5:2
1:0
4:1
- : -
branky (asistence): 00:59 Vojtěch Strejcovský (Tomáš Dytrt), 06:13 Tomáš Dytrt, 06:58 Vojtěch Strejcovský (Tomáš Dytrt), 07:07 Jakub Zeleník (Matěj Rabel), 07:46 Michal Waldhauser (Vojtěch Strejcovský), 17:48 Jakub Zeleník (Tomáš Dytrt), 33:03 Tomáš Dytrt (Robert Feigl), 35:50 Tomáš Dytrt, 41:41 Tomáš Dytrt (Milan Hrbek), 43:08 Tomáš Dytrt (Vojtěch Strejcovský)
branky (asistence): 00:16 Petr Švehla, 14:26 Martin Peksa (Daniel Kellermann), 40:27 Ondřej Suchý (Marek Macura)

DDM Dynamo Teplice - Florbal Chomutov 10:3
1. Vojtěch Strejcovský, 7. Tomáš Dytrt, 7. Vojtěch Strejcovský, 8. Jakub Zeleník, 8. Michal Waldhauser, 18. Jakub Zeleník, 34. Tomáš Dytrt, 36. Tomáš Dytrt, 42. Tomáš Dytrt, 44. Tomáš Dytrt - 1. Petr Švehla, 15. Martin Peksa, 41. Ondřej Suchý; rozhodčí: Lukáš Procházka - Josef Monzer; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Robert Feigl 34 - Ondřej Šrámek 19; po třetinách: 5:2, 1:0, 4:1;
45:00
44:59
komentář vedoucího mužstva domácích: "Děkujeme soupeři za utkání, jsme rádi, že se nám povedla první třetina, poté už jsme bránili a hráli na brejky, což se nám naštěstí dařilo. Za nás povedený zápas s výborným výsledkem."
44:04
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
43:08
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Dytrt, asistoval Vojtěch Strejcovský (10:3).
42:43
Svým břichem si získává respekt před vlastní bránou Pavel Zeman, který nenechává kámen na kameni.
41:41
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Dytrt, asistoval Milan Hrbek (9:3).
40:27
Timeout DDM Dynamo Teplice
40:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Suchý, asistoval Marek Macura (8:3).
38:33
37:00
Myslíme, že agresivita Matěje Rabela už přerůstá meze, když vrazil do soupeře tak, že si mohl objednat pizzu o patro výš.
36:26
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vražení zády.
36:24
35:50
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Dytrt z trestného střílení (8:2).
33:03
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Dytrt, asistoval Robert Feigl (7:2).
30:27
A právě přichází čas na první a zároveň poslední otazku pro naše hosta Honzu Doležala.... "Honzo, co si myslíš o dnešním výkonu teplické obrany? Zejména tedy Marka Nekudy, jehož rodiče tímto pozdravujeme.. "No tak určitě, některá jeho dnešní zaváhání vůbec nesrážejí jeho dosavadní výborný silový výkon kterým vyčnívá nad ostatními."
30:00
30:00
25:20
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
23:14
No, nešálí mě zrak ?! To co předvádí gólman Dynama Teplice je vskutku impozantní.
19:25
Přesilovku jako z učebnice právě předvádí hráči domácího Dynama, akorát ten gólík nikde.
18:29
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil Vojtěch Strejcovský.
18:29
Vyloučen hráč Jan Šikíř družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:00
Neskutečným bekhendem vymetl Jakub Zeleník soupeřovu šibenici.
17:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Tomáš Dytrt (6:2).
15:59
Hezky, Roberte (Robine)!!!
15:00
15:00
14:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Daniel Kellermann (5:2).
13:56
Mates Rabel si dnes opravdu myslí, že kosí trávník... A svou hokejkou sesekal hrače hostí, za což si vysloužil 2 minuty.
09:00
Tepličtí hráčí jsou dnes opravdu při chuti, protože to tam sypou jak cement do míchačky.
07:46
Timeout Florbal Chomutov
07:46
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Michal Waldhauser, asistoval Vojtěch Strejcovský (5:1).
07:07
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Matěj Rabel (4:1).
07:00
Neskutečně hladový po balónku vyběhl Vojtěch Strejcovský z trestné lavice a hned posíla domací do vedí 3:1
06:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Tomáš Dytrt (3:1).
06:13
04:52
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vražení zády.
01:00
Přenádhernou akci kterou zakončil neméně přenadherný kousek Vojtěch Strejcovský a stav je 1:1. A zdravíme u nás ve studiu dnešního hosta a pořadatele Honzu Doležala.