0:1
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 24:51 Matouš Burian (Lukáš Horák), 34:25 Adam Pospíchal (vlastní branka)
branky (asistence): 04:54 Jiří Koklar, 26:03 Petr Majer (Karel Pergler), 34:44 Radim Slunečko (Matěj Duda)

BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3
25. Matouš Burian, 35. Adam Pospíchal - 5. Jiří Koklar, 27. Petr Majer, 35. Radim Slunečko; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Kryštof Vaněk 37 - Karel Pergler 25; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině 6:15.
43:26
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
42:55
Timeout BLACK ANGELS
34:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Matěj Duda (2:3).
34:25
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Pospíchal (2:2).
31:55
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině 12:13.
26:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Karel Pergler (1:2).
24:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Lukáš Horák (1:1).
19:45
Vyloučen hráč Marek Šmíd družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině 9:12.
04:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Petr Vávra, Jonáš Kulhavý, Marek Šmíd, Radim Slunečko, Sebastian Maxa
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Kryštof Vaněk; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Adam Bouček, Tomáš Čáslava, Jiří Calda, Lukáš Staněk