1:2
5:3
5:4
- : -
branky (asistence): 00:35 Dominik Vlček (Ondřej Šimek), 21:19 Ondřej Vyskočil (Daniel Drobiš), 30:22 Pavel Šebelle (Ondřej Vyskočil), 33:35 Jan Procházka (Ondřej Vyskočil), 34:23 Daniel Drobiš (Vítězslav Holub), 38:52 Dominik Vlček (Ondřej Šimek), 42:01 Martin Dědič (Vítězslav Holub), 50:19 Jan Procházka (Vítězslav Holub), 52:47 Ondřej Šimek (Vítězslav Holub), 54:26 Dominik Vlček (Martin Dědič), 57:44 Jan Procházka (Vítězslav Holub)
branky (asistence): 01:48 Matěj Stůj, 13:56 Vojtěch Balvín (David Burda), 24:08 Vojtěch Balvín (David Burda), 24:59 Matěj Stůj (Štěpán Merta), 39:08 Vojtěch Pfaur (Jan Bezouška), 41:23 David Sachr (Lukáš Sedláček), 44:42 David Sachr (Jan Bezouška), 45:46 Tomáš Sochor (Lukáš Sedláček), 46:48 Jan Balvín (David Sachr)

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 11:9
1. Dominik Vlček, 22. Ondřej Vyskočil, 31. Pavel Šebelle, 34. Jan Procházka, 35. Daniel Drobiš, 39. Dominik Vlček, 43. Martin Dědič, 51. Jan Procházka, 53. Ondřej Šimek, 55. Dominik Vlček, 58. Jan Procházka - 2. Matěj Stůj, 14. Vojtěch Balvín, 25. Vojtěch Balvín, 25. Matěj Stůj, 40. Vojtěch Pfaur, 42. David Sachr, 45. David Sachr, 46. Tomáš Sochor, 47. Jan Balvín; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: František Novák 14 - Jan Lämlein 12; po třetinách: 1:2, 5:3, 5:4;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Domácím jsme darovali tři body. Ve třetí třetině jsme obrátili zapas na naší stranu a byli v laufu jsme přestali dělat to co fungovalo cely zápas. Nedřeli jsme nehráli jsme srdcem a díky tomu jsme prohráli celý zápas.
59:59
Komentář domácího trenéra: Výborný týmový výkon nás dovedl k vítězství
57:44
Timeout Kanonýři Kladno
57:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Vítězslav Holub (11:9).
54:57
Domácí celek dobře tlačí na pilu a drží soupeře na jejich polovině
54:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Martin Dědič (10:9).
54:26
Vyloučen hráč Jan Lämlein družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
53:13
Štíři výborně srovnali zápas
52:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Vítězslav Holub (9:9).
51:32
Dnešní utkaní sleduje 35
50:19
49:19
Kladno začalo tlačit domácí celek
46:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Balvín, asistoval David Sachr (7:9).
46:31
Vlček,Procházka,Šimek rozjíždí perfektní akci
45:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Lukáš Sedláček (7:8).
44:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Jan Bezouška (7:7).
43:07
Domácí ihned odpověděli na gól v oslabení
42:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Dědič, asistoval Vítězslav Holub (7:6).
41:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Lukáš Sedláček (6:6).
39:32
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
39:24
Celý domácí tým hraje výborně
39:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Jan Bezouška (6:5).
38:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Ondřej Šimek (6:4).
37:08
Jan Procházka bravurně přešel obranu soupeře, ale brankář jeho pokus chytil
35:20
Štíři obrátili zápas a výborně rozbíjejí akce soupeře
34:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Vítězslav Holub (5:4).
33:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Vyskočil (4:4).
32:49
Oba dva celky hrají vyrovnaný zápas
30:58
Daniel Drobiš vzrůstu 150 cm odstavil dvou metrového hráče KLADNA přes mantinel
30:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Ondřej Vyskočil (3:4).
28:45
František Novák úspěšně při oslabení hájí svůj hrad
27:36
Kladno vyvinulo tlak na domácí celek, ale Štíři úspěšně blokují
26:42
Vyloučen hráč Vítězslav Holub družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:14
Průnik Dominika Vlčka, který končí u branky soupeře
24:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Štěpán Merta (2:4).
24:59
Průnik Kladna a padl gól
24:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval David Burda (2:3).
22:36
Štíři se drží na míčku a dobře brání
21:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Daniel Drobiš (2:2).
17:43
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Ondřej Vyskočil.
17:43
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.