0:2
1:2
- : -
branky (asistence): 38:31 Matěj Albrecht (Matěj Vlažný)
branky (asistence): 11:13 Vratislav Polívka (Martin Štrunc), 16:40 Tomáš Vlček (Adam Hašek), 19:04 Adam Hašek (Matěj Soukup), 41:32 Filip Blažek, 42:10 Jakub Mikolášek (Tomáš Voříšek)

Florbalová škola Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:5
39. Matěj Albrecht - 12. Vratislav Polívka, 17. Tomáš Vlček, 20. Adam Hašek, 42. Filip Blažek, 43. Jakub Mikolášek; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 18 - Daniel Dolák 10; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2;
45:00
44:47
Buranský obral Haška na polovině hřiště, brejk však neproměnil.
44:00
Gólman Florbalové Školy dnes drží svůj tým parádními zákroky. Nyní vytáhl střelu do odkryté branky konečky prstů.
43:00
Standartka pro Florbalovou školu.
42:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Tomáš Voříšek (1:5).
41:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (1:4).
41:32
Nádherné sólo Blažka, který ranou do šibenice zvyšuje na 4:1.
40:30
Bártík si chtěl zracovat balonek nohou a málem z toho byl vlastní gól.
38:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Albrecht, asistoval Matěj Vlažný (1:3).
38:31
Albrecht se prosazuje z rychlého brejku a dává Florbalové Škole naději.
37:40
Blažek parádně našel svého spoluhráče. Ten však touto tutovkou pohrdl.
37:00
Slavia si do útoku dostává lehce, horší je to však se hrou na útočné polovině. Kombinace vázne.
36:00
Vlažný se dral do brejku. V poslední chvíli mu však míček vysekl bránící hráč a zastavil tak velkou šanci.
33:30
Tempo zápasu slábne. Slavia drží balon na své polovině a Florbalová Škola nevysouvá napadání.
30:30
Florbalová škola srovnala se Slavií krok. Gól se jí však zatím vstřelit nepovedlo. Do konce utkání ale zbývá ještě 14 minut.
30:00
30:00
19:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek, asistoval Matěj Soukup (0:3).
18:48
Vyloučen hráč Matěj Albrecht družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Adam Hašek (0:2).
15:00
15:00
11:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vratislav Polívka, asistoval Martin Štrunc (0:1).