2:1
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 07:23 Jan Zoufalý (Daniel Goll), 13:18 Ondřej Pužman (Filip Kučera), 27:25 Daniel Goll (Sebastián Šlechta), 28:32 Zdeněk Vyhnánek (Štepán Švejda), 30:18 Jan Zoufalý (Daniel Martínek), 36:17 Sebastián Šlechta (Daniel Goll), 40:31 Daniel Martínek (Daniel Goll)
branky (asistence): 06:24 Jan Pinkas (Adam Abrham), 19:27 Lukáš Konečný (Adam Abrham)

Technology Florbal MB Black - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:2
8. Jan Zoufalý, 14. Ondřej Pužman, 28. Daniel Goll, 29. Zdeněk Vyhnánek, 31. Jan Zoufalý, 37. Sebastián Šlechta, 41. Daniel Martínek - 7. Jan Pinkas, 20. Lukáš Konečný; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 0 + Filip Kučera 5:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0;
45:00
Komentář trenéra Boleslavi pana Nováka: ,,Po hrozné první třetině, kdy kluci nebyli koncentrováni na zápas, jsme nakonec jednoznačně dotáhli utkání do vítězného konce. Paradoxně nás nastartovalo naše 5 minutové vyloučení ve 2. třetině, kde jsme zvedli tempo a vypracovali si i několik slibných šancí. Děkuji soupeři za utkání."
45:00
Komentář trenéra Vinohrad pana Sigla: ,,Díky soupeři za utkání. Vyškolil nás v kvalitě přihrávek a zpracování."
45:00
40:31
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Daniel Martínek, asistoval Daniel Goll (7:2).
36:17
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Daniel Goll (6:2).
35:50
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:18
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Daniel Martínek (5:2).
30:00
30:00
28:32
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Štepán Švejda (4:2).
27:25
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Daniel Goll, asistoval Sebastián Šlechta (3:2).
21:54
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
20:27
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB Black na 5 minut za hrubost.
19:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Konečný, asistoval Adam Abrham (2:2).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Filip Kučera (2:1).
07:23
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Daniel Goll (1:1).
06:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Adam Abrham (0:1).
01:07
Vyloučen hráč Hieu Nguyen Chi družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.