2:4
5:0
0:1
- : -
branky (asistence): 09:29 Daniel Filip (Jakub Koch), 12:38 Petr West (Ondřej Sidunov), 27:56 Martin Ulman (Daniel Lademberger), 30:54 Martin Ulman (Daniel Lademberger), 31:42 Martin Ulman (Rostislav Gattnar), 33:05 Martin Michna (Rostislav Gattnar), 39:56 Jakub Koch
branky (asistence): 05:14 Dominik Pleska (Jan Videman), 06:51 Martin Veverka, 07:13 Jan Zbořil (Michal Házy), 08:50 Dominik Pleska (Michal Házy), 40:35 Michal Házy (Dominik Pleska)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:5
10. Daniel Filip, 13. Petr West, 28. Martin Ulman, 31. Martin Ulman, 32. Martin Ulman, 34. Martin Michna, 40. Jakub Koch - 6. Dominik Pleska, 7. Martin Veverka, 8. Jan Zbořil, 9. Dominik Pleska, 41. Michal Házy; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Denis Jasiok 20 - Matyáš Krupa 32; po třetinách: 2:4, 5:0, 0:1;
60:00
Střely celkem domácí: 39 Střely celkem hostů: 25
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Zápas se už od začátku vyvíjel slibněji pro nás, avšak individuální chyby v druhé třetině nás stály zbytečné góly, které výsledek zápasu otočily. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář domácího trenéra: Zápas plný nepřesností z naší strany, které soupeř první třetinu trestal. Druhou třetinu přišlo zlepšení a góly, šancí bylo zase na dva zápasy, ale dnes jsme si nezasloužili dát více branek. Těžké, ale důležité tři body, díky soupeři.
60:00
Střely domácí: 10 Střely hostů: 8
60:00
59:58
Vítkovice berou tři body.
59:01
Brno si vytváří tlak ale Jasiok s přehledem chytá.
57:00
Máme tady poslední tři minuty 3.třetiny.
54:32
Vítkovice jsou více na míčku a kontroluji průběh zápasu.
51:50
Balusek sám před gólmanem ale nedal.
51:19
Vítkovice v plném počtu.
50:00
Ulman po krásné sólo akci bohužel jen do gólmana.
49:16
Vyloučen hráč Martin Michna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:16
A máme tady první vyloučení. Bohužel Michna si odpočine.
47:01
Filip v brejku bekhendem míjí bránu.
44:27
Brno jelo 2 na 1 ale skvělý Jasiok chytá.
43:29
Brno je aktivnější ale zatím si nevytvořili šanci.
40:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Dominik Pleska (7:5).
40:35
Brno po krásné individuální akci Házy snižuje na 7:5.
39:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch bez asistence (7:4).
39:56
Vítkovice dávají Brnu gól do šatny a ujímají se vedení 7:4.
33:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Michna, asistoval Rostislav Gattnar (6:4).
33:05
Vítky jdou do trháku.
31:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Rostislav Gattnar (5:4).
31:42
Vítkovice dávají krásnou branku po akci 2 na 1. Poprvé jdou do vedení.
30:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Daniel Lademberger (4:4).
30:54
A je vyrovnáno.
28:47
Sekula našel krásnou přihrávkou Ulmana ten však pouze do gólmana.
27:56
27:56
Vítkovice po velkém tlaku snižují na rozdíl jedné branky.
25:15
Gattnar ze vzduchu nad branku.
24:02
Vítkovice mají více ze hry, ale nic z toho.
22:00
Hra se přelévá ze strany na stranu. Zápas má konečně tempo.
17:00
Brno si hlídá svůj náskok.Nikam se nežene.
14:44
Michna ve skvělé šanci přestřeluje.
12:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr West, asistoval Ondřej Sidunov (2:4).
12:38
Vítkovice přidávají další branku. West krásnou střelou snižuje.
10:51
Jasiok krásným výhozem našel Filipa ale tomu bohužel střela nevyšla.
09:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Jakub Koch (1:4).
09:28
Vítkovice po krásné akci snižujou na 1:4.
08:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Dominik Pleska, asistoval Michal Házy (0:4).
08:50
Brno nekompromisně trestá chyby Vítkovic .Brno vede 4:0.
07:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Michal Házy (0:3).
07:13
Brno přidává další branku.
06:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Veverka bez asistence (0:2).
06:51
Brno jde do trháku.
05:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Dominik Pleska, asistoval Jan Videman (0:1).
05:14
A Brno se dostává do vedení.
03:59
situaci 2 na 2 vyřešil Koch střelou, která mu bohužel nevyšla.
03:00
Videman ve výborné šanci minul.
01:07
Vítkovice jsou více na míčku ale nic z toho.
00:01
První buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Michal Házy, Dominik Pleska, Jan Videman
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Rostislav Gattnar, Daniel Sekula, Daniel Lademberger, Martin Ulman, Martin Michna