1:3
3:3
2:4
- : -
branky (asistence): 01:23 Jan Lukeš, 22:10 Filip Chalupa (Jan Ušák), 26:40 Jan Ušák (Filip Chalupa), 29:00 Jan Ušák (Vít Chalupa), 42:22 Tomáš Pachl (Jiří Lukášek), 42:32 Filip Boháček (Michal Hrubý)
branky (asistence): 03:30 David Vettermann (David Camrda), 03:48 Jan Morávek (Martin Novák), 14:51 Filip Kopřiva (David Camrda), 22:26 Jan Morávek (Jakub Šimánek), 23:32 Martin Novák (Jan Morávek), 24:18 Jakub Píša (Jan Morávek), 31:47 Martin Novák (Filip Kopřiva), 37:38 Jan Morávek (Jakub Píša), 38:33 Jakub Jindra (David Camrda), 41:38 Patrik Holý (David Camrda)

Fbc Orel Nové Město na Moravě - FK Slovan J.Hradec 6:10
2. Jan Lukeš, 23. Filip Chalupa, 27. Jan Ušák, 30. Jan Ušák, 43. Tomáš Pachl, 43. Filip Boháček - 4. David Vettermann, 4. Jan Morávek, 15. Filip Kopřiva, 23. Jan Morávek, 24. Martin Novák, 25. Jakub Píša, 32. Martin Novák, 38. Jan Morávek, 39. Jakub Jindra, 42. Patrik Holý; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Tomáš Knejp; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Křesťan ? - Filip Keníž ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:4;
45:00
42:32
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Boháček, asistoval Michal Hrubý (6:10).
42:22
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Tomáš Pachl, asistoval Jiří Lukášek (5:10).
41:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (4:10).
38:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval David Camrda (4:9).
37:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Morávek, asistoval Jakub Píša (4:8).
37:33
Tento zápas není momentálně ničím zajímavý, a proto bychom Vás chtěli pozvat na zápas domácích Pardubic s Trutnovem. Zápas bude začínat již za několik minut.
31:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Filip Kopřiva (4:7).
31:47
Po neuvěřitelné střele z dálky se opět prosazuje tým hostí
30:00
30:00
29:59
Loučí se s Vámi Ondřej Ryšavý a předává slovo Robertu Zárubovi.
29:00
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jan Ušák, asistoval Vít Chalupa (4:6).
26:40
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jan Ušák, asistoval Filip Chalupa (3:6).
24:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jan Morávek (2:6).
23:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Morávek (2:5).
22:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Morávek, asistoval Jakub Šimánek (2:4).
22:10
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Chalupa, asistoval Jan Ušák (2:3).
22:10
Ani domácí legenda Jan Kourek by se za tuto střelu nemusel stydět.
20:30
Ze standartky netrefil domácí obránce balónek.
15:15
Začátek druhé třetiny je slibnější pro hosty. Dvě nadějné střely však gólman chytá.
15:00
15:00
14:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval David Camrda (1:3).
14:51
Two plus two is four, minus one thats three. Quick maths!
13:10
Strážce svatyně domácích sebevědomě zachytil projektil vyslán z hole hostujícího celku.
10:28
Tenisák na ploše. Hra musela být přerušena.
08:45
Po střele Boháčka zvoní tyč.
03:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Morávek, asistoval Martin Novák (1:2).
03:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval David Camrda (1:1).
02:55
Střela domácích míjí branku na míle. Co se na to dá říct?!
02:19
Vyloučen hráč Vít Chalupa družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za sekání.
01:23
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jan Lukeš bez asistence (1:0).