2:2
1:3
0:3
- : -
branky (asistence): 02:49 Filip Srna (Pavel Bartoš), 07:56 Pavel Bartoš, 26:42 Matěj Strnad (Ondřej Nývlt)
branky (asistence): 11:41 Adam Šmíd (Dominik Czeszewski), 13:32 Dominik Czeszewski (Adam Šmíd), 15:26 Adam Šmíd (Marek Weinelt), 15:59 Matěj Gregor (Matouš Sákra), 28:23 Matouš Sákra (Patrik Bartoš), 33:35 Marek Weinelt (Adam Šmíd), 42:02 Jan Stuchlík (Petr Kučera), 43:07 Marek Weinelt

FBC Trutnov (DTJ) - Sokol Pardubice 3:8
3. Filip Srna, 8. Pavel Bartoš, 27. Matěj Strnad - 12. Adam Šmíd, 14. Dominik Czeszewski, 16. Adam Šmíd, 16. Matěj Gregor, 29. Matouš Sákra, 34. Marek Weinelt, 43. Jan Stuchlík, 44. Marek Weinelt; rozhodčí: Martin Preclík - Tomáš Knejp; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Charouz ? - Martin Zitko ?, Matěj Denemark ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 0:3;
45:00
43:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Weinelt bez asistence (3:8).
43:07
A teď zase Weinelt levé!
42:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Petr Kučera (3:7).
42:02
Stuchlík vymetá pavučiny pravé šibenice
33:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Adam Šmíd (3:6).
30:00
30:00
28:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Patrik Bartoš (3:5).
28:23
Tak za tuto dělovku by se nemusel stydět ani Rasmus Enström
26:42
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Ondřej Nývlt (3:4).
23:18
A Czeszewski znovu a znovu netrefuje zcela odkrytou branku.
22:05
Sodomek si dovolil neskutečnou parádičku, když si obhodil jednoho se sudích.
18:59
Teď míjí prozměnu Sákra
16:54
Sokolský plácal Ondřej Ryšavý trefuje tyč.
16:22
Honza Maier nám právě předvedl precizní kotoul vzad na středu hřiště
15:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matěj Gregor, asistoval Matouš Sákra (2:4).
15:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marek Weinelt (2:3).
15:00
15:00
13:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Adam Šmíd (2:2).
13:32
Czeszewski jen slízl smetanu, kterou mu připravil Šmíd.
11:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Dominik Czeszewski (2:1).
11:41
Macek poslal Šmída do samostatného úniku,ze kterého je tento kanonýr téměr 100%. Stav je tedy 2:1.
07:56
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Pavel Bartoš bez asistence (2:0).
07:56
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Denemark družstva Sokol Pardubice
07:56
Po střele zdálky a Zitkově zaváhání se trenér Pardubic rozhodl ke střídání brankářů.
05:54
Vyloučen hráč Ondřej Nývlt družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:49
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Filip Srna, asistoval Pavel Bartoš (1:0).