5:0
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 00:31 Lukáš Čubirka (Martin Šejvl), 11:53 Vít Heger (Matěj Mikšovský), 12:50 Lukáš Čubirka (Martin Šejvl), 16:11 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 17:52 Ondřej Souček (Michal Urban), 26:29 Adam Ruprich (Matyáš Velc), 37:06 Matěj Mikšovský, 39:02 Vojtěch Koudela (Ondřej Souček), 55:28 Ondřej Souček (Matěj Mikšovský), 56:09 Ondřej Souček (Vojtěch Koudela)
branky (asistence): 36:41 Tomáš Kadavý, 43:05 Tomáš Kotačka (Oliver Gold), 48:03 Tomáš Kotačka (Michal Pešák), 58:21 Michal Stráský (Tomáš Kadavý)

FbC Hradec Králové - itelligence Bulldogs Brno 10:4
1. Lukáš Čubirka, 12. Vít Heger, 13. Lukáš Čubirka, 17. Matěj Mikšovský, 18. Ondřej Souček, 27. Adam Ruprich, 38. Matěj Mikšovský, 40. Vojtěch Koudela, 56. Ondřej Souček, 57. Ondřej Souček - 37. Tomáš Kadavý, 44. Tomáš Kotačka, 49. Tomáš Kotačka, 59. Michal Stráský; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:2 + Michal Stráský 5; využití: 3:2; diváků: 152; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 21 - Jakub Flek 16, Jaroslav Šlagor 4; po třetinách: 5:0, 3:1, 2:3;
60:01
Komentář trenéra hostů (2. část): "Čeká nás hodně práce, ale jsme odhodlání vybudovat silný tým a posunout se individuálně. Chtěl bych poděkovat hráčům za přístup".".
60:01
Komentář trenéra domácích: "Odehráli jsme velmi náročné utkání s kvalitním soupeřem. Od začátku do konce zápasu bylo patrné, že chceme utkání zvládnout herně i výsledkově. Naprosto zasloužené vítězství podpořené vynikajícím týmovým výkonem. Jsme na kluky hrdí. Díky skvělým fanouškům a organizátorům za skvělou atmosféru a propagaci. Soupeři díky za utkání a šťastnou cestu domů".
60:01
Komentář trenéra hostů (1. část): "Výborná škola pro náš mladý tým. Nezachytili jsme tempo a souboje v první třetině, což je logické, protože většina našich hráčů získává s touto soutěží teprve první zkušenosti. Nicméně ve třetině druhé jsme byli vyrovnaným soupeřem a ve třetí třetině jsme dokonce splnili náš herní cíl, kterým byla výhra a potvrdili jsme zlepšení v průběhu zápasu."
60:00
59:51
Brněnský hráč v samostatném úniku zkouší Forsbergovu kličku, neúspěšně.
59:20
Utkání už se jenom dohrává.
58:37
Mikšovský v dobré střelecké pozici, Šlagor si připisuje dobrý zákrok.
58:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Stráský, asistoval Tomáš Kadavý (10:4).
56:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Vojtěch Koudela (10:3).
56:09
Hradečtí elévové si přej deset a to se jim vzápětí plní. Ondřej Souček dovršuje hattrick.
55:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Matěj Mikšovský (9:3).
55:28
Tak jsem to zakřikl. Ondřej Souček nekompromisně zakončuje tvrdou střelou a posouvá svůj tým do 6 brankového náskoku.
54:55
Hradec si nedokázal vytvořit pořádnou šanci ke zvýšení skóre.
53:11
Vyloučen hráč Michal Stráský družstva itelligence Bulldogs Brno na 5 minut za hrubost.
53:11
Hradečtí mají k dispozici 5 minut přesilové hry.
51:26
Nyní se většina soubojů odehrává uprostřed hřiště.
50:00
Buldoci nyní dobře drží soupeře na jejich polovině. Ti však vyrážejí do nebezpečných protiútoků.
48:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Michal Pešák (8:3).
48:03
Brnu se však v přesilovce podařilo snížit na 3:8.
