4:2
1:1
0:3
- : -
branky (asistence): 03:41 David Čermák (Adam Hemerka), 06:17 Jiří Halama (Šimon Král), 11:25 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 17:54 Vít Máček (Zdeněk Malich), 25:45 Adam Hemerka (Adam Hudeček)
branky (asistence): 15:39 Lukáš Kvapil (Jakub Haša), 18:09 Jakub Haša (Jan Hrtús), 27:00 Michal Kundrata (Ivan Zajíc), 43:38 Ivan Zajíc (Michal Kundrata), 57:03 Michal Kundrata (Lukáš Kvapil), 59:47 Lukáš Kvapil (Jiří Štěpánek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 5:6
4. David Čermák, 7. Jiří Halama, 12. Jiří Halama, 18. Vít Máček, 26. Adam Hemerka - 16. Lukáš Kvapil, 19. Jakub Haša, 28. Michal Kundrata, 44. Ivan Zajíc, 58. Michal Kundrata, 60. Lukáš Kvapil; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Abraham 19 - Martin Vičánek 19; po třetinách: 4:2, 1:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: Opět nás zklamala první třetina, na které musíme zapracovat. Po zlepšené hře v druhé a třetí třetině jsme se štěstím v závěru otočily zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Niznera: O nějaké body budeme muset napsat Ježíškovi. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:49
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
59:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Jiří Štěpánek (5:6).
59:47
Kvapil pravděpodobně rozhodl zápas střelou od mantinelu.
59:05
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:34
Hudeček v samostatném úniku trefuje tyč!
57:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Lukáš Kvapil (5:5).
57:03
Otrokovice si proťukali brněnskou obranu až o prázdné branky.
55:06
Hattrick předvedl pěknou kombinaci na útočné polovině.
53:38
Hosté hrají v plném počtu.
51:38
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
50:00
Domácí hrají v plném počtu.
49:34
Hattrick předvádí v oslabení skvělý výkon.
48:39
Abrahám podržel svůj tým v oslabení skvělým zákrokem.
48:00
Vyloučen hráč David Čermák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:03
Oba týmy začínají přiostřovat svoji hru.
43:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Michal Kundrata (5:4).
43:38
Ze standardní situace dostal přihrávku Zajíc a krásně se trefil střelou na vzdálenější tyč.
42:47
Střely za druhou třetinu: 7:13 z pohledu domácích.
42:12
Hra se přelévá z strany na stranu a oba týmy se dostávají do slušných šancí.
40:00
40:00
39:12
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:54
Otrokovice hodně tlačí, ale Brno dobrými obrannými zákroky udržuje dvougólový náskok.
38:01
Několik nepřesných přihrávek zamezilo dobrým brněnským brejkům.
35:49
Velký tlak Otrokovic přerušila střela mimo hrací plochu. Rozehrávat bude Hattrick.
35:08
Abrahám vyrazil prudkou střelu z půlky.
31:08
Hostující brejk pokazila nepřesná nahrávka na hráče na mantinelu.
30:12
První brněnská formace si teď ve svých střídáních vytváří velké množství šancí a rovněž své soupeře k ničemu nepouští.
27:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Ivan Zajíc (5:3).
27:00
Kundratův únik po středu a zakončení nad rameno Abraháma.
25:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Hudeček (5:2).
25:45
Hemerka obehrál obránce a zakončil přesnou střelou na vzdálenější tyč.
25:03
Malichova prudká střela trefila Vičánkovo rameno.
18:09
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jan Hrtús (4:2).
18:09
Haša skóruje freestylovým obtočením kolem tyčky.
17:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Zdeněk Malich (4:1).
17:54
Scénář se opakuje na druhé straně hřiště. Máček trefil obránce Otrokovic a od něj se míček odrazil do branky.
17:02
Halama těsně minul branku střelou ze vzduchu.
15:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Jakub Haša (3:1).
15:39
Smolný gól pro domácí Hattrick. Kvapilovi sjel míček a z poza branky trefil brněnského obránce, od kterého se míček odrazil do branky.
14:59
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
13:02
Brno svou důraznější hrou získává mnoho balónků.
11:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (3:0).
11:25
Další špatné pokrytí brněnských hráčů na středu zajistilo Halamovi spoustu času na zakončení.
09:54
Hemerka se vykličkoval až před branku hostí a backhandovou střelou těsně minul vzdálenější tyč.
09:32
Lang vybojoval míček ve středu hřiště a získal tak rozehrávku pro Hattrick.
06:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Šimon Král (2:0).
06:17
Král přihrál od mantinelu na volného Halamu, který zakončil z dobré pozice a navýšil vedení Hattricku.
03:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Adam Hemerka (1:0).
03:41
Rychlá kombinace brněnského útoku dopravila míček do odkryté branky hostí.
01:32
Hudečkovu střelu ze středu zblokovala hostující obrana.
00:03
Po úvodním buly se míčku ujal domácí Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Jakub Haša, Jakub Zdražil, Jan Hrtús, Lukáš Chalabala
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Vít Máček, Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich