5:3
0:2
4:3
- : -
branky (asistence): 02:03 Adam Klimeš, 05:41 Adam Feber (Adam Klimeš), 08:06 Adam Feber (Daniel Matloch), 10:29 Daniel Bitzánek (Adam Klimeš), 12:33 Adam Feber (Daniel Matloch), 48:58 Adam Feber (Adam Klimeš), 56:54 Martin Šulc (Denis Tomančák), 57:43 Adam Feber (Adam Klimeš), 59:34 Adam Klimeš (Ondřej Kučera)
branky (asistence): 04:58 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 10:49 Filip Novák (Daniel Elicer), 19:05 David Petržela (David Žáček), 33:12 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 38:36 David Žáček (Adam Šmíd), 47:14 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 59:11 Petr Černý, 59:54 Adam Šmíd

Florbal Torpedo Havířov - Sokol Pardubice 9:8
3. Adam Klimeš, 6. Adam Feber, 9. Adam Feber, 11. Daniel Bitzánek, 13. Adam Feber, 49. Adam Feber, 57. Martin Šulc, 58. Adam Feber, 60. Adam Klimeš - 5. Lukáš Prix, 11. Filip Novák, 20. David Petržela, 34. Adam Šmíd, 39. David Žáček, 48. Adam Šmíd, 60. Petr Černý, 60. Adam Šmíd; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 6:3; využití: 1:3; diváků: 68; zásahy brankářů: David Funiok 33 - Martin Zahálka 25, Martin Haleš 7; po třetinách: 5:3, 0:2, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Randy: I taková utkání prostě musí přijít. Havířov hrál v obou vzájemných zápasech na hranici svých možností a prezentoval se velmi sympatickým výkonem.
60:00
Komentář trenéra domácích Mikuly Ondřeje: 1. třetina byla v naší režii. Ve 2. třetině jsme přestali hrát a soupeře dostali do hry. 3. třetina už byla pouze o štěstí. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: D - 13 a H - 17
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: V dnešním zápase mě obzvlášť mrzí prospaná první třetina, ve které jsme si nechali dát hloupé góly a hráli tak na půl plynu. Ve zbytku utkání už to byla vyrovnaná partie, kde se na konci radoval šťastnější. Díky soupeři a divákům za dobrou atmosféru.
60:00
59:54
Timeout Sokol Pardubice
59:54
Timeout Florbal Torpedo Havířov
59:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd z trestného střílení (9:8).
59:34
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Kučera (9:7).
59:34
Hraje se hraje v plné rychlosti, nic víc k tomu nejde napsat.
59:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý bez asistence (8:7).
58:55
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:47
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
58:31
Pardubice hrají powerplay.
58:05
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:43
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (8:6).
56:54
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Denis Tomančák (7:6).
54:13
Drong si dokázal odstavit tělem Kalužu a pokračuje dále.
53:01
Černý z první do boční sítě brány.
52:09
Žáček ze středu střílí rychlou střelu, která postrádala přesnost.
51:19
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
50:40
Funiok dokázal vychytat i v leže.
49:55
Bitzánek vlítl do přihrávky Pardubic a běží na Haleše.
48:58
48:31
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Daniel Matloch.
48:31
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva Sokol Pardubice
48:31
Vyloučen hráč Daniel Elicer družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
48:02
Havířov má volný úder z půlky.
47:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (5:6).
46:58
Šmíd odráží přihrávku, která mířila na Klimeše.
43:49
Funiok skáče po střele od Prixe.
40:42
Klimeš je podražen před brankou hostů a mají volný úder.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 9 a H - 11
40:00
39:44
Havířov je pod tlakem poslední minutu 2. třetiny.
38:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Adam Šmíd (5:5).
37:24
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:15
Několik neproměněných akcí ze strany Havířova.
34:15
Šmíd střílí břevno.
33:12
32:42
Havířov zatím kvalitně brání hru 3 na 5 .
32:03
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
31:40
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:21
Žáček získává míček na půlce a běží sám na Funioka, bohužel jeho střela letěla mimo bránu.
28:27
Feber sprintem obírá o míček Slabého.
27:27
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:50
Karta se obrátila a nyní je více na míčku tým z Pardubic.
24:59
Zahálka vyráží hlavou příklep Kučery.
24:03
Havířov ve 2. třetině má 90% držení míčku a neústále vyvýjí tlak na Zahálka.
23:08
Klimeš dává na Pavlise a ten trefuje helmu Zahálka.
21:37
Kučera vybíhá z obrany až k Zahálkovi a střílí mimo bránu.
20:32
Bitzánek odráží útok Pardubic vypíchnutím přihrávky.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Sokol Pardubice.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 18 a H - 13
20:00
19:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (5:3).
18:12
Deák během 30 sekund odběhal neuvěřitelné před brankou Pardubic, ale šance bohužel nebyly proměněny.
16:21
Kučera čistým zákrokem zablokoval střelu Žáčka.
15:12
Klimeš střílí do prvního hráče, který před ním stojí a vzníká protiútok.
12:33
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (5:2).
12:33
Neuvěřitelná akce Klimeše, který posílá na Matlocha a ten křižnou na Febera a následná střela do prázdné.
11:37
Deák běžící sám na bránu se pokusil nahrát na Juščíka, ale obránce Pardubic zareagoval rychleji.
10:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Daniel Elicer (4:2).
10:29
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Adam Klimeš (4:1).
09:50
Juščík zachytil nahrávku Pardubic a ze středu posílá spíše nahrávku než střelu na Zahálka.
08:06
07:58
Černý pořádně postrašil Matlocha, který stál před vlastní bránou, ale Matloch s klidnou hlavou nahrává na Kučeru za bránu.
07:17
Havířov zatím hraje lepší florbal než včerejší zápas.
06:22
Poskakující míček před Funiokem dělal Šulcovi problém, naštěstí rozhodčí pískl vysokou hůl ve prospěch Havířova.
05:41
04:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (1:1).
04:51
Šmídův nahoz na bránu byl nebezpečný, ale né natolik, aby změnil skóre.
03:45
Křístek po nevydařené kličce půlí svou hůl na 2 kousky a utíká na střídačku.
02:32
Pardubice po obdrženém gólu byly pravděpodobně vyprovokovány a napadají svého soupeře extrémně.
02:03
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (1:0).
00:45
Tomančák ohrozil brankový prostor Zahálka, ale míček naštěstí skončil za mantinelem.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Marek Macek
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Ondřej Kučera, Dominik Křístek, Denis Tomančák, Martin Šulc