0:2
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 19:42 Jiří Marko (Jan Peška), 42:32 Jiří Marko (Tomáš Rychlík)
branky (asistence): 05:02 Jiří Berkovec (Matěj Albrecht), 14:14 Vojtěch Pelikán (Vítek Šedivý), 32:22 František Buranský, 44:43 Matěj Vlažný

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbalová škola Plzeň 2:4
20. Jiří Marko, 43. Jiří Marko - 6. Jiří Berkovec, 15. Vojtěch Pelikán, 33. František Buranský, 45. Matěj Vlažný; rozhodčí: Václav Patera - Václav John; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Soukup 13 - Michal Schödlbauer 30; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:2;
45:00
44:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Vlažný bez asistence (2:4).
43:50
Litvínov to zkouší v 6 lidech a dostává Plzeň pod tlak.
42:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Marko, asistoval Tomáš Rychlík (2:3).
42:20
Plzeň zatím zvládá konec zápasu takticky skvěle.
41:11
Timeout Florbalová škola Plzeň
40:18
Vyloučen hráč Tomáš Rychlík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:55
Litvínov se snaží ještě se zápasem něco udělat, jenže v gólových šancích selhává. Plzeňský gólman je dnes opravdu výborný.
35:00
Hra plná nepřesností směřuje k častému vylučování na obou stranách. Hráči se snaží, ale dnes jim to bohužel nelepí.
34:02
Vyloučen hráč Tomáš Rychlík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
33:01
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
33:01
Vyloučen hráč Vojtěch Pelikán družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil František Buranský z trestného střílení (1:3).
31:32
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Jan Peška.
31:32
Vyloučen hráč Dominik Kmoch družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:30
Do poslední části vstoupil aktivněji hráči Plzně. Ti si nyní vybojovali faul na útočné polovině.
30:00
30:00
27:08
Plzeň se teď trochu zvedla a dostala se na chvíli na polovinu soupeře. Ten však krátký tlak bez problémů vydržel.
25:27
Litvínov vysunul napadání a zatápí tak plzeňským obráncům. Ti však hrozí rychlými brejky.
22:00
Hosté už jsou ve čtyřech.
20:47
Vyloučen hráč Petr Vovesný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:58
Vyloučen hráč Tomáš Chleborád družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
19:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Marko, asistoval Jan Peška (1:2).
18:55
Litvínov nyní tlačí soupeře na jejich obranné polovině.
17:25
Plzeň už se radovala z golu. Rozhodčí však odpískal hru vysokou holí a branku neuznal.
15:58
Zápas je zatím plný nepřesností. Oba týmy se snaží neudělat chybu a naopak vyčkávají na chybování soupeře.
15:00
15:00
14:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vojtěch Pelikán, asistoval Vítek Šedivý (0:2).
09:22
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Tomáš Rychlík.
09:22
Vyloučen hráč Matěj Vlažný družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
05:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jiří Berkovec, asistoval Matěj Albrecht (0:1).