3:2
1:3
4:2
- : -
branky (asistence): 05:08 Jan Procházka (Mikuláš Fořt), 09:58 Martin Vinkler, 12:21 Ondřej Šimek (Jan Procházka), 26:12 Martin Vacek (Martin Vinkler), 47:53 Martin Vinkler, 57:06 Jan Procházka (Tomáš Brožek), 58:11 Jan Procházka (Mikuláš Fořt), 59:17 Dominik Vlček
branky (asistence): 00:38 Vojtěch Bernas (Jiří Giptner), 17:26 Ondřej Halej (Zbyněk Hlaváček), 22:09 Jiří Giptner (Jakub Holovej), 31:59 Jakub Holovej (Jiří Giptner), 33:31 Daniel Kučera (Zbyněk Hlaváček), 53:04 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 55:29 Oldřich Jireček (Ondřej Halej)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 8:7
6. Jan Procházka, 10. Martin Vinkler, 13. Ondřej Šimek, 27. Martin Vacek, 48. Martin Vinkler, 58. Jan Procházka, 59. Jan Procházka, 60. Dominik Vlček - 1. Vojtěch Bernas, 18. Ondřej Halej, 23. Jiří Giptner, 32. Jakub Holovej, 34. Daniel Kučera, 54. Daniel Kučera, 56. Oldřich Jireček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 7:7; využití: 1:4; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Graman 27 - Jan Štěpánek 36; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: byli jsme mnohem lepší než soupeř, zápas byl vyrovnaný z toho důvodu, že jsme neproměnili celou řadu důležitých šancí a pak ještě několik dalších faktorů.
59:59
Komentář trenéra hostí: Krásný bojovný zápas, děkujeme soupeři a děkujeme našim divákům, kteří s námi vážili tak dlouhou cestu a těšíme se na odvetu.
59:59
Střely po třetí třetině: 20:14.
59:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček bez asistence (8:7).
58:11
Timeout Florbal Chomutov
58:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Mikuláš Fořt (7:7).
58:11
Fořtova přesná nahrávka na Procházkovu hokejku zapříčinila další gól domácích.
57:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Brožek (6:7).
57:06
Procházka obloukovou výtočí přes celou šířku hřiště trefuje brankářovu zadní tyč.
56:42
Šimkova střela na bránu bohužel končí mimo hřiště.
55:53
Holub rychlým návratem připravuje soupeře o míček.
55:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Ondřej Halej (5:7).
54:20
Gramanův obratný zákrok zachránil míček.
53:40
Brožek ťuká s Vlčkem, střela končí v boční síti.
53:29
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (5:6).
52:50
Zelinkova střela nepřesně mimo bránu.
52:06
Vackova nepřesná střela končí vysoko nad bránou.
50:49
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:20
Domácí Konopa zabraňuje hostím v pokračování s míčkem po mantinelu.
49:17
Drobišova střela končí v chomutovské obraně.
48:57
Brankář chomutovských i nadále předvádí skvělé zákroky.
47:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler bez asistence (5:5).
47:40
Dnešní utkání sleduje 43 diváků, děkujeme!
46:32
Střela hostích přímo do Gramanových rukou.
45:41
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
45:26
Vinkler ani vzdáleně nedokázal svou střelou najít branku soupeře.
44:27
Gramanův výborný zákrok!
44:05
Brožkova střela nekončí v brance ano po Fořtově dorážce.
43:10
Střela chomutovského hráče končí mimo bránu.
42:09
Daniel Drobiš se svým vzrůstem nezdá, ale jeho zásluhou končí chomutovský hráč za mantinelem.
41:05
Brožek obehrává chomutovského hráče a vysílá nahrávku dopředu.
40:30
Brožek a Šimek nebo Brožek a Procházka = stabilní rozehrávka zezadu.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: 12:8.
39:40
Hostující brankář brání svoji bránu jako svatyni.
38:30
Brožek vzadu napravuje svojíí chybu blokací hostujícího hráče.
37:40
Brožkova střela končí v hráči Chomutova.
37:05
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
33:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Zbyněk Hlaváček (4:5).
