3:0
1:2
6:2
- : -
branky (asistence): 07:11 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 15:53 Filip Forman (Filip Horák), 18:20 Filip Forman (Jonáš Janata), 37:22 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 40:48 Jakub Buršík (Jan Horák), 43:52 Jan Horák (Matěj Surák), 48:16 Daniel Cabejšek (Tomáš Pour), 54:18 Jakub Buršík (Jan Horák), 58:51 Filip Horák (Jonáš Janata), 59:37 Matěj Surák
branky (asistence): 27:20 Jakub Koch (Rostislav Gattnar), 33:30 Jakub Koch (Daniel Lademberger), 47:35 Martin Ulman (Pavel Balusek), 59:13 Ondřej Sidunov (Rostislav Gattnar)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:4
8. Matyáš Krebner, 16. Filip Forman, 19. Filip Forman, 38. Matyáš Krebner, 41. Jakub Buršík, 44. Jan Horák, 49. Daniel Cabejšek, 55. Jakub Buršík, 59. Filip Horák, 60. Matěj Surák - 28. Jakub Koch, 34. Jakub Koch, 48. Martin Ulman, 60. Ondřej Sidunov; rozhodčí: Milan Baloun - Radek Štengl; vyloučení: 3:1 + Radek Šomodi 5; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 25 - Denis Jasiok 37; po třetinách: 3:0, 1:2, 6:2;
60:00
Komentář domácích Martina Formana: Dvě třetiny jsme nebyli schopni proměňovat šance a až ve 3.třetině jsme uspokojili diváky pěknými kombinacemi. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme rychlé uzdravení Tomáši Pavliskovi.
60:00
Komentář hostů Jiřího Gurkovského : Myslím si, že na počet šancí vyrovnané utkání, ale soupeř byl ve všech ohledech nebezpečnější.Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelům za pomoc se zraněným hráčem.
60:00
Střely Domácí:11, Střely hosté:14
60:00
59:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák bez asistence (10:4).
59:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Rostislav Gattnar (9:4).
58:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jonáš Janata (9:3).
57:01
Hráč Vítkovic zůstává ležet na zemi . Zranění kotníku snad nebude vážné.
54:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Horák (8:3).
54:00
Rychlá akce Bohemians v oslabení nekončí gólem.
53:34
Vyloučen hráč Petr Torma družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
49:40
Velmi pěkná akce Vítkovic, ale Gattnar míjí bránu.
48:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Tomáš Pour (7:3).
47:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Pavel Balusek (6:3).
43:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Matěj Surák (6:2).
40:56
Oba týmy hrají ve čtyřech. Hra je aktivní na obě strany.
40:48
40:00
40:00
Střely domácí:22, Hosté: 7
40:00
39:59
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Petr West.
39:59
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
37:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (4:2).
36:49
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za vysoká hokejka.
33:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Daniel Lademberger (3:2).
30:12
Vyloučen hráč Petr Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
27:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Rostislav Gattnar (3:1).
24:12
Gólman hostí neuvěřitelně vychytal střelu Bohemians.
19:58
Vyloučen hráč Jan Horák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
18:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jonáš Janata (3:0).
16:39
Pěkná akce Vítkovic, ale Ondra Kratěk je neprůstřelný.
15:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (2:0).
09:06
Hosté rychle přechází do útoku,ale nedaří se jim dobít bránu.
07:11
04:54
Hráč domácího týmu Honza Horák vyzkoušel brankáře hostí, ale ten byl připraven.
03:05
První střela domácích míří vysoko nad bránu.
00:30
Oba týmy začaly velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Sekula, Daniel Lademberger, Martin Ulman, Petr Šomodi, Radek Šomodi
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Filip Forman, Jonáš Janata, Filip Horák, Tomáš Pour