0:2
0:3
3:2
- : -
branky (asistence): 40:29 Adam Klimeš (Ondřej Drong), 47:08 Dominik Křístek (Denis Tomančák), 47:38 Adam Klimeš (Daniel Bitzánek)
branky (asistence): 06:37 Šimon Král (David Fojt), 19:35 Zdeněk Malich (Jan Musil), 26:08 Zdeněk Malich (Jan Musil), 30:07 Lukáš Zeisel (Jakub Válek), 39:09 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 50:33 Zdeněk Malich (Jiří Halama), 59:09 Adam Tauš (Adam Hudeček)

Florbal Torpedo Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:7
41. Adam Klimeš, 48. Dominik Křístek, 48. Adam Klimeš - 7. Šimon Král, 20. Zdeněk Malich, 27. Zdeněk Malich, 31. Lukáš Zeisel, 40. Jiří Halama, 51. Zdeněk Malich, 60. Adam Tauš; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: David Lipowski 5, David Funiok 10 - David Fojt 42; po třetinách: 0:2, 0:3, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Nizner Jan: Zápas se nám podařil dobře začít, ikdyž nás musel podržet brankář v 1. třetině. Díky kolektivnímu pojetí a dodržení pokynů se nám podařilo utkání pohlídat. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Mikuly Ondřeje: 1. třetinu jsme se protrápili do 2. třetiny. 3. třetina už na obrat nestačila. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům, zapisovatelům a hlasateli.
60:00
59:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Tauš, asistoval Adam Hudeček (3:7).
58:50
Havířov hraje powerplay i bez přesilové hry.
57:37
Fojt 2x po sobě vyrazil střelu Klimeše.
57:23
Křístek střílí spojnici brány.
56:52
Tomančák se snaží dorážet, bohužel neúspěšně.
56:30
Havířov hraje powerplay.
56:19
Timeout Florbal Torpedo Havířov
56:19
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
55:57
Halama pravděpodobně vynechal v posilovně legday a sám spadl ve svém rohu.
55:50
Brno má odložené vyloučení.
54:03
Halama se pokusil oběhnout bránu a dát gól, bohužel Funiok se nenechal obehrát a zakročil nohou.
52:18
Křístek měl 2 šance, ale pokažde mu do střely vlezl hráč Brna.
50:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Halama (3:6).
50:28
Sólista Šulc raději střílí na Fojta místo toho, aby nahrál na volného Febera.
49:02
Funiok v leže dokázal vychytat rukou střelu Hemerky.
48:29
Rychlá smršť gólů nabudila Havířov.
47:38
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Bitzánek (3:5).
47:08
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Denis Tomančák (2:5).
46:45
Bitzánek se pokouší nahrát na Deáka před bránou, ale nahrávce brání Čermák.
45:12
Matloch probíhá celé hřiště přes střed, ale na konci dostává zdvojeno a míček ztrácí.
44:05
Funiok vychytal Langa a vyhazuje míček na Febera.
42:46
Bitzánek vybojoval míček u mantinelu a poté vyvezl na polovinu Brna.
41:46
Drong dokázal uklidnit situaci, kdy ho napadali 2 hráči před vlastní bránou.
40:29
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Drong (1:5).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve 2. třetině: D - 13 a H - 4.
40:00
39:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (0:5).
37:33
Křístek promáchl míček, kdy stál blízko brány.
35:50
Šulc střílí tyč ze středu.
34:16
Drong vybíhá pro míček na středu hřiště a nahrává na Juščíka, který svou šanci před bránou soupeře nevyužil.
32:45
Klimešovi při běhu na Fojta začne skákat míček a soupeř mu ho vypíchne.
32:03
Drong vyhrává osobní souboj v rohu proti Mačkovi.
31:01
Havířov přestože prohrává 0:4, dokáže svého soupeře zahnat do rohu, ale má problem s proměňováním šancí.
30:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Jakub Válek (0:4).
29:24
Křístek nahodil Kužela na pořadatelský stolek a Brno má volný úder.
27:12
Klimeš běžící sám do útoku nemá komu nahrát a ztrácí míček.
26:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jan Musil (0:3).
25:11
Tauš běží podél mantinelu a střílí vysoko nad bránu.
23:43
Havířov hraje po celou dobu 2. třetiny na polovině Brna.
22:10
Feber zkouší dorazit střelu Tomančáka, ale neúspěšně.
21:10
Bitzánek pálí z půlky mimo bránu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D - 21 a H - 6
20:00
19:35
18:16
Křístek čistě bere míček soupeři, což se tak často nestává a nahrává na Febera, který míjí střelu do prázdné.
17:38
Tomančák obehrává 2 útočníky a nahrává na Šulce.
16:29
Fojt vyrazil střelu Klimeše, která byla mířena do pravého horního rohu.
15:20
Tomančák perfektně založil útok Havířova, který byl zakončen střelou mimo, ale přesto mají rozehrávku z rohu soupeře.
14:07
Klimeš zachytil výhoz Brna, nahrává na Bitzánka a ten pálí z první do břevna.
13:24
Matloch z otočky střílí rychlý míček, který letí kousek od brány.
12:32
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:40
Mach volný před bránou střílí do růžku brány, Fojt však vychytává.
11:09
Bitzánek dostává na středu koňara do stehna.
09:28
Deák v šanci, kdy mohl změnit skóre, je sražen k zemi před brankou hostů.
08:11
Hemerka prochází přes útočníky Havířova a zakončuje střelou, kterou mu Lipowski vyrazil.
06:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Král, asistoval David Fojt (0:1).
05:21
Bitzánek se pokusil sestřelit hráče Brna místo brány.
04:12
Tomančák zabraňuje gólu do prázdné brány.
03:42
Lipowski si připisuje první zákrok.
00:45
Křístek ve středu hřiště obehrává jednoho hráče za druhým, ale Válek ukončil jeho obehrávání svým tělem.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Fojt; hráči v poli: Jan Musil, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Lipowski; hráči v poli: Dominik Křístek, Daniel Bitzánek, Adam Klimeš, Ondřej Drong, Adam Feber