1:0
0:2
3:3
- : -
branky (asistence): 14:09 Matěj Lang (Adam Hemerka), 30:53 Adam Hemerka (Matěj Lang), 34:33 Matěj Lang (Adam Hemerka), 41:14 Adam Hudeček (Matěj Lang)
branky (asistence): 15:26 Tom Pavlis (Martin Šulc), 29:11 Martin Juščík (Daniel Holinka), 36:38 Adam Feber (Tom Pavlis), 39:46 Adam Feber (Tom Pavlis), 44:39 Adam Feber (Tom Pavlis)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Torpedo Havířov 4:5
15. Matěj Lang, 31. Adam Hemerka, 35. Matěj Lang, 42. Adam Hudeček - 16. Tom Pavlis, 30. Martin Juščík, 37. Adam Feber, 40. Adam Feber, 45. Adam Feber; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil ? - Jan Pegřimek ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:3;
45:00
Komentář trenéra hostů Daniela Matlocha: Zápas se nesl ve vyrovnaném duchu, ale naší zodpovědností do obrany jsme si pohlídali těsný výsledek a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme divákům, soupeři a šťastnou cestu domů.
45:00
44:39
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
44:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Tom Pavlis (4:5).
44:12
Timeout Florbal Torpedo Havířov
41:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Matěj Lang (4:4).
39:46
36:38
34:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang, asistoval Adam Hemerka (3:2).
30:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Matěj Lang (2:2).
30:00
30:00
29:11
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Juščík, asistoval Daniel Holinka (1:2).
24:41
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Adam Hemerka.
24:41
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
Vyloučen hráč Patrik Pospíšil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
17:54
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
15:26
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tom Pavlis, asistoval Martin Šulc (1:1).