2:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 11:43 Vít Malý (Michael Brabec), 16:34 David Rybnikár, 34:55 Jakub Stelzer (Matěj Vošta), 37:32 Martin Beneš (Vít Malý), 53:01 Martin Beneš (Vít Malý), 58:36 Jakub Stelzer (David Rybnikár)
branky (asistence): 01:54 Štepán Švejda (Vojtěch Hejduk), 04:20 Jakub Kárník (Lukáš Netrefa), 15:52 Sebastián Šlechta (Lukáš Netrefa), 21:17 Kryštof Lehečka, 32:14 Lukáš Netrefa (Daniel Martínek), 43:18 Vojtěch Hejduk (Kryštof Lehečka), 48:40 Zdeněk Vyhnánek (Kryštof Lehečka), 49:18 Sebastián Šlechta (Patrik Rozkovec), 52:18 Lukáš Netrefa (Sebastián Šlechta)

FbC Plzeň - Technology Florbal MB 6:9
12. Vít Malý, 17. David Rybnikár, 35. Jakub Stelzer, 38. Martin Beneš, 54. Martin Beneš, 59. Jakub Stelzer - 2. Štepán Švejda, 5. Jakub Kárník, 16. Sebastián Šlechta, 22. Kryštof Lehečka, 33. Lukáš Netrefa, 44. Vojtěch Hejduk, 49. Zdeněk Vyhnánek, 50. Sebastián Šlechta, 53. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Pavel Plešák 29 - Marek Macík 20; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích V. Michálka: Jsem hrdý na svůj tým, předvedli jsme super výkon, bohužel jsme měli klasický výpadek a dostali jsme zbytečné góly v naší přesilovce. Zápas byl skoro stejný jako jsme odehráli v Boleslavy. Děkuji divákům a soupeři přeji příjemnou cestu domů.
60:00
Komentář tranéra hostí pana Kološe: Přesto že jsme dnes hráli zápas v oslabené a unavené sestavě kdy jsme sehráli dva těžké zápasy v dorostenecké nejvyšší soutěži, tak jsme utkání zvládli dotáhnout do vítězného konce. Škoda že nejsme schopni držet konstantní výkonnost po většinu zápasu. To nás stojí lepší výsledek. Stále máme na čem pracovat.Díky soupeři za zápas.
60:00
59:50
Utkání se již blíží do konce a MB si již své vedení pohlídá.
58:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval David Rybnikár (6:9).
58:36
Stelzer dramatizuje utkání
57:34
Plešák předvedl famózní výhoz na Laubera ten však balónek nezpracoval a tak znovu hrají hosté.
55:06
Štecha byl odzbrojen zkušeným matadorem Šůsem.
53:01
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Vít Malý (5:9).
52:28
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:28
Kárník sroloval Ševčíka a jde si na 2 minuty odpočinout
52:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Sebastián Šlechta (4:9).
51:47
Nový předvedl krásný průnik ale radost mu zkazil Macík
51:04
Šlechta svou střelou trefil pouze baner za brankou.
49:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Patrik Rozkovec (4:8).
49:18
Domácí svoji přesilovku silně nezvládli a inkasují již druhou branku.
48:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Kryštof Lehečka (4:7).
48:23
Horažďovský střílí pouze do Martínka.
48:13
Domácí mají šanci snížit.
47:38
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
46:24
Plešák drží bodové šance domácích v kladných hodnotách
44:23
Martínek vyhořel před odkrytou kasou
43:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Kryštof Lehečka (4:6).
42:56
Diváci ženou hráče MB do neuvěřitelných výkonů.
42:24
Domácí jsou pod konstantním tlakem.
41:33
Dnešní utkání sleduje 37 diváků děkujeme.
40:00
40:00
Střely ve druhé části stejné jako v té první: 9:12.
40:00
39:46
Nový zavařil svým spoluhráčům když dal přihrávku před svou branku.
38:49
Netrefa udělal čest svému příjmení a před prázdnou brankou netrefil balónek.
37:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Vít Malý (4:5).
37:32
Beneš doráží střelu Malého a vypadá to na drama.
36:58
Vyloučen hráč Štepán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
36:03
Nový netrefil balónek ve vzduchu.
34:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Matěj Vošta (3:5).
34:55
Stelzer napodruhé snižuje.
33:45
Lehečka a Hoferek nyní vytřeli prostor před střídačkou hostů.
32:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Daniel Martínek (2:5).
27:00
Na hřišti probíhá mezi válečné období-hra je zcela bez šancí.
25:00
Šebek si obhodil Kučeru ale jeho finální přihrávka končí pouze na holích MB.
23:40
Plešák znovu zasahuje.
22:20
Kučera mimo
21:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Kryštof Lehečka bez asistence (2:4).
19:49
11 sekund do konce a poslední příležitost pro MB.
19:10
Plešák měl plné ruce práce s tímto skákavým balónkem.
18:47
Ševčík vystihl rozehrávku MB ale gólovou radost mu zkazil Macík.
16:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil David Rybnikár bez asistence (2:3).
15:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Lukáš Netrefa (1:3).
15:52
Šlechta střelou po zemi do prázdné branky nedal Plešákovy šanci.
15:10
Kárník zmasíroval Laubera.
11:44
Lehečka nyní upravuje čepel soupeře.
11:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Michael Brabec (1:2).
11:43
Malý vystřelil a uklízečka dnes bude bez práce alespoň v levém rohu Macíkovy branky.
10:00
Malý chybuje a Plešák opět zachránil situaci
09:37
Stelzer šel sám na bránu ale ani nezakončil.
08:30
Další skvělý zákrok od Plešáka.
07:35
Šůs zakopl o půlící čáru a Plešák zachraňuje.
07:00
Ostrá střela Rozkovce končí mimo
04:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Lukáš Netrefa (0:2).
04:15
MB hraje pouze po obvodu a do šancí se nedostává.
03:41
Vyloučen hráč Jiří Lauber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
01:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Vojtěch Hejduk (0:1).
01:54
Přihrávka na Švejdu končí první brankou.
01:40
Šebek prověřil střelou z půlky gólmana hostů.
01:00
Malý se zamotal do své ličky a mohlo to být 0:1
00:01
Úvodní buly pro hosty z MB.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Sebastián Šlechta, Jakub Kárník, Kryštof Lehečka, Lukáš Netrefa, Jakub Pařízek
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Plešák; hráči v poli: Filip Nový, Matěj Šebek, Ondřej Horažďovský, Jan Šůs, Martin Beneš
00:00
Krásný sobotní večer dámy a pánové, florbaloví nadšenci. Dnes uvidíme zajímavé utkání mezi FbC Plzeň a Technology Florbal MB. Domácí celek se po 11 kolech nachází na 3. pozici a jejich soupeř zatím vede celou tabulku. Poslední vzájemné utkání skončilo 8:4 pro MB. Domácí nastoupí bez svých opor Kuneše, Tomáška, Ševčíka a přestoupivšího Faitenhanzla. Utkání začíná přibližně za 8 minut.