1:2
0:5
- : -
branky (asistence): 37:02 Jakub Nota (Denis Kubiczek)
branky (asistence): 10:57 Jonáš Janata (Jan Dobisík), 24:20 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 37:28 Daniel Cabejšek (Štěpán Čuda), 43:56 Vojtěch Beneš (Patrik Šebek), 46:13 Patrik Šebek (Matyáš Krebner), 50:01 Matyáš Krebner (Jonáš Janata), 56:13 Patrik Šebek (Matyáš Krebner), 59:33 Petr Torma (Patrik Šebek)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:8
38. Jakub Nota - 11. Jonáš Janata, 25. Matyáš Krebner, 38. Daniel Cabejšek, 44. Vojtěch Beneš, 47. Patrik Šebek, 51. Matyáš Krebner, 57. Patrik Šebek, 60. Petr Torma; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 66; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 19 - Ondřej Kratěk 18; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Jedličky: Velice bojovné utkání, kdy dvě řetiny domácí skvěle bránili a hrozili z rychlých protiútoků. I přesto jsme od začátku vedli a byli trpěliví, což se nám vyplatilo a ve třetí třetině jsme unaveného soupeře dorazili. Opět dneska byli skvělí diváci a vytvořili bojovnou náladu v hale. Děkujeme.
60:00
Střely 3. třetiny: 4 - 11
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Dvě třetiny kluci makali, utkání bylo vyrovnané, bohužel ve třetí třetině přišly naše hrubé individuální chyby a Bohemce se povedlo odskočit o tři góly, které se nám nepovedlo dohnat. I přesto děkuji týmu, divákům a soupeři za zápas.
60:00
59:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Petr Torma, asistoval Patrik Šebek (1:8).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:41
Míček jako by byl přilepen na hokejky hostujícího týmu, domácí i přes viditelnou snahu míček ne a ne získat.
56:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (1:7).
56:13
Duo Šebek-Krebner v přesilovce opět řádí.
55:29
Domácí obrana je velmi nízko, a tím je nízko i přesilová pětka, tudíž se hra odehrává na vtipně malém prostoru.
54:17
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
54:17
Soják má dnes hattrick ve dvouminutových trestech.
53:20
Ostrava zkouší znepříjemnit hru osobní obranou. Nakonec se Šindler dostal k míčku, ale střílí pouze do bloku.
51:36
Ostravskou hru naskočila oživit třetí lajna, tak doufejme, že něco vymyslí.
51:24
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
50:35
Vybojovaný míček Ostrava rychle ztrácí a nemá čas vymyslet kombinaci, která by vedla ke gólu.
50:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jonáš Janata (1:6).
48:40
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:40
Na úkor Martiniaka, který škaredě spadl, se na FBC usmálo štěstí a pomocí přesilové hry mohou zahýbat s výsledkem.
47:41
Ostrava se většinu času brání a když ne, tak Krebner drží míček v obraně a zdržuje čas.
46:13
46:13
Dvojice Šebek-Krebner opět ovládá přesilovku.
45:05
Vyloučen hráč Martin Martiniak družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
44:30
Rozhodčí opět zvedají ruce a vyloučen bude hráč domácího družstva.
43:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Patrik Šebek (1:4).
43:56
Soják zapomněl míček na středu hřiště a Bohemka už měla lehké to dopinkat do brány.
43:05
Ostrava hraje v plném počtu.
42:38
Ostrava brání jako o život a střely nemají šanci se dostat k bráně.
41:38
Šindler drží míček na své hokejce a získává pro svůj tým nějaký ten čas.
41:05
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
41:01
Domácí jsou v plném počtu.
40:40
Krebner zachytil dvě přihrávky protihráčů a maří tak domácím skórovat v přesilovce.
40:20
Na střelu Martiniaka byl Kratěk připraven.
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: 7 - 7
40:00
39:01
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
38:22
Rozhodčí zvedají ruce, budou vylučovat jednoho z hostujících hráčů.
38:12
Kolajta vyhazuje do útoku, Krebner lehce zpracovává tělem.
37:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Štěpán Čuda (1:3).
37:28
Praha na obdržený gól rychle odpovídá a Cabejšek opět navyšuje náskok.
37:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Denis Kubiczek (1:2).
37:02
Nota svou střelou vymetl šibenici hostující brány.
36:47
Kolajta dnes svůj tým drží nad vodou a předvádí jeden krásný zákrok za druhým.
