0:3
0:2
2:5
- : -
branky (asistence): 30:26 Tomáš Riedl (Tomáš Smolka), 41:09 Matěj Korbel (Tomáš Zdeněk)
branky (asistence): 00:14 Filip Blažek (Matouš Bešta), 03:16 Filip Blažek (Vojtěch Bistrý), 14:50 Matouš Bešta (Filip Blažek), 19:36 Jakub Mikolášek (Tomáš Vlček), 29:28 Adam Hašek, 30:31 Vladimír Buzický, 32:45 Filip Blažek (David Pilík), 34:55 Matouš Bešta (David Pilík), 38:10 Petr Pacanda, 42:23 Vojtěch Bistrý (David Pilík)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:10
31. Tomáš Riedl, 42. Matěj Korbel - 1. Filip Blažek, 4. Filip Blažek, 15. Matouš Bešta, 20. Jakub Mikolášek, 30. Adam Hašek, 31. Vladimír Buzický, 33. Filip Blažek, 35. Matouš Bešta, 39. Petr Pacanda, 43. Vojtěch Bistrý; rozhodčí: Jan Husák - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Louda 16, Tomáš Bartůšek 8 - Daniel Dolák 17; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:5;
45:00
42:36
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval David Pilík (2:10).
42:04
Vyloučen hráč Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
41:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Tomáš Zdeněk (2:9).
38:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda bez asistence (1:9).
34:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval David Pilík (1:8).
34:01
Time out si vzal tým Karlových Varů
32:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval David Pilík (1:7).
30:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický bez asistence (1:6).
30:30
Kuriózní gól dala Plzeň, gól jde na vrub golmana
30:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Tomáš Smolka (1:5).
30:25
Využitá přesilová hra K.Varů
30:00
30:00
29:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek bez asistence (0:5).
28:31
Vyloučen hráč Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
19:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Tomáš Vlček (0:4).
14:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Filip Blažek (0:3).
14:26
Vyloučen hráč Vladimír Buzický družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
14:26
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
13:05
Přesilovka vyšla na prázdno a plný počet hráčů byla pouze chvilková záležitost, máme tu vzájemné vyloučení
12:15
Vyloučen hráč Tadeáš Pernet družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.