1:3
2:2
3:4
- : -
branky (asistence): 05:16 David Švábek (Jan Vacenovský), 26:55 Jan Vacenovský (Šimon Doubek), 39:41 Jan Vacenovský (Michal Strnad), 40:22 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 49:57 Martin Řezáč (Radim Slunečko), 56:49 Jan Vacenovský (Jakub Sklenář)
branky (asistence): 02:47 Marek Mochan (Tomáš Váňa), 08:23 Marek Pixa, 18:52 Jonáš Kreysa (Zbyšek Piták), 24:28 Pavel Šimeček (Filip Langer), 26:46 Ondřej Řezník (Jakub Kolísko), 40:29 Vít Janda (Marek Mochan), 44:56 Filip Langer (Pavel Šimeček), 49:17 Vít Janda (Jan Kerzel), 59:55 Filip Langer (Marek Mochan)

VŠO FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 6:9
6. David Švábek, 27. Jan Vacenovský, 40. Jan Vacenovský, 41. Daniel Maxa, 50. Martin Řezáč, 57. Jan Vacenovský - 3. Marek Mochan, 9. Marek Pixa, 19. Jonáš Kreysa, 25. Pavel Šimeček, 27. Ondřej Řezník, 41. Vít Janda, 45. Filip Langer, 50. Vít Janda, 60. Filip Langer; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2 + Ronald Gašparík 5; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: František Trojan 32 - Matěj Zloch 27; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:4;
60:00
Střely za celé utkání - Chodov: 32 / Tatran: 40
60:00
Střely za třetí třetinu - Chodov: 10 / Tatran: 13
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Tatranu Střešovic pana Jakoubka: Jsem rád, že jsme po většinu utkání dominovali. A ve třetí třetině jsme dokázali utkání rozhodnout i střelecky. Od soupeře si musíme však vzít, jeho tah na branku a sílu v zakončení. Děkuji soupeři za super utkání.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Florbal Chodov pana Podhráského: "Objektivně musím říci, že Tatran byl po většinu utkání o kousek lepší a to především proto, že jsme dělali velké množství vynucených i nevynucených chyb, které Tatran trestal. Nicméně jsem rád za takový zápas, když budeme chytří, tak nás může posunout dopředu.
60:00
59:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Marek Mochan (6:9).
59:00
Chodov stále v šesti, ale Tatran vehementně blokuje.
58:41
Maxovi střela sjela a končí v Tatranském rohu, ale u balonku stále Chodov.
56:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Jakub Sklenář (6:8).
55:00
Koupelny Maxa v pohotovosti. Ale střelu pokryl Zloch. Následná střela Doubka zblokována. Poté zkusil znovu Maxa ale ten taktéž do beka Tatranu.
51:50
Doubek, Řezáč, Vacenovský, Švábek...všichni jmenovaní střílí z každé možné šance, ale ne a ne to tam padnout.
49:57
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Radim Slunečko (5:8).
49:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda, asistoval Jan Kerzel (4:8).
49:10
Hra je v neskutečném tempu na obou stranách, nyní standartka pro Chodov před brankovištěm Tatranu, Maxova střela skončila na hrudi Zlocha a balonek se odrazil k Doubkovi a ten přes teč pálí za mantinel.
47:30
Chodovští se sice ke střele dostanou, ale všechno rvou do beků Tatranu.
47:00
Trojan neskutečně.
44:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Pavel Šimeček (4:7).
44:20
Chodov početní výhody nevyužívá a Tatran hraje opět v plném počtu.
43:13
Chodov má po Sládečkovo zásluze možnost další přesilovky, ale zatím víc pressuje Tatran.
41:59
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda, asistoval Marek Mochan (4:6).
40:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (4:5).
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu - Chodov: 13 / Tatran: 15
40:00
39:41
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Michal Strnad (3:5).
39:00
Minuta do konce druhé třetiny.
38:09
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:58
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
37:40
Slunečko dobře na Lebedu, ale Lebedovu snahu zhatil Zloch.
37:11
Na obou stranách se souboje velmi přiostřují.
34:55
Chodov oslabení ubránil a hraje se zase v plném počtu.
34:24
Gašparíkova střela končí odražená od masky Trojana za mantinele.
33:39
Sklenář na trestné a Tatran má šanci přesilové hry, Chodov se však velmi dobře brání.
32:55
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
32:10
Doubek - Vacenovský - Švábek..super akce, ale Zloch pokryl.
30:15
Novotného střelu Zloch chytá.
29:00
Sklenář si nedělal servítky s Tatranskou obranou a projel jí jak po másle, ale ke střele se bohužel nedostal.
28:20
Po výborně vybojovaném balonku od Doubka - Vacenovský snižuje Chodovské manko.
26:55
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Šimon Doubek (2:5).
26:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Jakub Kolísko (1:5).
25:50
Piták do bočnice.
24:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Langer (1:4).
24:20
Trošku řežba na obě strany.
23:04
Trojan opět zasahuje. Jen tedy slyšíme sekery ze všech stran.
21:45
Novotného i Křížova střela končí venku za mantinelem po bloku Tatranu.
20:45
Maxa opět urval počáteční buly a CHodov se rozjíždí do útočné fáze, Zloch nyní několikrát musel zasahovat.
18:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Zbyšek Piták (1:3).
17:20
Vacenovskému nevyšla nahrávka, ale Trojan Langerovu střelu v pohodě pokryl.
16:42
Trojan pokryl dvě dorážky! Parááááda.
15:20
Švábek dnes hraje taky velmi dobře.
14:48
Ten kdo je zde na hale musí uznat, že je toto utkání je pro oba týmy zatím nejkvalitnější za celou dosavadní část juniorské soutěže.
13:20
Eremi na Řezáče - Řezáč na Diviše, ale ten promáchl...
12:05
Švábkova odražená střela končí na hokejce Vacenovského, ale Tatranský bek ho zakončit nenechal.
10:16
Gašparík zpět na hřišti.
09:40
Neskutečná střela Doubka, ale Zloch stejně neskutečně vytasil ruku.
09:20
Pixa trefuje Vacenovského a od něj se balonek odrazil do CHodovské branky. A máme tu vedení Tatranu.
08:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa bez asistence (1:2).
05:17
Chodov má výhodu pětiminutového vyloučení Gašparíka. Tak uvidíme, zda toho využijí.
05:16
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil David Švábek, asistoval Jan Vacenovský (1:1).
05:16
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za nedovolené vrážení.
04:44
Slunečko v dobré, ale střela mu nevyšla.
02:48
Domácí zbytečně propadli v obraně a Váňa v klidu zakončuje do prázdné.
02:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Mochan, asistoval Tomáš Váňa (0:1).
02:14
První střela Tatranu a Trojan s přehledem chytá.
01:00
Zápas nám začal zostra na obou stranách.
00:01
Úvodní buly vyhrál pro domácí Maxa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Matěj Zloch; hráči v poli: Marek Pixa, Matěj Kurell, Zbyšek Piták, Pavel Sládeček, Jonáš Kreysa
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Šimon Doubek, Jakub Sklenář, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, David Švábek
00:00
Dobrý večer z Jižního města, kde se v tomto podvečeru odehrává utkání pražského derby Tatran - Chodov.