6:3
2:0
4:4
- : -
branky (asistence): 04:04 Patrik Rozkovec (Daniel Martínek), 06:37 Marek Korych (Daniel Martínek), 07:47 Jakub Kárník (Kryštof Lehečka), 13:19 Daniel Korych (Adam Hájek), 15:02 Daniel Martínek (Jakub Kárník), 19:25 Lukáš Netrefa (Kryštof Lehečka), 26:13 Sebastián Šlechta (Lukáš Netrefa), 29:06 Patrik Rozkovec (Daniel Martínek), 43:55 Patrik Rozkovec, 56:09 Kryštof Lehečka (Josef Peštál), 56:54 Patrik Rozkovec (Daniel Martínek), 57:55 Patrik Rozkovec
branky (asistence): 00:41 Jan Procházka (Dominik Vlček), 04:21 Vítězslav Holub (Ondřej Vyskočil), 04:49 Dominik Vlček (Jan Procházka), 44:54 Dominik Vlček (Ondřej Šimek), 47:10 Daniel Drobiš (Mikuláš Fořt), 54:51 Ondřej Šimek (Jan Procházka), 59:36 Ondřej Šimek (Tomáš Brožek)

Technology Florbal MB - FBC Štíři Č. Budějovice 12:7
5. Patrik Rozkovec, 7. Marek Korych, 8. Jakub Kárník, 14. Daniel Korych, 16. Daniel Martínek, 20. Lukáš Netrefa, 27. Sebastián Šlechta, 30. Patrik Rozkovec, 44. Patrik Rozkovec, 57. Kryštof Lehečka, 57. Patrik Rozkovec, 58. Patrik Rozkovec - 1. Jan Procházka, 5. Vítězslav Holub, 5. Dominik Vlček, 45. Dominik Vlček, 48. Daniel Drobiš, 55. Ondřej Šimek, 60. Ondřej Šimek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Marek Macík 20 - Aleš Křepelka 25, Vojtěch Graman 6; po třetinách: 6:3, 2:0, 4:4;
60:00
Komentář trenéra hostů p. Ondřeje Havelky: "První třetinu jsme strávili v autobuse. Ve druhé třetině se nám povedlo přestoupit na kolotoč a třetí třetina se dohrávala více méně pouze z povinnosti. Celkově byla MB florbalovější, lepší na míčku a důraznější. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích p. Petra Kološe: "Děkujeme soupeři za hezké utkání plné šancí. Jsme rádi, že si z tohoto utkání bereme tři body. Je mi líto, že jsme nedokázali celé utkání zahrát na tři lajny. Stále se u nás projevuje, že naši mladí hráči nezvládají koncovky utkání. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
59:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Tomáš Brožek (12:7).
59:36
Šimek ještě v závěru symbolicky snižuje skóre.
57:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (12:6).
57:55
Rozkovec korunuje svůj dnešní výkon pátým gólem do prázdné branky v oslabení.
57:30
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:30
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
57:30
Přesilovou hru si v závěru utkání zahrají i hosté.
56:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Daniel Martínek (11:6).
56:54
Další branka Rozkovce! Po přihrávce od Martínka se opět prosazuje pod ruku Křepelky.
56:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Josef Peštál (10:6).
56:09
Domácí se hostům opět vzdalují, když Lehečka prostřelil z blízkosti Křepelku.
54:51
Timeout Technology Florbal MB
54:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (9:6).
54:51
Hosté skórují a dostávají se na dostřel tří gólů.
52:58
Malý technický problém s nefunkční časomírou byl ihned opraven a můžeme pokračovat dál ve hře.
52:52
Vlček netrefuje Šimkovu přihrávku a přibližně o 20 centimetrů mu unikl hattrick.
50:02
Hra se nám začíná pomalu přitvrzovat a byli jsme svědky komického momentu, kdy Peštál nejdříve shodil hostujícího obránce, a poté o něj sám zakopl.
47:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Mikuláš Fořt (9:5).
47:10
Hosté snižují na rozdíl 4 branek, poté co Fořtovu střelu vyrazil Macík přesně na hokejku Drobiše.
46:38
Netrefovi ujel balónek a přečíslení 2 na nikoho končí střelou mimo branku hostů.
44:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Ondřej Šimek (9:4).
44:54
Vlček po minutě dostatečným důrazem před brankou odpovídá na Rozkovcův gól a alespoň snižuje z pohledu hostů na 4:9.
43:55
43:55
Rozkovec je dnes nejlepším hráčem na hřišti, což dokazuje další přesný zásah do sítě hostů.
43:30
Přečíslení domácích zastavil Marek Korych otočkou, a připravil se tak o skvělou možnost ke skórování.
42:37
Pěkná šance Švejdy, kterého vychytal výtečně postavený Křepelka.
41:48
Hosté zřejmě posbírali zbytek sil do poslední třetiny, na začátku jsou výrazně aktivnějším.
40:00
40:00
39:34
Pěkný zákrok Macíka proti střele Sebelleho z mezikruží.
37:54
Rozkovcova pětka drží hosty na jejich polovině a dvakrát je od skórování dělily centimetry.
36:59
Korych se protáhl kolem obrany hostů a trefuje pouze Křepelkovu nohavici.
36:30
Protiútok hostů 3 na 2 zneškodnil výborným zpracováním balónku ze vzduchu Peštál.
34:43
Hosté působí poněkud bezradným dojmem, v posledních 10ti minutách neměli téměř žádnou šanci a špatně nacházejí recept na rychlý pohyb Rozkovce.
