0:0
2:1
5:3
- : -
branky (asistence): 21:25 Sebastián Rod (Michael Kočandrle), 29:47 Michael Kočandrle (Matěj Havlas), 31:51 Jan Pojar (Tomáš Bubeník), 41:24 Ondřej Papoušek (Matěj Havlas), 44:04 Ondřej Zelený (Ondřej Papoušek), 44:31 Jan Pojar, 44:47 Jan Pojar
branky (asistence): 29:59 Sebastian Maxa, 35:11 Vít Nosek (Matěj Pěnička), 36:47 Martin Brhlík (Vít Nosek), 41:48 Petr Majer (Vít Nosek)

OpenCamps Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:4
22. Sebastián Rod, 30. Michael Kočandrle, 32. Jan Pojar, 42. Ondřej Papoušek, 45. Ondřej Zelený, 45. Jan Pojar, 45. Jan Pojar - 30. Sebastian Maxa, 36. Vít Nosek, 37. Martin Brhlík, 42. Petr Majer; rozhodčí: Jan Strnad - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Kříž ? - Karel Pergler ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 5:3;
45:00
44:47
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jan Pojar bez asistence (7:4).
44:47
A je po utkání.
44:31
44:04
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
44:04
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Ondřej Papoušek (5:4).
44:04
Po střele ze středu bude možná nadobro rozhodnuto.
43:00
Moravec teď zahazuje obrovskou šanci, když promáchl balón před odkrytou chodovskou svatyní.
41:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Vít Nosek (4:4).
41:48
To je zápas! Chodov zvládá těžkou chvíli a je opět vyrovnáno.
41:24
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Matěj Havlas (4:3).
41:24
Z různých brejků nakonec vychází lépe Tatran a po skvělé střele na zadní tyč strhává skóre na svou stranu.
40:00
Prazšké derby sleduje zaplněná tribuna a panuje tak skvělá atmosféra bez zbytečných nadávek. Děkujeme!
39:00
Zápas nabírá na tempu a jsme tak svědky hry ze strany na stranu.
36:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Brhlík, asistoval Vít Nosek (3:3).
36:47
Chodov skvěle zvládá přesilovky a srovnává stav zápasu.
36:24
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
35:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vít Nosek, asistoval Matěj Pěnička (3:2).
35:11
Nádherná nahrávka a střela pod ruku dramatizují zápas.
34:22
Vyloučen hráč David Chochlovský družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:51
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jan Pojar, asistoval Tomáš Bubeník (3:1).
31:51
Nedáš-dostaneš. Tatran zase odskakuje na rozdíl dvou branek.
31:27
Všichni v hale teď očekávali gól Chodova, ale Matěj Pěnička nakonec trefil jen nohu gólmana.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (2:1).
29:59
Po ztrátě v rohu si na strážce tatranské brány vyšlápl Sebastian Maxa a zlepšuje tak odchod do šaten svému týmu.
29:47
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Havlas (2:0).
29:47
Hráči Tatranu při přečíslení dopravili balónek s trochou štestí za záda Perglera a zvyšují tak na 2:0
22:59
Vyloučen hráč David Chochlovský družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
22:59
David Chochlovský si šel za svým. Bohužel nedovoleným způsobem převálcoval hráče Chodova a končí tak na trestné lavici.
21:25
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Sebastián Rod, asistoval Michael Kočandrle (1:0).
21:25
Míček se pomalu dokutálel do sítě a Tatran se tak ujímá vedení.
15:00
15:00
12:50
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.