třetině 20 střel, bohužel zatím žádný gól.
28:52
Vošta střílí, gólman týmu Florbal Chomutov střelu pokrývá.
28:09
Všichni mají zatajený dech. Promění FbC Plzeň přesilovku?
27:47
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
27:35
Velká bitva před brankou domácích. Na míčku ale zase FbC Plzeň.
27:08
Beneš střílí, bohužel bez úspěchu.
26:31
Křik fanoušků se spolu s napětím nese halou ve Šťáhlavech.
25:17
Branka FbC Plzeň skoro prázdná, Chomutov měl velkou šanci na gól. V poslední chvilce přibíhá Jiří Winter a míček odvádí pryč.
24:23
Pěkná akcička FbC Plzeň u branky hostů, Vošta střílí, bohužel míček letí trochu jinam...
23:46
Ondřej Horažďovský střílí, bohužel míček v bráně místo nenašel
23:10
Brankář hostů pokryl střelu Jiřího Laubera.