32:52
Tinavský střílí na branku, bohužel trefuje brankáře.
31:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Jiří Giptner (4:4).
31:26
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:11
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
29:47
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:44
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
29:29
Skvělý Drobišův zákrok v situaci jeden na jednoho.
29:05
Hostím se nedaří zdolat čtyřčlennou domácí obranu.
27:47
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Zbyněk Hlaváček.
27:47
27:47
Graman skvělým způsobem podržel tým při trestném střílení, které skončilo úspěšně pro domácí.
26:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vacek, asistoval Martin Vinkler (4:3).
26:12
Domácí konečně prolomili smůlu a Vacek trefuje bránu z přesilovky.
26:05
Vinklerova střela zblokována, domácí jsou však stále hna míčku.
25:30
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
24:20
Výhoz chomutovského brankáře zachytil Procházka, akce však byla neúspěšná.
23:51
Hostí kontrolují hru zezadu a přemýšlejí o další akci.
23:15
Vlčkovu střelu chomutovský brankář vychytal.
22:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Jakub Holovej (3:3).
22:09
Domácí brankář zblokoval střelu, kterou neměl šanci vidět, střela se však odrazem dostala za jeho záda.
21:46
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
20:44
Domácí Brožek vyslal krásnou střelu na brankáře Štěpánka, který se ovšem nemýlil.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 12:12.
19:41
Ani v poměru 5 na 3 se domásím nedaří skórovat.
19:23
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
19:19
Druhá Štírská přesilovka zatím probíhá úplně stejně.
18:27
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
18:16
Krásný zásah chomutovského brankáře Štěpánka!
17:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Zbyněk Hlaváček (3:2).
17:26
Samostatný nájezd Ondřeje Haleje po chybě domácích na útočné polovině končí za zády Gramana.
16:48
Přesilová hra domácích zatím končí v hráčích nebo za mantinely.
15:22
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
13:26
Vacek vyslal jedovatou přízemní střelu od mantinelu, bohužel mimo branku.l
12:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (3:1).
12:21
Procházka vyslal na Šimka přesnou přihrávku, kterou Šimek zakončil opět v pravém rohu.
11:26
Graman se teď opět dvakrát nemýlil, po nohou zblokované střele vytěsnil i střelu druhou.
10:56
Kubešovu agresivní střelu Graman vychytal s přehledem.
09:58
09:58
Po krásné individuální akci zakončuje do pravého horního rohu Martin Vinkler.
09:45
Oba týmy předvádějí agresivní , ale pořád poměrně čistou a vyrovnanou hru, takže je opravdu na co se dívat.
08:29
Drobiš překazil Hlaváčkovu střelu přesnou blokací.
07:16
Krásná Procházkovo nahrávka Šimkovi přesně na hokejku, další přihrávka však byla zblokována, Na druhé straně se činil brankář Graman, který nyní předvedl vynikající zákrok.
06:27
Nyní se míček pohyboval nebezpečně blízko brankové čáry domácích, gól z toho však nepadl.
05:08
05:08
Procházka napravuje trefenou tyčku přesně mířenou střelou na bránu.
04:49
Celou halou se rozlehl zvuk trefené tyčky.
02:38
Hra se nebezpečně přelévá ze strany na stranu.
02:34
Domácí obléhají Chomutovskou branku, štěstí jim však zatím nepřeje.
00:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Jiří Giptner (0:1).
00:38
A máme tu první gól, hráči hostí s číslem 33, Vojtěchu Bernasovi se podařilo prolomit domácí obranu.
00:30
Krásná přihrávka domácího Šimka po mantinelu na Procházku, ten však míjí branku.
00:01
/vodní buly v rukou hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Daniel Kellermann, Daniel Kučera, Oldřich Jireček, Ondřej Halej, Zbyněk Hlaváček
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Tomáš Brožek, Jan Procházka, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt, Ondřej Šimek
00:00
Dobrý den vážení diváci u on-line přenosů, za pár minut začne utkání 12.kola KB Ligy juniorů, kde se spolu utkají Florbal Chomutov a domácí FBC Štíři Č.Budějovice. Plánovaný začátek utkání je v 16:00.