0:0
5:0
1:2
- : -
branky (asistence): 19:34 Tomáš Josefovič (Adam Pospíchal), 22:24 Radim Slunečko, 22:34 Vít Nosek, 26:46 Vít Nosek (Petr Vávra), 29:22 Petr Majer (Radim Slunečko), 41:56 Vít Nosek (Petr Majer)
branky (asistence): 44:06 Jakub Dufek (Vojtěch Balvín), 44:56 Jakub Dufek (Daniel Šebela)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno 6:2
20. Tomáš Josefovič, 23. Radim Slunečko, 23. Vít Nosek, 27. Vít Nosek, 30. Petr Majer, 42. Vít Nosek - 45. Jakub Dufek, 45. Jakub Dufek; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Karel Hodík 15 - Aleš Rudovský 20; po třetinách: 0:0, 5:0, 1:2;
45:00
44:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Dufek, asistoval Daniel Šebela (6:2).
44:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Dufek, asistoval Vojtěch Balvín (6:1).
43:28
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
43:09
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
41:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vít Nosek, asistoval Petr Majer (6:0).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve druhé třetině 13:4. Chodov zvýšil produktivitu.
29:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Radim Slunečko (5:0).
28:30
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
26:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vít Nosek, asistoval Petr Vávra (4:0).
26:17
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:35
Zdá se, že první vstřelený gól uvolnil Chodovu ruce
22:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vít Nosek bez asistence (3:0).
22:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko bez asistence (2:0).
19:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Adam Pospíchal (1:0).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku 5:8 ve prospěch Kladna
14:19
Kladno spálilo dvě gólové šance a přesilovku do konce třetiny nevyužilo.
13:19
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
05:20
Chodov ubránil oslabení a hned se vrhá do protiútoku.
03:20
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Aleš Rudovský; hráči v poli: Vojtěch Balvín, Vojtěch Novák, Milan Všetečka, Jakub Bohuslávek, Tobiáš Chromý
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jonáš Kulhavý, Marek Šmíd, Radim Slunečko, Sebastian Maxa, Petr Vávra