2:3
0:4
1:0
- : -
branky (asistence): 14:10 Filip Brož (Adam Vejrek), 14:46 David Cejnar (Aleš Bednář), 41:06 Jakub Dynter
branky (asistence): 07:58 Martin Dolejš (Tomáš Janda), 12:25 Tomáš Houska (Václav Strouhal), 13:06 Martin Dolejš, 17:41 Václav Strouhal (Adam Černý), 21:34 Petr Dolejš (Kryštof Süsmilich), 25:21 Václav Strouhal (Lukáš Trojáček), 28:16 Martin Dolejš (Lukáš Trojáček)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Došwich Milevsko 3:7
15. Filip Brož, 15. David Cejnar, 42. Jakub Dynter - 8. Martin Dolejš, 13. Tomáš Houska, 14. Martin Dolejš, 18. Václav Strouhal, 22. Petr Dolejš, 26. Václav Strouhal, 29. Martin Dolejš; rozhodčí: Jan Souhrada - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Beneš ?, Petr Linhart ? - Jakub Prokop ?; po třetinách: 2:3, 0:4, 1:0;
45:00
41:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Dynter z trestného střílení (3:7).
41:06
Chytře zakončený nájezd domácích střelou pod brankařem, ten se nechal strhnout rytmem bubnování hokejek o mantinel a tak si poskakoval jako na dikotéce.
38:59
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:59
Přesilovka hostů
36:51
Hosté zdařile zachytávají rozehrávku domácích. K šancím to zatím moc nevede.
35:25
Nic moc se neděje. Nejzajímavější je nyní pohled na brunetku na tribuně.
30:40
Utkání sleduje plná tribuna diváků, kteří jsou v naprosté euforii. Zajímá-li vás počet, tak je to neskutečných 58 párů očí.
30:00
30:00
Máme tu konec a výhru hostů, zaslouženě.
30:00
Skončila nám druhá část, ve které hosté dominovali daleko více než v té první. Vidíme aktivní běhavý florbal.
30:00
28:16
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (2:7).
28:16
Krásná střela z otočky od pravého mantinelu na zadní tyč!
27:57
Hosté v přesilovce dobívají branku domácích
27:01
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Adam Černý.
27:01
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
27:01
Máme tu nájezd hostů
26:23
Toto zahučelo. Hosté po standartní situaci trefují ruku brankaře, ani neví jak.
25:21
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Lukáš Trojáček (2:6).
25:21
Když nevíš tak vystřel. Kapitán hostů to vzal na sebe.
24:03
Paní v modrém na tribuně si teď mohla vytrhat všechny vlasy za spálenou tutovku hostů.
21:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Kryštof Süsmilich (2:5).
21:34
V úniku a společnosti dvou obránců se prosazuje hostují útočník Petr Dolejš
20:22
Opět akce hostů a golman domácích si připisuje další zákrok.
19:15
Hosté stále aktivnější. Domácí Orli zatím své drápy moc ostré nemají.
17:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (2:4).
17:41
Tak na tohle se nechá koukat. Krásná akce 3 na 2, která znamená branku v síti domácích.
15:00
15:00
14:46
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Cejnar, asistoval Aleš Bednář (2:3).
14:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Filip Brož, asistoval Adam Vejrek (1:3).
14:10
Přihrávka na hranu malého brankoviště a Brož střílí nad nohu Prokopa.
13:06
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (0:3).
13:06
Průnikem po pravém mantinelu střelou na zadní tyč zvyšuje za hosty Martin Dolejš
12:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Tomáš Houska, asistoval Václav Strouhal (0:2).
12:25
Hosté přidávají druhý gól
12:15
V šanci Václav Strouhal, brankář domácích úspěšnější.
09:24
Už i část obecenstva se nám ozývá a žene Došwich dopředu.
07:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Tomáš Janda (0:1).