1:1
4:4
4:4
0:1
branky (asistence): 19:38 David Petržela (Tomáš Číhař), 22:24 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 28:01 Petr Černý (Adam Šmíd), 31:06 Petr Černý (Lukáš Slabý), 37:28 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 44:58 Petr Černý (Lukáš Kučera), 45:41 David Žáček (David Petržela), 52:28 David Žáček (David Petržela), 56:13 Lukáš Prix (Adam Šmíd)
branky (asistence): 07:23 Adam Klimeš (Denis Tomančák), 22:07 Adam Klimeš (Adam Feber), 23:17 Adam Feber (Ondřej Kučera), 33:10 Adam Klimeš, 38:11 Adam Klimeš (Daniel Matloch), 40:06 Adam Feber, 43:00 Jan Fiedor (Adam Klimeš), 49:33 Filip Deák (Daniel Holinka), 53:09 Filip Deák (Ondřej Kučera), 60:37 Adam Feber (Jan Fiedor)

Sokol Pardubice - Florbal Torpedo Havířov 9:10p
20. David Petržela, 23. Lukáš Kučera, 29. Petr Černý, 32. Petr Černý, 38. Lukáš Prix, 45. Petr Černý, 46. David Žáček, 53. David Žáček, 57. Lukáš Prix - 8. Adam Klimeš, 23. Adam Klimeš, 24. Adam Feber, 34. Adam Klimeš, 39. Adam Klimeš, 41. Adam Feber, 44. Jan Fiedor, 50. Filip Deák, 54. Filip Deák, 61. Adam Feber; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0 + David Petržela 5:5; využití: 2:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Haleš 33 - David Funiok 34; po třetinách: 1:1, 4:4, 4:4, 0:1;
65:00
Komentář vedoucího týmu domácích Ondřeje Vichra: Dneska jsme nepředvedli moc dobrý výkon. Obětavý soupeř potrestal naše chyby a tak si odváží 2 body. Zítra to chceme napravit a ukázat, že dnes to byl jen výpadek.
60:37
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jan Fiedor (9:10).
60:09
Po tom, co skončila pardubická přesilovka, hrají již oba týmy 3 na 3.
59:26
Hosté na rozehrávce za soupeřovou brankou.
58:20
Zbývají necelé 2 minuty poslední třetiny a Pardubice hrají přesilovku.
58:09
Timeout Florbal Torpedo Havířov
58:09
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (9:9).
55:12
Šmídovu pěknou střelu Funiok vyráží.
54:08
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Adam Šmíd.
54:08
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
53:09
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák, asistoval Ondřej Kučera (8:9).
52:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (8:8).
52:28
Sudí již chtěli nařizovat nájezd za hru hostů v brankovišti, když v tu ránu Pardubice střelili gól.
50:45
Havířov tlačí a touží po výhře. Pardubice nyní nejsou tolik aktivní.
49:33
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák, asistoval Daniel Holinka (7:8).
49:15
Slabý po brejku zakončuje na Funioka, ale ten střelu moc dobře vidí a s přehledem chytá.
44:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (6:7).
43:50
Prixova střela z půlky prošla až k Funiokovi, ten ji chytá.
43:00
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Klimeš (5:7).
42:42
Černého střelu Funiok vyráží.
40:06
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (5:6).
40:06
Po chybě Slabého v rozehrávce otevírá Feber skóre ve 3. třetině.
38:11
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Matloch (5:5).
37:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (5:4).
36:35
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
36:35
Křístek zasáhl Žáčka flobalkou do hlavy a za to si vysloužil 2 minutový trest.
35:45
Haleš i v přesilovce musí zasahovat.
35:01
33:10
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (4:4).
32:34
Halešovi 3 zásahy po dorážkách jsou úspěšné.
31:07
Dnešnímu utkání přihlíží 61 diváků.
31:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Slabý (4:3).
30:30
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (3:3).
28:01
A máme znovu vyrovnáno. Šmíd vyhledal Černého čekajícího u tyčky a ten rychle zakončil.
24:00
V úvodu druhé třetiny můžeme sledovat přestřelku obou týmů a hru nahoru a dolů.
23:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Ondřej Kučera (2:3).
22:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (2:2).
22:07
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Adam Feber (1:2).
19:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Tomáš Číhař (1:1).
19:00
Haleš na poslední chvíli zabraňuje dalšímu gólu Havířova.
16:06
Lukáš Kučera po přihrávce od Šmída střílí mimo branku hostí.
15:20
Po mele v rohu Haleš chytá míček a hru zklidňuje.
12:15
Pardubice během svého 5 minutového oslabení obdrželi jednu branku. Nyní je odpočatý Petržela zpět ve hře.
11:10
I Žáček se právě probojoval k havířovské kase. Jeho střela však byla neúspěšná.
10:23
Šmíd mohl po přihrávce od Černého skórovat v oslabení, ale střelu si příliš dlouho připravoval a Funiok byl již připravený.
09:58
Haleš chytá Klimešovu střelu.
08:19
Matloch strefuje tyč a míček končí za mantinely.
07:23
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Denis Tomančák (0:1).
07:10
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 5 minut za hrubost.
07:01
Petržela zahrál míček před brankou hostí vysokou hokejkou, Hosté jsou na rozehrávce.
05:35
Funiok chytá dorážku od Černého.
04:00
Číhař mohl nahrát Žáčkovi do pěkného postavení ke střele, ale svou přihrávku poslal protihráčovi.
02:25
Prixovu střelu Funiok vyráží.
01:35
Elicer z volného úderu nahrál Grygarčíkovi, ten však míček pro střelu z první minul.
01:00
Deákova střela končí u Haleše, který ji vyráží.
00:26
Slabý svou střelu posílá do prvního hráče před ním.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Denis Tomančák, Adam Klimeš, Jan Fiedor, Adam Feber
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera