1:1
2:4
1:4
- : -
branky (asistence): 13:29 Ondřej Hurt, 28:49 Jan Lang (Adam Drastich), 37:52 Ondřej Hurt (Vilém Kavan), 56:18 Ondřej Hurt (Lukáš Kovařík)
branky (asistence): 10:04 Ondřej Kawulok (Miroslav Fořt), 29:18 Ondřej Kawulok, 33:05 Ondřej Kawulok (Václav Vavruška), 38:37 Ondřej Kawulok (Miroslav Fořt), 39:12 Václav Vavruška (Karel Čáp), 41:22 Dominik Beneš, 42:28 Miroslav Fořt (Dominik Beneš), 52:07 Dominik Beneš (Miroslav Fořt), 53:29 Vojtěch Esterka (Ondřej Kawulok)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Ústí 4:9
14. Ondřej Hurt, 29. Jan Lang, 38. Ondřej Hurt, 57. Ondřej Hurt - 11. Ondřej Kawulok, 30. Ondřej Kawulok, 34. Ondřej Kawulok, 39. Ondřej Kawulok, 40. Václav Vavruška, 42. Dominik Beneš, 43. Miroslav Fořt, 53. Dominik Beneš, 54. Vojtěch Esterka; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Patrik Zítka 21 - Karel Čáp 28; po třetinách: 1:1, 2:4, 1:4;
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů pana Kawuloka: Dnes jsme předvedli velmi koncentrovaný a bojovný výkon podpořeny hezkými florbalovými akcemi. Soupeř v určité fázi otevřel hru, což se nám podařilo vyjádřit produktivitou střelených branek. Celkově velmi povedené utkání, děkuji domácím a hezké Vánoce pro celý florbalový tým Sparta Praha.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Berky: Dnes zmar a žalostný výkon. Prvních deset minut bylo dobrých, potom jsme šli dolů a Ústí dávalo jednoduché branky.
60:00
Střely na bránu - 11:9
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:59
Tribuny v posledních minutách fandí z plných plic.
56:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Lukáš Kovařík (4:9).
54:51
Ústí mělo krásnou útočnou akci na bránu sparty, ale míček jim sjel při střele z čepele.
53:48
Sparta se opět pokusila vystřelit, ale střela byla moc vysoká, a tak míček končí za mantinelem.
53:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Ondřej Kawulok (3:9).
52:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (3:8).
51:12
Sparťanský hráč se natahoval do střely, ale míček mu sjel z čepele.
50:37
Ústní se pokusilo vystřelit, ale neúspěšně.
48:04
Sparta hraje v plném počtu.
47:28
Ústí se snaží své přesilovky co nejvíce využít a střílí co to jde.
46:04
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
43:15
Ústí hraje v plném počtu.
42:28
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Dominik Beneš (3:7).
42:27
Hráč Ústí získává míček a běží sám na bránu.
41:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš z trestného střílení (3:6).
41:15
Vyloučen hráč Adam Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na bránu - 11:12
40:00
39:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Karel Čáp (3:5).
39:11
Hráč Ústí dostává nahrávku od golmana a běží sám na bránu
38:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Miroslav Fořt (3:4).
37:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Vilém Kavan (3:3).
36:35
Ústí přihrálo před bránu, ale Zítka následnou střelu zastavil svou hrudí.
33:09
33:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Václav Vavruška (2:3).
31:09
Vyloučen hráč Jakub Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (2:2).
28:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang, asistoval Adam Drastich (2:1).
28:35
Hráč Ústí si nezvládl zpracovat míček letící vzduchem, a tak ho získává Sparta.
27:35
Ústí se pokusilo z rozehrávky vystřelit, ale střelu zastavil jeden z hráčů Sparty svým tělem.
26:23
26:13
Ústí se dostává do útočné pozice, ale míček v síti neskončil.
24:23
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
22:45
Přesilovou hru Sparta nedokázala využít.
20:46
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Jan Lang.
20:46
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Sparta.
20:00
20:00
Střely po první třetině ACEMA Sparta Praha UNYP a Florbal Ústí - 10:9
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:26
Ústí se pokusilo vystřelit lobem míček na útočnou polovinu hřiště, ale tam si míček zpracoval jeden ze Sparťanských hráčů.
16:53
Sparta se pokusila vystřelit na bránu, jenomže brankář odrazil míček svým tělem.
15:43
Sparta se drží na útočné polovině.
14:59
Ústí bere míček Spartě a nahrává si na své polovině.
13:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt z trestného střílení (1:1).
13:29
Sparta jde kvůli jednomu z protihráčů nájezd.
12:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:37
Křižnou nahrávku Sparty zastavil jeden z protihráčů a jde sám na bránu.
10:04
09:14
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
06:55
Povedená útočná akce Sparty naštěstí pro Ústí nekončí gólem.
05:31
Krátký souboj, který se odehrál u sparťanské brány zastavil brankář Patrik Zítka, který míček sebral.
04:17
Hra se prozatím pohybuje ve velmi vysokém tempu.
02:59
Ústí se pokusilo vystřelit, ale střela byla zastavena jedním z protihráčů.
01:30
Sparťané se dostávají do svého prvního útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Marek Veselý, Daniel Riley