1:3
4:0
1:5
- : -
branky (asistence): 08:39 Karel Urban (Matěj Šaroch), 15:59 Matěj Šaroch (Jan Prošek), 16:51 Adam Abrham (Marek Paštika), 24:02 Tadeáš Doucha, 26:57 Marek Paštika (Jan Pinkas), 38:46 Hieu Nguyen Chi (Matěj Šaroch)
branky (asistence): 04:34 Matěj Víšek, 10:17 Matouš Neužil, 14:17 Matěj Víšek (Pavel Procházka), 30:50 Tomáš Klouda (Matěj Víšek), 37:06 Matěj Víšek, 38:54 Marek Čejka (Matouš Neužil), 43:40 Patrik Pavézka (Petr Dohnal), 44:10 Patrik Pavézka (Filip Janeba)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Viking group TJ Kobylisy 6:8
9. Karel Urban, 16. Matěj Šaroch, 17. Adam Abrham, 25. Tadeáš Doucha, 27. Marek Paštika, 39. Hieu Nguyen Chi - 5. Matěj Víšek, 11. Matouš Neužil, 15. Matěj Víšek, 31. Tomáš Klouda, 38. Matěj Víšek, 39. Marek Čejka, 44. Patrik Pavézka, 45. Patrik Pavézka; rozhodčí: Radek Štengl - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Hartman ? - Pavel Chmel ?; po třetinách: 1:3, 4:0, 1:5;
45:00
Komentář trenéra Boleslavi pana Sigla: ,,Soupeři jsme výhru darovali po nezvládnutí základních florbalových dovedností a snaze trefit co nejčastěji tyčku."
45:00
Komentář trenéra Kobylis pana Maliny: ,,Sami jsme si zápas zbytečně zkomplikovali. Naštěstí jsme to ve 3. třetině zvládli a získali 3 body."
45:00
44:10
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka, asistoval Filip Janeba (6:8).
43:40
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
43:40
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka, asistoval Petr Dohnal (6:7).
40:36
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
38:54
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Matouš Neužil (6:6).
38:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Matěj Šaroch (6:5).
37:06
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matěj Víšek bez asistence (5:5).
30:50
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Matěj Víšek (5:4).
30:00
30:00
26:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Jan Pinkas (5:3).
25:54
Vyloučen hráč Hieu Nguyen Chi družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
24:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha bez asistence (4:3).
16:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adam Abrham, asistoval Marek Paštika (3:3).
15:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Jan Prošek (2:3).
15:00
15:00
14:17
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matěj Víšek, asistoval Pavel Procházka (1:3).
10:17
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil bez asistence (1:2).
08:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karel Urban, asistoval Matěj Šaroch (1:1).