1:4
2:0
5:7
- : -
branky (asistence): 15:51 Dan Semerád (Miroslav Fořt), 26:22 Dan Semerád (Dominik Beneš), 33:59 Dominik Beneš (Dan Semerád), 42:24 Dominik Beneš (Vojtěch Esterka), 50:00 Dan Semerád (Vojtěch Esterka), 54:39 Dan Semerád (Vojtěch Esterka), 58:56 Dan Semerád (Ondřej Kawulok), 59:50 Dominik Beneš
branky (asistence): 06:41 Lukáš Kovařík, 11:52 Marek Veselý (Vilém Kavan), 13:55 Lukáš Kovařík (Daniel Riley), 19:52 Jan Kolář (Martin Remeš), 41:36 Martin Remeš (Petr Tlapa), 42:34 Martin Remeš (Jan Kolář), 43:27 Lukáš Kovařík (Ondřej Hurt), 46:27 Daniel Richtr, 48:34 Adam Drastich (Jiří Mutínský), 51:59 Jiří Mutínský (Patrik Zítka), 53:31 Vilém Kavan (Ivan Pergler)

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:11
16. Dan Semerád, 27. Dan Semerád, 34. Dominik Beneš, 43. Dominik Beneš, 51. Dan Semerád, 55. Dan Semerád, 59. Dan Semerád, 60. Dominik Beneš - 7. Lukáš Kovařík, 12. Marek Veselý, 14. Lukáš Kovařík, 20. Jan Kolář, 42. Martin Remeš, 43. Martin Remeš, 44. Lukáš Kovařík, 47. Daniel Richtr, 49. Adam Drastich, 52. Jiří Mutínský, 54. Vilém Kavan; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 14 - Patrik Zítka 24; po třetinách: 1:4, 2:0, 5:7;
60:00
Pokračování vyjádření trenéra Florbal Ústí:Celkově to bylo pěkné a bojovné utkání a děkuji soupeři za předvedenou hru. Šťastnou cestu domů.
60:00
Vyjádření trenéra týmu ACEMA Sparta Praha: První a třetí třetina se nám povedla, měli jsme spoustu branek, ovšem ve druhé třetině bylo výrazně lepší Ústí a moc nechybělo a mohl nás to stát důležité body, děkujeme domácím za vyrovnané utkání a za pořádání.
60:00
Vyjadření trenéra týmu Florbal Ústí: Do utkání jsme nevstoupili v první třetině uplně koncentrovaně a soupeř své šance využil a tím nám odskočil výsledkově. Ve druhé třetině tým prokázal obrovskou bojovnost a vrátili jsme se zpátky do zápasu. Ve třetí třetině soupeř zmobilizoval síly, kdy v první části třetí třetiny projevil sílu, v závěru utkání jsme stačili výsledek zkorigovat.
60:00
59:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš z trestného střílení (8:11).
59:50
Beneš s přehledem proměňuje trestné střílení
58:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Ondřej Kawulok (7:11).
58:56
Semerád si připisuje další vstřelenou branku.
58:32
Střela Esterky končí mimo hřistě.
57:24
Tato šestka ústeckých hráču je na hřisti už přes 3 minuty, ale vypadá to, že sil mají dostatek.
56:40
Ústí stále hraje bez brankáře.
55:37
Ústí si šance dokáže vytvořit, ale neproměňuje je.
54:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Vojtěch Esterka (6:11).
54:39
Přesilovou hru využívá Semerád.
54:21
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
54:04
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
53:32
Po záblesku, že by se Ústí mohlo ještě pokoušet o vyrovnání, přichází další dvě branky ze strany Sparty.
53:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Ivan Pergler (5:11).
53:31
Po zaváhání gólmana střílí Sparta další branku.
51:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Patrik Zítka (5:10).
51:59
Po výhozu brankáře střílí branku Mutinský.
50:44
Ústí každopádně neřeklo poslední slovo, protože momentálně zamklo Spartu na jejich polovině, jenže brankář hostů chytá všechny střely domácích.
50:00
50:00
Životní střelou završuje svůj hattrick Semerád.
49:06
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
48:35
Další střela končí za zády Dittricha a vše zatím nasvědčuje tomu, že zápas skončí debaklem.
48:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Drastich, asistoval Jiří Mutínský (4:9).
47:40
Esterka krásně prošel přes dva bránící hráče, ale ani tato šance neskončila gólem, když Kawulokovi střela nesedla.
47:19
Ústí vůbec nenavázalo na výkon z druhé třetiny.
46:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr bez asistence (4:8).
46:27
Nepříliš přesvědčiví gól střílí Richtr.
45:45
Po krátkém vzpamatování se z počtu gólů, které jsme mohli vidět, přináším informaci, že dnešní utkání sleduje 92 diváků
43:28
Neuvěřitelná smršť branek se spustila na začátku třetí třetiny.
43:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Ondřej Hurt (4:7).
42:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jan Kolář (4:6).
42:34
Rychlá odpověď od Sparty.
42:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Vojtěch Esterka (4:5).
42:24
Přesilovou hru využil Dominik Beneš.
42:14
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
41:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Petr Tlapa (3:5).
41:36
Tlapa "vykoupal" dva hráče za domácí brankou a nahrál volnému Remešovi, který se nemýlil.
40:20
Uvidíme, jestli bude Ústí pokračovat ve svém tlaku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů, na buly tedy vítězí 1:2.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Florbal Ústí-11, ACEMA Sparta Praha-6
40:00
39:38
Sparta postrádá útočné šance a spíše brání.
39:20
Beneš neproměnil samostatný únik.
38:55
Míček se právě dotknul i stropu haly.
37:55
Dittrich zaklapl betony a chytil přízemní střelu.
36:40
Mezitím v juniorské KB lize můžeme vidět velký tlak Ústí, kteří by chtěli srovnat skóre.
35:00
Chtěl bych připomenout, že právě začalo superligové utkání, ve kterém se bude Florbal Ústí snažit zaskočit tým z Pardubic, který se nachází na šestém místě tabulky.
33:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Dan Semerád (3:4).
33:59
Beneš nechytatelnou střelou snižuje vedení Sparty pouze o jednu branku.
33:30
Ústí drží míček ve své moci a nebojí se ani ve čtyrech ohrozit branku soupeře.
31:39
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
31:39
Zbytečný faul Semeráda je potrestán za dvě minuty, Sparta bude hrát svou druhou přesilovou hru.
31:07
Sparta bude rozehrávat na útočné polovině.
29:46
Můžeme s klidem říct, že Ústí má více ze hry.
28:32
Pěkná akce domácích, ale ještě hezčí zákrok gólmana.
27:58
V rohu zůstal ležet Vavruška, ale vypadá to, že bude v pořádku.
26:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Dominik Beneš (2:4).
26:22
Semerád přidává svou druhou branku a snižuje vedení Sparty.
24:32
Vavruška se uvolnil, ale jeho nasledná střela byla zblokována.
23:16
Ústí naskočilo do druhé třetiny s větším nasazením.
22:24
Krásná souhra domácích, kterou zakončoval Krupica, neskončila brankou.
21:02
Krupica vybojoval míček a následně si vynutil faul, Ústí bude rozehrávat z rohu.
20:01
Hráči už přícházejí na hrací plochu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Florbal Ústí-9, Sparta Praha-10
20:00
19:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Martin Remeš (1:4).
19:52
Klasické "nedáš,dostaneš", když po několika neproměněných šancích Ústí, Sparta zvyšuje vedení.
15:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Miroslav Fořt (1:3).
15:51
Po střele Fořta doráží Semerád míček za záda Zítky a Ústí se může radovat z prvního gólu.
15:20
Florbal Ústí postrádá svou hladovost po gólech.
14:46
Takový průběh utkání si Ústí určitě nepřálo.
13:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Daniel Riley (0:3).
13:55
Střelou bez přípravy propálil Kovařík Dittricha.
13:15
Ústí potřebuje kontaktní branku.
11:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Vilém Kavan (0:2).
11:52
Sparta využívá přesilovou hru.
11:28
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
11:28
Sekerník Vavruška spočne na trestné lavici.
10:20
Zítka předvedl svou houževnatost, když neuvěřitelně vychytal akci domácích.
09:28
Přes Vlčka se hráči Sparty špatně dostávají, a proto to začali zkoušet přes druhou stranu.
09:00
Těsně kolem pravé tyče proletěla sražená střela Kawuloka
07:54
Sparta dostala Ústí pod menší tlak.
06:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík bez asistence (0:1).
06:41
Vavruška ztratil míček na své polovině a Kovařík umístil střelu na bližší tyč.
05:30
Benešovo střelu zblokoval Jirek.
04:12
Tečovanou střelu zachytil Dittrich kousek před brankovou čarou.
02:37
Z úhlu zkoušel Vítek překvapit gólmana hostů.
01:45
Zatím vidíme opatrnější hru od obou týmů, žádná velká šance neproběhla.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:01
Florbal Ústí dnes bude hrát bez dvou důležitých hráčů, jedním z nich je Mikuláš Krbec a dalším je Martin Fuchsig, kteří plní superligové povinnosti proti Pardubicím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Daniel Riley, Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Marek Veselý
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Dan Semerád, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok
00:00
Chtěl bych vás přivítat na utkání mezi týmy Florbal Ústí a ACEMA Sparta Praha
00:00
Pokud-li pohlédneme do tabulky, tak mužeme vidět, že Sparta se nachází na 4.místě a Ústí na 5.místě, takže můžeme očekávat vyrovnaný souboj s velkým počtem branek.