2:0
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 01:51 Lukáš Trojáček (Martin Dolejš), 14:08 Adam Černý (Tomáš Houska), 21:33 Tomáš Janda (Martin Dolejš), 29:29 Adam Černý (Václav Strouhal), 37:27 Václav Strouhal, 43:46 Tomáš Janda (Václav Strouhal)
branky (asistence): 39:46 Vojtěch Novotný (David Kučera), 40:27 Patrik Abaffy (Tomáš Kuchyňa)

FBC Došwich Milevsko - PSKC Okříšky 6:2
2. Lukáš Trojáček, 15. Adam Černý, 22. Tomáš Janda, 30. Adam Černý, 38. Václav Strouhal, 44. Tomáš Janda - 40. Vojtěch Novotný, 41. Patrik Abaffy; rozhodčí: Jan Souhrada - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Miloš Kahoun ? - Radek Korba ?, Vít Jirků ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:2;
45:00
44:49
Domácí již v poklidu dohrávají
43:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Tomáš Janda, asistoval Václav Strouhal (6:2).
43:45
Domácí po delší době opět skórují. Konkrétně Janda střelou o tyč
42:14
Rozšlápnutý balonek. R.I.P míčku
40:27
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Patrik Abaffy, asistoval Tomáš Kuchyňa (5:2).
40:27
A znovu! Hosté nabuzeni gólem přidávají druhý
39:46
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval David Kučera (5:1).
39:46
A je to tady! Hosté trestají domácí za lehkovážnost
39:40
Domácí lehce vypouští souboje
37:27
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal z trestného střílení (5:0).
37:27
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Jirků družstva PSKC Okříšky
37:27
Hosté mají velký problém, jelikož přijeli pouze s jedním golmanem. Někdo z pole nejspíš půjde do brány. Čekáme co bude
37:27
Tvrdý attack! Domácí Strouhal v úniku naražen obráncem na brankaře. Ten nehybně leží v brankovišti, nic hezkého a závidění hodného.
37:27
Nařízeno trestné střílení
37:27
Brankář hostí opouští hřiště v provizorních nosítkách.
34:48
Hosty timeout lehce zvedl, ale zatím žádné větší ohrožení branky domácích nevidíme
32:43
Opět Kahoun! Střela od poloviny něměla nárok na úspěch.
32:13
Timeout PSKC Okříšky
32:05
Brankář hostí helmou vyráží nebezpečnou střelu M. Dolejše
30:05
Hned po buly si to Strouhal namířil na bránu. Byl lapen obranou hostí.
30:00
30:00
Siréna zní a Došwich vítězí
30:00
29:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (4:0).
29:29
Mizernou přesilovku hostů domácí trestají gólem.
29:14
To jsem ovšem nepatří. Kňouratý důchodce nehezky z tribuny okřikuje sudí.
28:20
Přesilovka hostů zatím nic moc, spíš nic
27:56
Vyloučen hráč Martin Sedlák družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
27:56
Za katr míří domácí Sedlák. Vidlemi nedovoleně bránil
26:35
Domácí šanci 2 na 1 ukázkově zahodili
25:24
Tam se jich vejde. Střela hostů hodně mimo.
21:33
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Tomáš Janda, asistoval Martin Dolejš (3:0).
21:33
Do odkryté brány zametl balonek Tomáš Janda, který už to měl opravdu jednoduché.
21:10
Po půl minutovém držení balonu hostů se domácí dostali do šance, ale marná snaha
19:21
Vysoký pressing domácích dělá hostům v rozehrávce velké problémy.