5:1
4:2
1:3
- : -
branky (asistence): 01:00 Matěj Stůj (Štěpán Merta), 06:20 Jan Bezouška (Matěj Stůj), 07:58 Tomáš Ureš (Jan Balvín), 16:46 Vojtěch Balvín (Jan Balvín), 19:57 Milan Všetečka (Matěj Stůj), 23:06 Vojtěch Pfaur (David Sachr), 26:54 David Sachr (Vojtěch Pfaur), 37:36 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 39:22 Mikuláš Plášek (Tomáš Ureš), 41:09 Tomáš Ureš (Vojtěch Balvín)
branky (asistence): 10:50 Robert Hunsdorfer (David Pilík), 28:46 Robert Hunsdorfer (Jan Žák), 35:07 Jan Žák (Robert Hunsdorfer), 52:07 David Pilík, 55:37 Robert Hunsdorfer (Tomáš Suchý), 59:07 David Pilík (Robert Hunsdorfer)

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 10:6
2. Matěj Stůj, 7. Jan Bezouška, 8. Tomáš Ureš, 17. Vojtěch Balvín, 20. Milan Všetečka, 24. Vojtěch Pfaur, 27. David Sachr, 38. Tomáš Ureš, 40. Mikuláš Plášek, 42. Tomáš Ureš - 11. Robert Hunsdorfer, 29. Robert Hunsdorfer, 36. Jan Žák, 53. David Pilík, 56. Robert Hunsdorfer, 60. David Pilík; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Lämlein 15 - Filip Šik 10, Vojtěch Horák 18; po třetinách: 5:1, 4:2, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: ,,40 minut hrůzy z naší strany, ve kterých žádný jednotlivec neodvedl to co může. Soupeř nám svým výkonem nedal šanci. Chtěl bych poděkovat divákům a pogratulovat soupeři k dobrému výkonu."
60:00
Komentář trenéra domácích: ,, Z naší strany kvalitní výkon hlavně v první třetině. Zbytek zápasu z naší strany nekoncentrovaný. Za třetí třetinu se omlouváme skvělým divákům. Na zítřejší zápas musíme do hry vložit silné stránky ze dneška a pokusit se eliminovat naše slabé stránky ze dneška. Mrzí mě zbytečné branky a chyběl mi hlad po gólech."
60:00
59:30
Odpovědi na otázky můžete najít na internetu
59:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Robert Hunsdorfer (10:6).
58:00
Chtěli byste slyšet recept na bábovku?
55:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Tomáš Suchý (10:5).
55:37
Domácí brankář se lekl plzeňského hrače a tak udělal fotbalový zákrok: skluz. Akce končí gólem
54:07
Molhanec na hřišti. Pojďte ho podpořit
53:34
Zápas začíná ztrácet jakékoliv stopy florbalu
52:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík bez asistence (10:4).
49:17
Zprávy odjinud: Provoz Na dálnici D5, mezi 2.5 a 4.5 Km, ve směru Rozvadov je dopravní zácpa
48:53
Vyloučen hráč Filip Sichinger družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
47:06
Chtěli bychom vás pozvat na zítřejší akci Movember. přijďte s knírem (i ženy)
43:30
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
42:00
I Burda se objevuje na hřišti
41:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Balvín (10:3).
39:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Tomáš Ureš (9:3).
38:58
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
38:30
Molhanec nastupuje na hřiště !
37:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Pfaur (8:3).
37:10
Diváci křičí ,,Pojďte do toho" xd
36:00
Molhanec L. podporuje domácí tým z lavičky
35:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Robert Hunsdorfer (7:3).
34:38
Vypadá to že je vybitý mikrofon
33:06
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:30
Omlouváme se za malý výpadek časomíry.
30:00
2) Kvíz: 1) Kdy byl podán patent na Fonograf? 2) Kdo ho podal?
29:46
Sachr sbírá balonek
29:30
Merta zachraňuje situaci pře brankovištěm
29:17
Vyloučen hráč Martin Drobný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:00
Burda trefuje tyč
28:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Jan Žák (7:2).
26:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Vojtěch Pfaur (7:1).
26:33
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval David Sachr (6:1).
19:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matěj Stůj (5:1).
17:30
Dáme si malý kvíz: 1) Ve kterém roce byla uznána Deklarace o nezávislosti Spojených států Amerických 2)Kdo byl první Americký prezident
16:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Jan Balvín (4:1).
14:45
Zdravotníkem dnešního utkání se stává Jan Buk. Děkujeme!
13:32
Stůj získal balonek
12:10
Hlasatel má výbornou slovní zásobu!
10:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval David Pilík (3:1).
10:50
Plzeň má nebezpečný únik
09:37
Vypadla nám časomíra a díky výborné práci pořadatelů už zase běží.
08:00
Hráčům Plzně se nepodařilo přejít do útoku a Kladno spěchá do protiútoku
07:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Jan Balvín (3:0).
06:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Bezouška, asistoval Matěj Stůj (2:0).