47:47
Dva dobré bloky hradeckých v krátkém časovém sledu.
47:28
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
45:48
Hlasatel Tomáš Krejčí dokázal na chvilku vytvořit skvělou atmosféru. Ta však o několik sekund později utichá.
43:46
Erbsovi nevyšla klička, ale agilní Velc ho získal vytěžil zajímavou šanci.
43:05
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Oliver Gold (8:2).
43:05
Kotačka vstřelil branku po tom, co předvedl svůj důraz před brankou FbC.
42:20
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
41:19
Střela z půlky hřiště Hejčla nezaskočila.
40:01
Střídání brankářů v týmu hostí. Odstoupil Jakub Flek, nastupuje Jaroslav Šlagor.
40:00
40:00
39:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Ondřej Souček (8:1).
39:01
Koudela zvyšuje střelou z pádu.
38:20
Vyloučen hráč Tomáš Jedlička družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
38:20
Při signalizované výhodě Hradec málem dokázal vstřelit branku, ale Flek výborně zasáhl proti Mikšovskému.
37:48
Dobrá střela Erbse od mantinelu, reflexivní zákrok Fleka.
37:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (7:1).
37:06
MIkšovský se dokázal probít přes dva brněnské obránce a zakončil skvěle pod víko.
36:41
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý bez asistence (6:1).
36:41
Kadavá zasunul za bezmocného Hejčla.
36:04
Martina Šejvla v zápase nahradil mladičký MIchael Souček, který je jedním z pěti členů IBF Točky.
35:12
Excelentní zákrok Hejčla.
34:14
Hra postrádá atraktivitu, oko diváka se nudí.
33:22
Hradečtí vsítili branku, ale nebyla uznána z důvodu, že standartní situaci mělo Brno, a ne Hradec
32:48
Adam Ruprich se dostal do střely, avšak trefuje Fleka pouze do oblasti intimních partií.
31:10
Tempo zápasů značně uvadá.
29:20
Brněnští si nevědí rady s hradeckou obranou.
27:51
Skvělý přesun Hejčla, který si připisuje těžký zákrok.
27:27
Střela Stráského končí vysoko nad.
26:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Matyáš Velc (6:0).
26:15
FbC HK v plném počtu.
25:34
Hradečtí dnes brání opravdu dobře, střely hostích končí mimo nebo na blocích domácích.
24:15
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
24:15
Zbytečné vyloučení Velce, který dává příležitost brněnským.
23:58
Nyní prošla střela hostů na branku, ale proti brance byl Hejčl.
23:12
Hradečtí zatím nepouští Brno k žádné vážnější situaci i přes početní nevýhodu.
22:36
Brnu prošly 3 crossy, ale opět k brance to nevedlo.
22:03
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
21:47
Brno od začátku 2. třetiny více na míčku, avšak ani střelu na bránu nevyslali.
20:50
Buldoci dnes nepůsobí dobrým dojmem. Zatím se nedostávají do brankových příležitostí.
20:00
20:00
19:38
Brněnský hráč s číslem 24 zkouší backhand, branku však netrefuje.
17:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Michal Urban (5:0).
17:52
Dnes výborně hrající Souček přidává další branku po přihrávce Michala Urbana.
16:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (4:0).
16:11
Výborná přihrávka Součka na úplně osamoceného Mikšovského znamená 4. gól hradeckých.
15:28
Hra je nyní plná chyb z obou stran.
13:54
Heger v brankové příležitosti, Flek pozorný
12:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Čubirka, asistoval Martin Šejvl (3:0).
12:50
Další gól domácích, který prokazují dobrou efektivitu.
11:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Matěj Mikšovský (2:0).
10:41
Výborně sehraná situace končí zákrokem Fleka do terčíku
10:20
Stružinský hledal zbytečnou zadovkou volného spoluhráče, ale našel jen soupeře.
09:47
Skvělý cross od Adama Rupricha našel volného Koudelu, který trefuje břevno.
08:44
Erbs v samostatném úniku lehce zaháknutý, rozhodčí zůstávají klidní.