33:14
Další účinné napadání domácích, po kterém mířil Lehečka vysoko nad.
32:08
Rozkoved pěkně zavezl míček až za branku hostů, odkud našel Golla, tomu však střela nesedla a Křepelka jej tak vychytal.
29:52
Povedenou individuální akci Šimka zastavil až hvizd rozhodčího.
29:06
29:06
Rozkovec se rozběhl středem hřiště a nikým nenapadán nakonec prostřelil Křepelku. Velká chyba hostující obrany.
27:22
Hosté po poslední brance domácích zvýšili aktivitu a hra se nám nyní přelévá ze strany na stranu.
26:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Lukáš Netrefa (7:3).
26:13
Krásná akce domácího týmu, při které prokázal Netrefa velký přehled na hřišti, když našel křižnou přihrávkou Šlechtu a ten trefuje odkrytou klec.
25:38
A další tyč! Goll z levé strany nepřekonal Křepelku.
24:54
Hra je stále v režii domácích, kteří však trefují pouze tyč.
23:20
Rozkovec špatně zpracoval balónek, a připravil se tak o nájezd na Křepelku.
22:13
Velmi nebezpečná střela Holuba končí na boční síti Macíkovy branky.
21:08
Domácí už od prvních sekund drží hosty na jejich obrané polovině, gól z toho však nevytěžili.
20:00
20:00
19:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Kryštof Lehečka (6:3).
19:25
Domácí hned vzápětí využili velké chyby v obraně hostů a zvyšují svoje vedení na 6:3.
19:19
Kárník po dalším tlaku domácích mířil do šibenice Křepelkovy branky, ale bohužel minul.
18:31
Spolupráce Danielů Golla a Korycha nevyšla, když Gollovu nabídku Korych minul pouze o několik centimetrů.
17:24
Domácí vysunuli své napadání, čímž ještě zhoršili situaci hostům při rozehrávce.
16:01
Domácí převzali kontrolu nad zápasem a hostům dělá velké problémy dostat se k balónku.
15:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Jakub Kárník (5:3).
15:02
Stejná sestava se prosazuje i při druhé šanci, tentokrát Martínek z levé strany propálil Křepelku, který si nepohlídal svou tyč.
14:15
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:15
Domácí si podruhé v zápase zahrají přesilovou hru a posílají stejnou sestavu, jako při svém prvním přesilovkovém úspěchu.
13:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Korych, asistoval Adam Hájek (4:3).
13:19
Nakonec se prosazuje i starší ze dvou bratrů Korychů v domácím týmu a střelou z pravého křídla překonává Křepelku.
11:38
Napadání první útočné trojice domácích dělá hostům zatím velké problémy. Nyní to byl Rozkovec, kdo se dostal k balonu.
10:52
Skvělý zákrok Macíka proti osamocenému útočníkovi hostů, domácí gólman nyní zachránil svůj tým.
10:43
Velmi zajímavý volný úder pro hosty nakonec končí protiútokem domácích a zákrokem Křepelky.
09:43
Hra se nám nyní kouskuje, především díky faulům domácích v rozích.
08:40
Další nebezpečný protiútok hostů zastavuje Rozkovec odpálením balónku do rohu.
07:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Kryštof Lehečka (3:3).
07:47
Domácí srovnávají. Lehečka krásnou přihrávkou vzduchem našel osamoceného Kárníka, který nedal Křepelkovi šanci.
07:19
Další tlak domácích končí pouze míčkem na horní síťce branky domácích a Vyhnánkovým přestupkem.
06:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Martínek (2:3).
06:37
Nádherně vyřešené přečíslení 3 na 2 zakončuje Marek Korych střelou přesně mezi nohu a ruku gólmana hostů.
05:47
Utkání se zatím hraje v opravdu vysokém tempu a nyní jsou to hosté, kdo převzal kontrolu nad zápasem.
04:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Jan Procházka (1:3).
04:49
Hosté opět udeřili a opět se prosazuje dvojice Vlček a Procházka, tentokrát si však vyměňují role.
04:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vítězslav Holub, asistoval Ondřej Vyskočil (1:2).
04:21
Nenápadná střela Vyskočila propadla celou boleslavskou obranou, kde se nejlépe zorientoval Holub a zvyšuje na 2:1.
04:04
04:04
Za domácí srovnává pěknou střelou nad nohu gólmana Rozkovec.
03:15
Vyloučen hráč Pavel Šebelle družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
02:44
Korych dostal přihrávku od Kárníka a měl obrovskou šanci na vyrovnání. Nicméně, v poslední chvíli mu hostující gólman vykopl balónek.
02:32
Hosté opět hrozí z protiútoku, tentokrát však Vlček míří vedle.
01:47
Další tlak domácích končí pouze sraženou střelou Rozkovce.
01:22
Utkání se zatím hraje ve vysokém tempu, domácí se stále snaží dobýt obranu hostů, kteří se však urputně brání a hrozí z protiútoků.
00:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Dominik Vlček (0:1).
00:41
Hosté využívají zmatků v obraně hostů a po nahrávce Vlčka skóruje Procházka.
00:29
Domácí sice v prvních sekundách drželi hosti, ti však jako první zahrozili po pěkné akci prvního útoku.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Tomáš Brožek, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Patrik Rozkovec, Daniel Martínek, Marek Korych, Zdeněk Vyhnánek