0:3
2:1
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 08:13 Tomáš Vlček (Adam Hašek), 09:03 Hynek Mošna (Albert Schneedörfler), 11:14 Matěj Soukup (Matouš Bešta), 12:06 Tomáš Voříšek (Adam Hašek), 35:33 Tomáš Vlček (Jakub Mikolášek), 40:50 Vojtěch Bistrý (David Pilík)
FBC Liberec
branky (asistence): 01:16 Martin Čermák, 05:10 Ondřej Šorm (Dominik Musil), 15:51 Dominik Musil (Ondřej Šorm), 16:48 Jakub Zemánek (Jonáš Volhejn), 22:16 Ondřej Šorm (Martin Čermák), 43:57 Dominik Musil (Martin Čermák)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Liberec 6:6
9. Tomáš Vlček, 10. Hynek Mošna, 12. Matěj Soukup, 13. Tomáš Voříšek, 36. Tomáš Vlček, 41. Vojtěch Bistrý - 2. Martin Čermák, 6. Ondřej Šorm, 16. Dominik Musil, 17. Jakub Zemánek, 23. Ondřej Šorm, 44. Dominik Musil; rozhodčí: Václav Patera - Václav John; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Daniel Dolák 6 - Ondřej Volejník 12; po třetinách: 4:2, 0:3, 2:1;
45:00
43:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Musil, asistoval Martin Čermák (6:6).
40:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval David Pilík (6:5).
38:54
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Mikolášek (5:5).
32:36
Timeout FBC Liberec
32:36
Vyloučen hráč Martin Blecha družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:45
Utkání se uklidnilo a šancí ubylo. Slavia má více balonek na florbalkách. Liberec i přes výškový hendikep šikovně přehrává Slávistické obránce v rychlích brejcích.
22:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Martin Čermák (4:5).
18:30
Slavia je zatím většinu času na balonku a tlačí Liberec. Jenže ten má obrovsky silné protiútoky a téměř z každé střely skóruje. Zápas je divácky velmi atraktivní. Šance střídá šanci.
16:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Zemánek, asistoval Jonáš Volhejn (4:4).
15:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Musil, asistoval Ondřej Šorm (4:3).
15:00
15:00
12:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Adam Hašek (4:2).
11:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Matouš Bešta (3:2).
09:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Albert Schneedörfler (2:2).
08:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Adam Hašek (1:2).
05:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Dominik Musil (0:2).
04:57
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.