4:4
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 07:01 Lukáš Večeřa (Petr Pšenčík), 08:40 Daniel Popovský (Josef Štourač), 11:24 Jan Hrtús (Lukáš Večeřa), 14:11 Michal Samohýl (Jan Hrtús), 17:19 Lukáš Večeřa (Jan Hrtús), 20:39 Lukáš Večeřa (Josef Štourač), 25:57 Lukáš Večeřa (Josef Štourač), 31:24 Josef Štourač (Petr Pšenčík), 35:11 Radim Jančík (Jan Hrtús)
branky (asistence): 01:05 Milan Jedlička (Filip Kozák), 04:53 Kryštof Indruch, 11:43 Milan Jedlička (Tomáš Vejmělka), 13:53 Tomáš Vejmělka (Jiří Suchomel), 25:37 Jiří Suchomel, 34:59 Jakub Hofštetr (Jakub Ruč), 39:44 Milan Jedlička (Filip Kozák), 42:52 Jaromír Pospíchal (Tomáš Trávníček)

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:8
8. Lukáš Večeřa, 9. Daniel Popovský, 12. Jan Hrtús, 15. Michal Samohýl, 18. Lukáš Večeřa, 21. Lukáš Večeřa, 26. Lukáš Večeřa, 32. Josef Štourač, 36. Radim Jančík - 2. Milan Jedlička, 5. Kryštof Indruch, 12. Milan Jedlička, 14. Tomáš Vejmělka, 26. Jiří Suchomel, 35. Jakub Hofštetr, 40. Milan Jedlička, 43. Jaromír Pospíchal; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Doležal ? - Alena Večeřová ?, Michal Bartoň ?; po třetinách: 4:4, 3:1, 2:3;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Fanoušci ofenzivního florbalu se asi nenudili, obrany obou týmů byly hodně marné a všichni na hřišti chtěli dávat jen góly Komentář trenéra hostů: Přestože jsme dokázali prolomit naši gólovou úspěšnost, ztratili jsme jistotou směrem do obrany a soupeř naše chyby po zásluze potrestal. Děkuji za utkání
42:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jaromír Pospíchal, asistoval Tomáš Trávníček (9:8).
41:44
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
41:44
Vyloučen hráč Jakub Hofštetr družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
39:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Filip Kozák (9:7).
38:38
Vyloučen hráč Dalimil Krčma družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
35:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Jan Hrtús (9:6).
34:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Hofštetr, asistoval Jakub Ruč (8:6).
32:17
Vyloučen hráč Petr Pšenčík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
31:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Petr Pšenčík (8:5).
30:00
30:00
25:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Večeřa, asistoval Josef Štourač (7:5).
25:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (6:5).
20:39
20:39
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Bartoň družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
17:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Večeřa, asistoval Jan Hrtús (5:4).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Jan Hrtús (4:4).
13:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Vejmělka, asistoval Jiří Suchomel (3:4).
11:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Tomáš Vejmělka (3:3).
11:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Lukáš Večeřa (3:2).
08:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Popovský, asistoval Josef Štourač (2:2).
07:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Večeřa, asistoval Petr Pšenčík (1:2).
04:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch bez asistence (0:2).
04:34
Vyloučen hráč Matěj Matyáš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
01:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jakub Hofštetr, Vojtěch Cigl, Jan Procházka, Tomáš Vejmělka, Jakub Ruč
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Daniel Popovský, Petr Kopčil, Petr Pšenčík, Radim Jančík, Matěj Matyáš