35:35
Po faulu na Kolajtu rozehrává Ostrava.
34:41
Flašar vystihl přihrávku protihráče a tlačí se do útoku.
33:47
Hra se přiostřuje nejen na hřišti, ale také na samotných střídačkách.
32:32
Brejkovou situaci Prahy hasil až Kolajta.
31:31
Homola teď zneškodnil brejk pražských hráčů.
31:12
Bohemians nedá klid domácím hráčům ani za jejich bránou, FBC se musí vypořádávat s neustálým tlakem.
30:29
Přihrávka Píchy do samostatného úniku na Šindlera byla příliš rychlá, a proto balónek chytá až Kratěk.
29:27
Krebner z obrany zvládne jedinou přihrávkou přehrát hru do útočného pásma a nadělat tak domácím nemalé problémy.
28:21
Soják se svou průbojností dostal až před bránu Kraťka, kde na něj bohužel číhali tři klokani a navíc mu nikdo z jeho lajny nepomohl.
27:43
Stejně dnes jako včera kazí ostravskou hru nepřesné přihrávky.
27:08
Homolovu střelu stihl zblokovat Dobisík.
26:23
Krebner zpoza své brány použil svou rychlost, předběhl napadajícího protihráče a lehce se dostal až před bránu Kolajty.
25:27
Šindlerovo "nahození" učinilo Kraťkovi komplikace.
24:58
Kolajtu teď překvapila Šebkova snaha dát gól zpoza brány a jen tak tak chytá skákavý míček.
24:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (0:2).
24:20
Krebner využívá přesilovou hru a navyšuje skóre.
23:52
23:52
Soják se se svou hrubostí opět dostává opět na trestnou lavici.
22:50
Jedovatou střelu ze své hokejky vypustil Soják, nicméně mimo bránu.
22:12
Flašarovu dlouho přihrávku zastavuje Čuda.
21:02
Kaloč po střetu v rohu zůstává na zemi.
21:02
Kaloč už na nohou a hra může pokračovat, Bohemians zakládají útok z obrany.
20:34
V koncovce uskočil Píchovi míček, a tak se z 90% šance stala nulová.
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:50
Šindler zkusil střelu z poloviny, která bohužel směrovala mimo bránu.
17:53
I dnes můžeme vidět velmi vyhrocené utkáni z obou stran.
16:49
Hra se teď odehrává spíše na polovině domácího celku.
14:51
Bohemians má velký tlak, zatím z toho však netěží.
13:34
Nota se chtěl vymotat ze tří protihráčů, bohužel sám sebe ještě víc zamotal.
12:59
I Ostrava dokáže ohrozit. Chyběl kousek a výsledek by byl vyrovnán.
11:45
Střela Čudy byla zblokována a skončila za mantinelem.
10:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jan Dobisík (0:1).
10:57
Z nátlaku Bohemians těží Janata a otevírá skóre zápasu.
09:51
Cabejšek se dostal před Kolajtu, nahrával Šebkovi do prázdné brány, ten nebyl připraven a míčku se ani nedotkl.
09:25
Kolajta vytáhl hbitý zákrok a vyráží střelu Krebnera.
08:38
Janata se při svém výjezdu náramně "vysekal" a míčku se zmocnila Ostrava.
08:15
07:25
Ostrava zatím nátlaku odolává.
06:15
06:11
Kubiczek se dostal nádherně až před Kraťka a střílel tahem. Kratěk se štěstím chytá střelu loktem.
05:09
Nepřesná přihrávka Beneše směřovala sice do nebezpečného prostoru před Kolajtovu bránu, avšak na Píchu, který běžel hned do brejku.
04:01
Kubiczek se postavil do střely Krebnera a eliminoval tak jeho pokus o změnu stavu.
03:25
Homola nasadil housličky protihráči, nicméně jeho další akci zkazil Čuda.
02:50
Pícha byl faulován u mantinelu a Ostrava má rozehrávku.
01:47
Krebner se snažil vystřelit, byl však zneškodněn domácími obránci.
01:02
Šobotníkovu střelu chytl Kolajta mezi nohy.
00:01
Úvodní buly vyhrál pro svůj tým domácí hráč a FBC začíná útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Matyáš Krebner, Daniel Cabejšek, Štěpán Čuda, Patrik Šebek, Sebastián Palda
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Matyáš Šindler, Martin Martiniak, Patrik Pícha, Daniel Flašar, Lukáš Homola