1:4
1:6
1:6
- : -
branky (asistence): 12:00 Miroslav Svoboda (Michal Vaněček), 28:45 Michal Vojtíšek (Šimon Zídek), 34:34 Michal Vojtíšek (Vojtěch Kos)
branky (asistence): 00:46 Lukáš Dubský (Michael Řehák), 03:02 Patrik Studenovský, 05:50 Michael Řehák (Kryštof Sedláček), 05:54 Kryštof Maňour, 15:22 Oskar Pavel Nýč (Adam Kocián), 19:05 Patrik Černý (Adam Kocián), 20:04 Adam Kocián (Michael Řehák), 20:19 Patrik Černý (Adam Kocián), 21:34 Lukáš Dubský (Kryštof Maňour), 26:16 Michal Janoušek (Viktor Melkes), 34:06 Patrik Černý (Kryštof Sedláček), 37:53 Matěj Vosátka (Michal Janoušek), 40:49 Kryštof Sedláček (Lukáš Dubský), 40:54 Kryštof Maňour, 42:19 Matěj Vosátka (Adam Kocián), 43:35 Lukáš Dubský (Michael Řehák)

SK Florbal Benešov - Start98 Praha-Kunratice 3:16
13. Miroslav Svoboda, 29. Michal Vojtíšek, 35. Michal Vojtíšek - 1. Lukáš Dubský, 4. Patrik Studenovský, 6. Michael Řehák, 6. Kryštof Maňour, 16. Oskar Pavel Nýč, 20. Patrik Černý, 21. Adam Kocián, 21. Patrik Černý, 22. Lukáš Dubský, 27. Michal Janoušek, 35. Patrik Černý, 38. Matěj Vosátka, 41. Kryštof Sedláček, 41. Kryštof Maňour, 43. Matěj Vosátka, 44. Lukáš Dubský; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Šimon Zídek 40 - Jan Buzík 10, Samuel Stündl 5; po třetinách: 1:4, 1:6, 1:6;
45:00
43:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (3:16).
42:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Adam Kocián (3:15).
40:54
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour bez asistence (3:14).
40:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Sedláček, asistoval Lukáš Dubský (3:13).
37:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Michal Janoušek (3:12).
34:34
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Vojtěch Kos (3:11).
34:06
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Černý, asistoval Kryštof Sedláček (2:11).
30:00
30:00
29:59
Kunratice střílí jako o život, na střely ve druhé třetině 24:6 benešovským pokusům.
28:45
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Šimon Zídek (2:10).
27:51
Trestné střílení družstva Start98 Praha-Kunratice neproměnil Michal Janoušek.
27:51
Vyloučen hráč Michal Vaněček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
26:16
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Janoušek, asistoval Viktor Melkes (1:10).
21:34
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Kryštof Maňour (1:9).
20:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Černý, asistoval Adam Kocián (1:8).
20:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (1:7).
19:05
15:22
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Oskar Pavel Nýč, asistoval Adam Kocián (1:5).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku 11:6 ve prospěch Kunratic.
12:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miroslav Svoboda, asistoval Michal Vaněček (1:4).
09:47
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:54
05:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Kryštof Sedláček (0:3).
03:02
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Studenovský bez asistence (0:2).
00:46
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Patrik Černý, Kryštof Sedláček, Michael Řehák, Oskar Pavel Nýč, Adam Kocián
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Daniel Dřízhal, Michal Vaněček, Vojtěch Kos, Jan Plášil