1:0
3:1
3:2
- : -
branky (asistence): 11:04 Matěj Grulich (Michael Havran), 15:59 Šimon Říha (Marek Svoboda), 21:36 Jaroslav Špicner (Lukáš Jirásek), 25:00 Lukáš Rázl (Jaroslav Špicner), 35:35 Jan Vršek (Tomáš Poupa), 38:01 Jan Vršek, 42:26 Šimon Říha (Marek Svoboda)
branky (asistence): 22:10 Tomáš Brzobohatý (David Přech), 32:52 Lukáš Tinavský (Tomáš Brožek), 38:19 Lukáš Perina (Tomáš Brožek)

Florbal Primátor Náchod - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
12. Matěj Grulich, 16. Šimon Říha, 22. Jaroslav Špicner, 26. Lukáš Rázl, 36. Jan Vršek, 39. Jan Vršek, 43. Šimon Říha - 23. Tomáš Brzobohatý, 33. Lukáš Tinavský, 39. Lukáš Perina; rozhodčí: Michael Kudláček - Jan Novotný; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Rejl ? - Martin Hanousek ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:2;
45:00
43:40
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
42:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Šimon Říha, asistoval Marek Svoboda (7:3).
38:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Perina, asistoval Tomáš Brožek (6:3).
38:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek z trestného střílení (6:2).
35:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Tomáš Poupa (5:2).
35:21
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
32:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Tomáš Brožek (4:2).
30:00
30:00
25:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Jaroslav Špicner (4:1).
22:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brzobohatý, asistoval David Přech (3:1).
21:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jaroslav Špicner, asistoval Lukáš Jirásek (3:0).
20:38
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
15:59
15:00
15:00
11:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Grulich, asistoval Michael Havran (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Kudláček a Jan Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Tomáš Brožek, Ondřej Veselý, Lukáš Tinavský, Lukáš Perina, Daniel Kolín
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Lukáš Rejl; hráči v poli: Michal Hejzlar, Tomáš Poupa, Šimon Říha, Marek Svoboda, Jan Vršek